Tänane kuupäev Neljapäev Mär 28, 2024 12:40 pm
  

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi



Tee uus teema Vasta teemale  [ 227 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Järgmine
  Printerivaade Eelmine teema | Järgmine teema 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Põllumajanduskoolid
PostitusPostitatud: Laupäev Veebr 16, 2008 10:12 am 
Eemal

Liitunud: Pühapäev Dets 02, 2007 11:29 pm
Postitusi: 295
Kuskilt olete saanud oma põlluharimis teadmised. Millises koolis olete käinud, millisesse kooli saadaksite (saatsite)oma pojad? Kas Eestis on veel alles kooli mis vääriks põllutöö kooli nime?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Veebr 16, 2008 11:03 am 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Jaan 03, 2008 4:19 pm
Postitusi: 2276
Asukoht: Tartumaa
Mina käin Türi Tehnika- ja Maamajanduskoolis, teisel kursusel......olen koolis natukene pettunud :?

_________________
Case IH: FOR THOSE WHO DEMAND MORE
EfficientPower


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Veebr 16, 2008 6:09 pm 
Eemal

Liitunud: Neljapäev Jaan 17, 2008 6:43 pm
Postitusi: 1142
Asukoht: kesk-eesti
Miks pettunud,äkki mõne sõnaga...

_________________
56693751


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Veebr 16, 2008 6:24 pm 
Eemal

Liitunud: Reede Jaan 18, 2008 6:33 am
Postitusi: 2311
Asukoht: läänemaa
Minul põllumaj haridust pole(v.a. Kunstliku seemenduse kursused) õppisin, Pärnu Kutsekeskkoolis autoremonti,hea kool oli. Põllumajandusega olen lihtsalt tegelend isa ema kõrvalt tatikast peale. Janek kus koolis sina? Olustvere praegu vist kõige mõtekam kool,põllu poole pealt.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Veebr 16, 2008 6:59 pm 
Eemal

Liitunud: Esmaspäev Jaan 21, 2008 7:23 pm
Postitusi: 138
Asukoht: Järvamaa
:idea:


Viimati muutis Max Power, Pühapäev Mär 02, 2008 7:27 pm, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Veebr 16, 2008 8:45 pm 
Eemal

Liitunud: Neljapäev Jaan 03, 2008 6:09 pm
Postitusi: 286
Olen olnud Olustveres 1,5 päevastel kursustel ja ekskursioonil. Meeldis selle kooli kaasaegne mõtlemine. Oleks natuke noorem kes teab......... Võrrelda ei oska, ei saagi. Siiani õpin enda ja teiste vigadest. :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Veebr 16, 2008 9:51 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Jaan 03, 2008 4:19 pm
Postitusi: 2276
Asukoht: Tartumaa
janek_s kirjutas:
Miks pettunud,äkki mõne sõnaga...


tahaks nagu parktiliselt midagi teha, saan sellest aru et algul nagu klassis teed algul asjad selgeks ja siis nagu hakkad asja praktikas tegema.
meil on seal nii et õps seletab mingi teema ära siis mõne aja pärast töö, teed ära töö ja asi nii jääbki.
mootorite kohta tegime nagu teooria ära ja praktika oli nii, et klassis mitu mootorit, ühe mootori juures 3 inimest ja ise peame õppima, õps toimetab kuskil mujal. õps võiks näidata ja seletada.
mõni õps selline et seletab teemast ja siis järsku lääb teema mingi mõttetu asja peale ja tund nii otsa saabki.
olen teisel kursusel ja tahaks hakat remontima jms. võiks põllutöid teha ja särki värki aga ei. kolmandal kursusel nagu pidime saama 2 päeva künda ja kogumoos vist :?
keevitamise õpetamine käis nii, et õps näitas kus keevitus on, kust tööle hakkab ja hakka ise mässama, sellist asja nagu kuidas hea õmblus saada või midagi taolist me ei saanud
kevadel ja sügisel on mul nii et pean kodus abis olema ja tekivad õppevõlad, näiteks tekkiski selles keevituses võlad ja tegin need järgi mitte keevitades vaid puid ladudes koolis :(
hetkel on olnud nagu kaks suuremat praktikat nädal aega laudas lüpstes ja tööpraktika(koristasime kooli ümbrust ja mõni tegi looma kopleid), kuna kevadel olin kodus abis tekkisid ka seal tööpraktikas võlad pidin tunnid tasa tegema, ütlesin et ega ma puudusin kevadtööde pärast aga nemad ütlesid umbes nii et see pole põhjendus....mul oli nii et ok siis mis kuradi kool see sihuke on :evil:
kas pole masendav....

sellised on minu kogemused selle kooliga :(

_________________
Case IH: FOR THOSE WHO DEMAND MORE
EfficientPower


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Veebr 17, 2008 6:02 am 
Eemal

Liitunud: Reede Jaan 18, 2008 6:33 am
Postitusi: 2311
Asukoht: läänemaa
aga sa uuri teisi koole,nt sedasama olustvere, käi vaata seal räägi küsi õpilaste õpside käest kuda on mis teete ja äkki saad seal jätkata oma õpinguid?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Veebr 17, 2008 9:55 am 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Jaan 03, 2008 4:19 pm
Postitusi: 2276
Asukoht: Tartumaa
mul oli vahepeal mõte et tulen üldse ära, aga vanemad ei luba :?
ple vist mõtet enam nagu kooli vahetama hakata....seal on see õppekava võibolla teistmoodi...

