Tänane kuupäev Esmaspäev Mai 13, 2024 12:25 pm
  

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi



Tee uus teema Vasta teemale  [ 92 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Järgmine
  Printerivaade Eelmine teema | Järgmine teema 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: JCB Fastrac
PostitusPostitatud: Teisipäev Okt 20, 2009 3:47 pm 
Eemal

Liitunud: Neljapäev Okt 15, 2009 11:13 am
Postitusi: 1
Tere.

Kas siinsel rahval sellise isendiga ka kogemusi on?
Soov soetada aga ei tea, mida endast tegelikult kujutab ja vastupidavus ning edasi.

Ette tänades


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Okt 20, 2009 4:14 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Jaan 03, 2008 4:19 pm
Postitusi: 2276
Asukoht: Tartumaa
Mina eestis liikumas pole ühtegi näinud. Kasutaja "Uku" vist postitas kuhugi ühest vanemast masinast mis kündis kuskil eesti peal.
Maamessil oli ka kunagi aga siis ma loll ei olnud neist nii elevil.
Kuskil oli hind ka- 7270 seeria masin oli £106,400- see siis uus isend. Mis varustuse astmega seda ma ei tea ja ei tea kas stokkeris pruugib sama hind olla.
Selle naelades hinna sain ühest testist ja lõppu oli pandud rivaalid ja nende hinnad.
http://www.fwi.co.uk/Articles/2009/06/04/115894/first-drive-jcb-7270-tops-fastrac-range.html

_________________
Case IH: FOR THOSE WHO DEMAND MORE
EfficientPower


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Okt 20, 2009 6:25 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Juun 15, 2008 3:08 pm
Postitusi: 1434
Asukoht: Rakvere
Mingi aeg huvitas ennastki see teema, uurisin pisut ja tuli välja, et vanemate JCB 3000 seeriaga oli ikka jama küll, tüüvigadest siis esisilla ülekande kardaan kooos kogu esisillaga oli nõrk, neljaratta keeramine oli pisu vigaselt välja mõeldud, ning nipet näpet elektriga. Samas ei tohiks see kasutatud masinate puhul probleemks olla, kõik see peaks olema tehase poolsete uuendustega tehtud. Uuema 7000 seeria töökindluse kohta ei oska midagi öelda, isegi BFF(British Farming Forum) on selle koha pealt suht tühi, kuid suht huvitava asjana tuli välja et britid peavad Fastraci üheks firmaks kus osatakse mudel mudeli järgi kõige koledamaid traktori disaine välja mõelda :lol: Mida samas ei saa ütelda 7000 kabiini kohta, see on küll vinge.

Väike link teile ka
http://translate.google.com/translate?hl=en&sl=fr&tl=en&u=http%3A%2F%2Fwww.tracteurs-actuels.fr%2Ffr%2Fhtml%2Fhisto_tracteurs%2Ftracteurs_2009%2Fjcb_serie_7000%2Fdefault.asp

_________________
Farming360


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Okt 21, 2009 5:04 am 
Eemal

Liitunud: Reede Jaan 18, 2008 6:33 am
Postitusi: 2311
Asukoht: läänemaa
mingi mazi stange ette pandud :lol:

_________________
Tark ei torma!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Okt 22, 2009 11:29 am 
Eemal

Liitunud: Laupäev Okt 03, 2009 9:09 pm
Postitusi: 179
Jõhvis, AS N&V on üks isend, 2140 peaks olema mudeli nimi - müüdud uuena selle aasta kevadtalvel. Kusalgi Ida-Virus peaks veel paar sellist vanemat ringi kollama. Rakevere külje all peaks samuti üks vanem isend olema.
Neid suuremaid, juba traktori moodi isendeid Eestis pole. Peetakse kalliks.
Iseenesest oleks nüüd mõistlik aega selline masin soetada, esindusel peaks aega ja ressurssi olema küll, et ilmnevate probleemidega mässata.
Kindlasti kauple 3 aastat täisgarantiid juurde JCB kodulehel on kirjas, et kõigil nende poolt toodetud masinatele saab sellist asja juurde kaubelda, mingitel mudelitel isegi kuni 5 aastat.

