Tänane kuupäev Esmaspäev Mai 20, 2024 7:00 pm
  

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi



Tee uus teema Vasta teemale  [ 70 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
  Printerivaade Eelmine teema | Järgmine teema 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: kas deere või fahr?
PostitusPostitatud: Reede Dets 09, 2011 8:43 am 
Eemal

Liitunud: Kolmapäev Mär 04, 2009 7:49 pm
Postitusi: 1112
Raidil õige jutt. Selle kõige juures on ka võimalik kasutatud masin võtta, kui just toetuste alla ei lähe. Risk on sitta saada, kuid aastakese võib probleemideta ka kasutatud masin vastu pidada. Samas.... kui uuele traktorile antakse AINULT 1 a garantiid... siis selle 1 aasta tõttu ma põhimõtteliselt Fahri ei ostaks. (kes aru ei saanud, siis põhjus poleks traktoris, vaid traktorimüüjas). Konkurendid suudavad 2-3 a pakkuda ja nemad mitte?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kas deere või fahr?
PostitusPostitatud: Reede Dets 09, 2011 10:35 am 
Eemal

Liitunud: Esmaspäev Veebr 01, 2010 10:03 pm
Postitusi: 99
Asukoht: põlvamaa
siiani on belarussiga töötatud, mehaanik-abiline kah olemas :) . minu arust et mida vähem elektroonikat seda lollikindlam massin. mugavus muidugi maksab. praegu pakutakse pärnu laos olevat deutz-fahri(agroland 420). huvitav miks on trakats lattu jäänud!? samas saaks masina kiirelt kätte, ei pea kevadeni ootama.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kas deere või fahr?
PostitusPostitatud: Reede Dets 09, 2011 10:46 am 
Eemal

Liitunud: Laupäev Okt 03, 2009 9:09 pm
Postitusi: 179
Masina tootjad pakuvad kõik pikendatud garantiid, küsimus on vaid selles, kuidas seda kliendile serveeritakse. 3-5 aastat, pole probleem - küsimus on hinnas. enamik väiksematel põkadel jääb hinnaklass 1500EUR aasta kohta, suurematel on ka summa suurem.
Nüüd on küsimus müüjas ja ostjas, kas üks või teine on valmis sellega tegelema - ostma või müüma.
lisakonks on veel selles, et kogu garantiiperioodi vältel on masin esinduse silma all, hooldused, varuosad... ainult kõik originaalpildiga rupskid saavad sellele masinale sel ajal omaseks. Kui masina valdaja on sinna mingi oma rupski ise külge posserdanud, siis võib alati esindaja väita, et garantiitingimusi on rikutud ja pakaa!
aga see läheb juba teemast välja - algne küsimus oli lihtsalt kapoti ja kabiini värvis - ?
tegelikult on üks kriteerium veel, mille järgi saab valida uut masinat - isiklik sümpaatia - seda mõjutavad päris mitmed faktorid - minu isiklik arvamus lähtub selle järgi, kui suur lõhe saab olema lubaduste ja nende täitmiste vahel. Pahatihti kipub masina müük olema koos lubadustega, mille täitmine pole hiljem kuidagi reaalne...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kas deere või fahr?
PostitusPostitatud: Reede Dets 09, 2011 2:46 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Jaan 08, 2010 11:57 pm
Postitusi: 1424
Asukoht: Raplamaa
katapeedu kirjutas:
siiani on belarussiga töötatud, mehaanik-abiline kah olemas :) . minu arust et mida vähem elektroonikat seda lollikindlam massin. mugavus muidugi maksab. praegu pakutakse pärnu laos olevat deutz-fahri(agroland 420). huvitav miks on trakats lattu jäänud!? samas saaks masina kiirelt kätte, ei pea kevadeni ootama.

Lattu ostetakse masinaid selleks, et oleks kohe anda, kui vaja on ja sellest otseselt ei saa midagi järeldada.
Selle elektroonikaga on asi suhteline, ripsüsteemi juhtimisel on ta asendamatu.
Aga eks sa ise tead, kas ostad traktori selleks, et mugav ja hea oleks tööd teha, või millekski muuks...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kas deere või fahr?
PostitusPostitatud: Reede Dets 09, 2011 4:58 pm 
Eemal