_________________
Case IH: FOR THOSE WHO DEMAND MORE
EfficientPower


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Veebr 17, 2008 11:22 am 
Eemal

Liitunud: Reede Jaan 18, 2008 6:33 am
Postitusi: 2311
Asukoht: läänemaa
no seepärast mine uurigi ,et kas on õppekava sama jms. selle koha pealt on su vanematel õigus,et kooli pooleli jätta ei tohi. Isegi kui on sitt olla seal koolis katsu siiski vastu pidada ja kool lõpetada saad vähemalt keskhariduse,ilma nagu nats nadi tänapäeval,lihtsalt sul endal on pärast väga väga hea meel kui kooli lõpetad.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Veebr 17, 2008 11:37 am 
Eemal

Liitunud: Reede Veebr 15, 2008 10:22 am
Postitusi: 24
Asukoht: Märjamaa vald
Kui teadmisi soovite saada,siis võimalikult kiiresti Eestist jalga lasta.Ainult mujal arenenud riikides on võimalik teadmisi saada.Iseasi muidugi kuidas kellelgi võõrkeeltega lood on.Kuid kui vähegi ajudega mees on võimeline ca kolme kuuga elementaarse taseme saavutama ja sealt saab juba edasi minna.
Eelmisi kommentaare lugedes jääb mulje et endiselt käib koolides ajaraiskamine.Nt. Saksa süsteemis käiakse enamus aega töökohal tööl-õppimas ja ca korra nädalas-kus kuskil-käiakse koolis.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Veebr 17, 2008 1:17 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Jaan 03, 2008 4:19 pm
Postitusi: 2276
Asukoht: Tartumaa
Jan kirjutas:
Kui teadmisi soovite saada,siis võimalikult kiiresti Eestist jalga lasta.Ainult mujal arenenud riikides on võimalik teadmisi saada.Iseasi muidugi kuidas kellelgi võõrkeeltega lood on.Kuid kui vähegi ajudega mees on võimeline ca kolme kuuga elementaarse taseme saavutama ja sealt saab juba edasi minna.
Eelmisi kommentaare lugedes jääb mulje et endiselt käib koolides ajaraiskamine.Nt. Saksa süsteemis käiakse enamus aega töökohal tööl-õppimas ja ca korra nädalas-kus kuskil-käiakse koolis.



ega põhimõtteliselt ongi ajaraiskamine :? ikka õpitakse praktikas mitte teoorias, mina vähemalt mõtlen nii.

_________________
Case IH: FOR THOSE WHO DEMAND MORE
EfficientPower


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Veebr 20, 2008 8:51 am 
Eemal

Liitunud: Neljapäev Jaan 03, 2008 6:09 pm
Postitusi: 286
Poisid, käige ikka koolis, siis ei teki sellist lolli olukorda nagu minul siin oma kümmekond aastat tagasi.
Bellal tekkis mootorisse loll kõlin-kilin. Lasin siis seda vennastel-traktoristidel, kes on vähemalt viiskümmend aastat igasugu traktorite, kombainide, liikurniidukite rooli keeranud seda kuulata. Vanem vennas käskis mul: "..........akseleraatori hooba .........ja ........akseleraaatori hoovast .... "midagi anda-võtta. Mina oskasin vaid:".... mõõõhhh ..... ja .......mida pekki ......." vastata. Alles siis kui teine vennas "törtsu gaasi" käskis anda lahenes minu jaoks see piinlik (väga piinlik) olukord. Kahjuks ei ole mul vennaste pilti seepärast lisan
http://www.youtube.com/watch?v=-vOLU7jWNUc


Viimati muutis ants, Kolmapäev Mär 19, 2008 8:04 pm, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Mär 02, 2008 12:20 am 
Eemal

Liitunud: Pühapäev Mär 02, 2008 12:07 am
Postitusi: 22
Soovitan soojalt Olustveret kuna selle ise lõpetand ja olen jälginud ka selle arengut peale seda.
Seal on oma ala profid koos ja mis kõige tähtsam saab ka piisavalt praktikat teha viimase aja tehnikaga va. JD kombain aga see selleks mina õppisin Niivat.

_________________
kivikindlat asja ei ole


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Jaan 15, 2009 1:55 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Dets 23, 2008 11:16 pm
Postitusi: 716
Asukoht: Pärnumaal
jah mina jään kh olustverega rahule.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 227 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  





Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
et 3.0.10

greenmiles v1.1 designed by CodeMiles Team -TemplatesDragon-.