Stokker on selle võimsusklassi poolest JD masinaga esindatud, ega nad väga JCB põllumajandusmasinatest siiamaanik hoolinud, samas selle võimsusklassi JD esijõuvõtuvõlli ei paku - 8000 seerial selline lahendus puudub.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Okt 22, 2009 11:59 am 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Juun 15, 2008 3:08 pm
Postitusi: 1434
Asukoht: Rakvere
jcb4cx kirjutas:
Rakevere külje all peaks samuti üks vanem isend olema.


Pigem Tamsalu ligidal Järvajõel :D

_________________
Farming360


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Okt 22, 2009 3:46 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Jaan 03, 2008 4:19 pm
Postitusi: 2276
Asukoht: Tartumaa
jcb4cx kirjutas:
Stokker on selle võimsusklassi poolest JD masinaga esindatud, ega nad väga JCB põllumajandusmasinatest siiamaanik hoolinud,


kurb, eks see eesti turg ole ka kole väike. samaasi ju kartulitehnikaga, ei promata ega midagi.
aga minu arust on nood Fastrac'id head kui maad on kaugemal.
hinnaga on nii, et 270hp klassis on JCB sisuliselt sama hinnaga mis JD ja NH. Massey Feruson on ligi 40 000naela kallim, Fendt 60 000naela kallim.
need FWI ajakirja andmete järgi, pole siis midagi väga kallim. iseasi mis hinnaga stokker noid müüb.

_________________
Case IH: FOR THOSE WHO DEMAND MORE
EfficientPower


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Okt 22, 2009 4:41 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Juun 15, 2008 3:08 pm
Postitusi: 1434
Asukoht: Rakvere
simok kirjutas:
jcb4cx kirjutas:
Stokker on selle võimsusklassi poolest JD masinaga esindatud, ega nad väga JCB põllumajandusmasinatest siiamaanik hoolinud,


kurb, eks see eesti turg ole ka kole väike. samaasi ju kartulitehnikaga, ei promata ega midagi.
aga minu arust on nood Fastrac'id head kui maad on kaugemal.
hinnaga on nii, et 270hp klassis on JCB sisuliselt sama hinnaga mis JD ja NH. Massey Feruson on ligi 40 000naela kallim, Fendt 60 000naela kallim.
need FWI ajakirja andmete järgi, pole siis midagi väga kallim. iseasi mis hinnaga stokker noid müüb.


Uued JCB-d ei ole enam 60km/h kastiga, kui kiirust tahad vaata Fendti poole. Või siis oota veits, Case Agritechnica reklaamvideos lubatakse 60km/h ja ABS pidureid....

Link kah....http://www.youtube.com/watch?v=jbAA1gyS-Eo&feature=player_profilepage

_________________
Farming360


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Okt 22, 2009 6:11 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Jaan 03, 2008 4:19 pm
Postitusi: 2276
Asukoht: Tartumaa
oo caselt siis midagi uut tulemas- normaalne :)
aga JCBd ju 70se käigukastiga ju- mõtlen 7000 seeria vähemalt

_________________
Case IH: FOR THOSE WHO DEMAND MORE
EfficientPower


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Okt 22, 2009 7:12 pm 
Eemal

Liitunud: Laupäev Okt 03, 2009 9:09 pm
Postitusi: 179
http://www.jcb.com/products/industryoverview.aspx?IID=1

sel lingil saab rohkem teada, tõsi tehas toob ära ainult ilujutu, aga seda teevad kõik tootjad.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Jaan 27, 2010 11:50 pm 
Eemal

Liitunud: Kolmapäev Jaan 27, 2010 11:32 pm
Postitusi: 20
tervist
mul on kogemust selle traktoriga kuna olin austraalias tööl aasta ja sai selles traktoris päevi ning öid veedetud.Olen istunud paljudes traktorites kuid sellest traktorist mugavamat ma ei tea.kõik on ju üles ehitatud õhkvedrustusele.transpordi jaoks on see traktor ideaalne sest 70 kmh pole probleemi.aastajooksul mis ma seal olin suuremaid parandusi ei teinud, kuigi masin oli umbes 2 aastat vana.käiguvahetus oli natuke kange kuid see on harjumise asi.
ma ei teagi mida lisada.kui on küsimusi kirjutage.