Liitunud: Kolmapäev Mär 04, 2009 7:49 pm
Postitusi: 1112
Eks elektroonika jupsimist kardavad kõik, kel teadmised selle valdkonnas puuduvad. Samas, kui võtta kõige plangum sõiduauto, millel kesklukk, ärandamisvastased seadmed ja veel mõned elementaarsed asjad on peal, mille olemasolust ma teadlik ei ole :lol: , siis kas saame ikka autoelektriku abita poole tunniga kindlaks teha, miks hommikuti autoaku tühi on? Ütlen kohe ära, et mina probleemile ilma katsetamata jälile ei saaks nagu ilmselt enamus meist kuigi tegemist võib olla väga plangu masinaga. Ja sealjuures ma ei saa ütelda, et ma ei tea, kuidas probleemile jälile jõuda (oma ülilihtsal) sõiduautol. Tean küll, aga mul ei ole neid pisikesi seadmeid, millega seda, teist ja kolmandat mõõta ja ma ka ei taha sellega tegeleda- mul on talutööd ja muud tööd teha. Samas tuhnida traktori kallal, proovida katsetada.... juhtmed, releed, kaitsmed, krdi x asjad, ... mul pole aega sellega tegeleda, on seda elektoonikat rohkem või vähem- hooldusmees tuleb ikka kohale


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kas deere või fahr?
PostitusPostitatud: Reede Dets 09, 2011 6:59 pm 
Eemal

Liitunud: Reede Aug 12, 2011 6:09 pm
Postitusi: 178
Eelmisel nädalavahetusel käisin tartus, siis jatiina õuel oli mitu fahri aias olemas. Silma jäi sealt ttv650, mulle oli jäänud mulje et need väiksemad on :lol:


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kas deere või fahr?
PostitusPostitatud: Reede Dets 09, 2011 9:57 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Juun 15, 2008 3:08 pm
Postitusi: 1434
Asukoht: Rakvere
TTV650 on 200 hj ja tiba peale. Kasutab New Hollandi TVT ja Case CVX-i pealt tulnud kasti.

_________________
Farming360


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kas deere või fahr?
PostitusPostitatud: Reede Dets 16, 2011 7:55 am 
Eemal

Liitunud: Kolmapäev Mär 05, 2008 6:51 pm
Postitusi: 1165
Asukoht: Sangaste.
Kas oled mingi valiku ka teinud juba ja mis sai siis peamiseks põhjuseks.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kas deere või fahr?
PostitusPostitatud: Reede Dets 16, 2011 9:47 am 
Eemal

Liitunud: Esmaspäev Veebr 01, 2010 10:03 pm
Postitusi: 99
Asukoht: põlvamaa
no kisub hoopis valtra poole. põhjus kabiini suuruses. deutsil on kõrvalistujale ikka väga vähe ruumi jäetud ja endal just palju kahekesi sõitmist. eks lähipäevadel tuleb lõplik otsus teha :roll:


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kas deere või fahr?
PostitusPostitatud: Reede Dets 16, 2011 2:49 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Jaan 08, 2010 11:57 pm
Postitusi: 1424
Asukoht: Raplamaa
Mis mudel Valtra siis?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kas deere või fahr?
PostitusPostitatud: Reede Dets 16, 2011 4:37 pm 
Eemal

Liitunud: Kolmapäev Mär 05, 2008 6:51 pm
Postitusi: 1165
Asukoht: Sangaste.
Kas paned laaduri ka ette.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kas deere või fahr?
PostitusPostitatud: Reede Dets 16, 2011 6:12 pm 
Eemal

Liitunud: Esmaspäev Veebr 01, 2010 10:03 pm
Postitusi: 99
Asukoht: põlvamaa
No, nüüd on valida Valtra N 92 ja Agroton K 420( ka suure kabiiniga) vahel. Laadur muidugi ikka ka. Päris pingeliseks kisub :lol:


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kas deere või fahr?
PostitusPostitatud: Reede Dets 16, 2011 6:16 pm 
Eemal

Liitunud: Kolmapäev Mär 05, 2008 6:51 pm
Postitusi: 1165
Asukoht: Sangaste.
No aga hind on neil sama või ka erinev.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kas deere või fahr?
PostitusPostitatud: Reede Dets 16, 2011 9:41 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Jaan 08, 2010 11:57 pm
Postitusi: 1424
Asukoht: Raplamaa
Huvitavad on jälgida, kes sulle nõu annab ja mudeleid valida aitab ja kas pakkujad ka teavad täpselt mis mudeliga konkureerivad?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kas deere või fahr?
PostitusPostitatud: Reede Dets 16, 2011 9:46 pm 
Eemal

Liitunud: Kolmapäev Mär 05, 2008 6:51 pm
Postitusi: 1165
Asukoht: Sangaste.
See valtra peaks ikka kallim olema kui deuts.Ja vist päris palju.Oleneb muidugi ka varustusest.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 70 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google [Bot] ja 3 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  





Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
et 3.0.10

greenmiles v1.1 designed by CodeMiles Team -TemplatesDragon-.