Tänane kuupäev Esmaspäev Mai 13, 2024 9:02 pm
  

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi



Tee uus teema Vasta teemale  [ 105 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Järgmine
  Printerivaade Eelmine teema | Järgmine teema 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Valtra N101 110 hj
PostitusPostitatud: Teisipäev Mär 17, 2009 7:20 pm 
Eemal

Liitunud: Kolmapäev Mär 04, 2009 7:49 pm
Postitusi: 1112
Niisiis pärast pikki foorumirännakuid, müügimeeste kõnetunde, laimujuttude ja mahasõidetud kilomeetreid selle õige ja parima traktori leidmiseks, on sõelale jäänud Valtra N101 mudel. Tundub mugav, töökindel, kaasaegne, ja sobilik nii nugadega pressi, kui ka 4 hõlmalise adra ette. Kuna foorumis ei ole sellest masinast kirjutatud, siis ootaks nii häid, kui halbu kommentaare selle mudeli kohta. :lol: Ette tänades Andrese Talu :!:


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Mär 17, 2009 9:47 pm 
Eemal

Liitunud: Kolmapäev Mär 05, 2008 6:51 pm
Postitusi: 1165
Asukoht: Sangaste.
Vaat siit Sa tegelt õiget järeldust teha ei saa aga mina ostaks ennem uue russi kui valtra.On jah meeletult mugav aga mõtle ise kui töökindel on igasugune elektroonika.Tean selliseid asju mida siin lihtsalt ei kirjuta.muidu arvab mõni,et tegelen laimamisega.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Mär 17, 2009 10:03 pm 
Eemal

Liitunud: Teisipäev Juul 15, 2008 11:14 pm
Postitusi: 499
Asukoht: Võrumaa
http://www.taure.ee/index.php?linker=tr ... 3&lang=est
Siin foorumis ikka on veidi juttu sellest põkatsist. Profi test on kah (kui inglise keelt oskad). Abiks google.ee, aga kasutaja-kogemusi sealt ei leia nii kergelt.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Mär 17, 2009 10:05 pm 
Eemal

Liitunud: Reede Sept 19, 2008 6:52 am
Postitusi: 373
ma ka vaatasin, aga hinda kuuldes tegin sealt kiirelt minekut
tegemst oli küll n94, aga ol ikkagi tunduvalt kallim ku konkurentdel
ma ka ei saa aru krt televiisor töötab probleemideta 10-15 aastat aga traktoritel ei kesta elektroonka vbla võrdlus kehv


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Mär 17, 2009 10:19 pm 
Eemal

Liitunud: Kolmapäev Mär 05, 2008 6:51 pm
Postitusi: 1165
Asukoht: Sangaste.
Tahan väita,et kui raha on palju osta milline tahes mida mugavam seda parem.aga kui rahadega on nagu on vaata selline mis on lihtsama ehitusega ja vähem remontida.Tegelt on ju nii,et vene russil elektroonika puudub ja remondiga saab igaüks ise hakkama.aga väljamaalasega see pole enam nii lihtne.Ja servisel maksab ju iga väljasõit.Mina tegin sellised järeldused,aga valik on sinu.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Mär 17, 2009 11:10 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Nov 03, 2008 5:55 pm
Postitusi: 173
Asukoht: Mulgimaa
Mul on n101 ja olen väga rahul. Elektroonikast niipalju, et võtsin võimalikult elektroonikavaese variandi.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mär 18, 2009 8:06 am 
Eemal

Liitunud: Reede Jaan 18, 2008 6:33 am
Postitusi: 2311
Asukoht: läänemaa
Uut russi ma kindlasti ei eelistaks valtrale. Tavaliselt kiputakse võrdlema väga erineva varustusega trakasid. Kui võtta see n101 kõige tavalisema classic varustusega,siis ei tule hinnavahe hirmus suur,midagi siiski. Samas julgen kindlalt väita ,et see"mehaaniline" V on igatepidi kvaliteetsem kui russ. Järgmine HITECH on tiba kallim eelnevast,kuid elektroonikat pole sealgi teab mis palju,analoogse kastiga mudeleid on toodetud vist juba üle kümne aasta ning on väga edukalt vastu pidanud on ka erandeid muidugi. See üleüldine jutt elektroonika ilgest lagunemisest traktoritel(mitte ainult valtral) on pigem selline suureks puhutud mull,kindlasti laguneb midagi,samamoodi on ju autodega,kui kõik nii hirmsasti laguneks ,siis inimesed ei ostaks ju midagi. Remondist niipalju,et alati ei pea ju kohe esindusega asju ajama,kui pole just garantii,kindlasti saab ka muudmoodi......Muideks ka üks eestis elektroonikat tootev välisettevõte toodab valtra tehasele mingeid kaableid ja jubinaid,niiet kui kirute valtrat kirute vb kaudselt ka oma naabrit:)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mär 18, 2009 8:57 am 
Eemal