siin pilt masinast
http://www.jordbruk.info/traktor/jcb_fastrac_3220.jpg


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Jaan 28, 2010 11:58 am 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Jaan 03, 2008 4:19 pm
Postitusi: 2276
Asukoht: Tartumaa
Põka kirjutas:
tervist
mul on kogemust selle traktoriga kuna olin austraalias tööl aasta ja sai selles traktoris päevi ning öid veedetud.Olen istunud paljudes traktorites kuid sellest traktorist mugavamat ma ei tea.kõik on ju üles ehitatud õhkvedrustusele.transpordi jaoks on see traktor ideaalne sest 70 kmh pole probleemi.aastajooksul mis ma seal olin suuremaid parandusi ei teinud, kuigi masin oli umbes 2 aastat vana.käiguvahetus oli natuke kange kuid see on harjumise asi.
ma ei teagi mida lisada.kui on küsimusi kirjutage.

siin pilt masinast
http://www.jordbruk.info/traktor/jcb_fastrac_3220.jpg


Oh räägi mulle sellest austraaaliast töötamisest :D läheks isegi kui saaks- mitte raha eesmärgil vaid kogemuse pärast. raha nii palju vaja et seal saaks elada ja tagasi kunagi saaks :D
Kuidas läksid, kus olid, suures või väikeses talus jne?
Ära siia vasta, muidu saame sõimu kuskilt :D PS äkki :wink:
Aitäh,
Simo.

_________________
Case IH: FOR THOSE WHO DEMAND MORE
EfficientPower


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Jaan 28, 2010 5:46 pm 
Eemal

Liitunud: Laupäev Nov 15, 2008 9:47 pm
Postitusi: 476
Asukoht: Läänemaa
simok kirjutas:
Põka kirjutas:
tervist
mul on kogemust selle traktoriga kuna olin austraalias tööl aasta ja sai selles traktoris päevi ning öid veedetud.Olen istunud paljudes traktorites kuid sellest traktorist mugavamat ma ei tea.kõik on ju üles ehitatud õhkvedrustusele.transpordi jaoks on see traktor ideaalne sest 70 kmh pole probleemi.aastajooksul mis ma seal olin suuremaid parandusi ei teinud, kuigi masin oli umbes 2 aastat vana.käiguvahetus oli natuke kange kuid see on harjumise asi.
ma ei teagi mida lisada.kui on küsimusi kirjutage.

siin pilt masinast
http://www.jordbruk.info/traktor/jcb_fastrac_3220.jpg


Oh räägi mulle sellest austraaaliast töötamisest :D läheks isegi kui saaks- mitte raha eesmärgil vaid kogemuse pärast. raha nii palju vaja et seal saaks elada ja tagasi kunagi saaks :D
Kuidas läksid, kus olid, suures või väikeses talus jne?
Ära siia vasta, muidu saame sõimu kuskilt :D PS äkki :wink:
Aitäh,
Simo.

Simok ma usun, et sa pole ainuke kes seda teada tahab, nii et võiks pigem siia ikkagi kirjutada. ;)

_________________
Põllumees rikas, põlvini sitas.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Jaan 28, 2010 7:14 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Jaan 03, 2008 4:19 pm
Postitusi: 2276
Asukoht: Tartumaa
Siis lääb teemast mööda ja saame näopeksu :D :D

_________________
Case IH: FOR THOSE WHO DEMAND MORE
EfficientPower


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Jaan 28, 2010 10:06 pm 
Eemal

Liitunud: Reede Mär 14, 2008 9:59 pm
Postitusi: 646
Asukoht: Jõgeva
Lahendus lihtne, kui Põka on nõus sellest kirjutama siis kirjutab vabade teemade alla. Ja kuna ma oleks ka huvitatud sellest välismaal töötamise kogemustest siis kaks on juba seltskond seega huvilisi on :lol:


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 92 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  





Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
et 3.0.10

greenmiles v1.1 designed by CodeMiles Team -TemplatesDragon-.