Liitunud: Kolmapäev Mär 04, 2009 7:49 pm
Postitusi: 1112
Eelpool küsiti hobujõudude kohta
Valtra N 101 on nimivõimsus 110 hj ja sellele lisanduvad 6 hj lühiajaliselt, kui sellest 110 peaks väheks jääma. Käigukasti kohta ei oska ajakohaseid termineid kasutada, sama lugu tagumise rippsüsteemiga.Edasi-tagasi saab sõita sidurit lahutamata, sidur on dubleeritud-nii jalgsidur, kui ka käigukangi küljes nupuke-vali kumb sobib.
Rippsüsteemi reguleerimine nupust :lol: -paremat väljendit ei tea. Üles -alla regull ka väljast mõlema poritiiva pealt. Proovisin kiirust ka,-tühjalt läks 41-42 km/h . Oma hj klassis erinevate masinamarkide vahel tundub
Valtra usaldusväärseim. Kuid see siiski veel arvamus, mis ei põhine praktilistel töökogemustel selle masinaga :lol: Niisiis põrutage nii kuidas torust tuleb, kui kellelgi miskit rääkida :wink:


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mär 18, 2009 10:27 am 
Eemal

Liitunud: Laupäev Juun 07, 2008 7:31 pm
Postitusi: 251
Oma kogemuste põhjal julgen väga soovitada. Töötan hetkel selle firma 3 masina peal. Ei kurda. Võta ikka jah Hitech, see millel reevers rooli küljes. See elektroonika pole mind küll kordagi nöökinud ning ka naabrite käest, kel samad masinad, pole miskit sellist paha kuulnud. Sama ei saa öelda selle plastikkabiiniga russi kohta. Küll on läinud juba masslüliti, laadimide regulaator, eelsoojendusspiraaliderelee jne. Vanemad russid jah pommikindlad.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mär 18, 2009 5:49 pm 
Eemal

Liitunud: Kolmapäev Mär 18, 2009 5:35 pm
Postitusi: 7
Huvitav miks te kõik seda risu kiidate.Ise oleks küll tagasi viinud kui poleks toetusega ostnud.Kui sulle juba tuuakse uus aga katkine traktor siis on hea küll.Ja muudest hädadest ei taha rääkida .Elektroonika tükkib ka aegajalt nöökima.Mina küll ei ostaks.Vaataks kas Fendi või Johni poole.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mär 18, 2009 6:27 pm 
Eemal

Liitunud: Kolmapäev Mär 04, 2009 7:49 pm
Postitusi: 1112
Kaimar Postitatud: Kolm Märts 18, 2009 5:49 pm Teema:

--------------------------------------------------------------------------------

Huvitav miks te kõik seda risu kiidate.Ise oleks küll tagasi viinud kui poleks toetusega ostnud.Kui sulle juba tuuakse uus aga katkine traktor siis on hea küll.Ja muudest hädadest ei taha rääkida .Elektroonika tükkib ka aegajalt nöökima.Mina küll ei ostaks.Vaataks kas Fendi või Johni poole.
-----------------------------------------------------------------------------------
Ma ei saa enam midagi aru :roll: . Kas jutt käib samast mudelist? Kui hädasid küljes, siis nendest peakski foorumis kirjutama Ole hea ja loe oma masina vead ülesse :lol:


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mär 18, 2009 8:50 pm 
Eemal

Liitunud: Kolmapäev Mär 05, 2008 6:51 pm
Postitusi: 1165
Asukoht: Sangaste.
jah see on nii,et enim müüdud aga sain natsa teada ka miks.Siis kui toetuse jaoks kõik otsisid hinnapakkumisi siis sõber ütles,et võtsin ka valtra.küsisin siis miks vastas aga see ju nii mugavaks aetud.enamus asjad käivad nuppudega.Küsisin kas muid ka vaatasid vastas teistel pole sellist mugavust.Kui aga kuulis palju see mugavus remondi peale pappi võtab jättis traktori ültse ostmatta ja sõidab mtzga.Valtra oli ju esimesi kes eestis turule tuli ja kohe ka servist pakkuma hakkas.Eks sellega sai oma kuulsuse ja paljud isegi ei uuri kas hea või halb.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mär 18, 2009 9:38 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Nov 03, 2008 5:55 pm
Postitusi: 173
Asukoht: Mulgimaa
Keegi kuskilt kuulis palju läheb remont maksma. Mul pole küll kõiki lisasid aga enamus töötab nuppudega. Remondi peale pole läinud midagi, sest katki pole midagi. Ma ei saa aru miks minu valtra nii hästi töötab. Maksta tuleb ainult hoolduste eest, mida nõuab pank.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mär 18, 2009 10:48 pm 
Eemal

Liitunud: Kolmapäev Mär 05, 2008 6:51 pm
Postitusi: 1165
Asukoht: Sangaste.
Ainus asi tõesti millest aru ei saa kuda mõnel käib ja mõnel mitte.Saunanaiste jutte pole kunagi ajand.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mär 18, 2009 11:48 pm 
Eemal

Liitunud: Esmaspäev Aug 11, 2008 11:01 pm
Postitusi: 71
Asukoht: viljandimaa
pole sel valtral häda midagi, enda N 141 H aastaga pea 1000 tundi ees ja pole midagi veel rikki läinud ja elektroonika toimib ka ilusti ja bellarussist on ta igaljuhul 10000 korda etem.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 105 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  





Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
et 3.0.10

greenmiles v1.1 designed by CodeMiles Team -TemplatesDragon-.