Tänane kuupäev Pühapäev Juun 02, 2024 10:00 pm
  

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi



Tee uus teema Vasta teemale  [ 52 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
  Printerivaade Eelmine teema | Järgmine teema 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Mär 21, 2009 8:44 am 
Eemal

Liitunud: Reede Jaan 18, 2008 6:33 am
Postitusi: 2311
Asukoht: läänemaa
aga huvitav kas seal siis mõeldud tundi või mototöötundi.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Mär 31, 2009 3:43 pm 
Eemal

Liitunud: Teisipäev Juul 15, 2008 11:14 pm
Postitusi: 499
Asukoht: Võrumaa
Info Peetri talutehnika lehelt: http://talutehnika.ee/index.php?op=3&toode=198&kat=300
Zetor Forterra 11441.21 81kw/110hj, 4WD, kabiiniga 480 500.00 kr
Arvestades hinda (40 tuh kallim koos lisadega) on ta võrreldav teiste 100hj traktoritega Pronar 5235 ja NH T5060 (kaks viimast küll ~100k kallim).
2 küsimust suurele ringile:
1)Miks te ostaksite selle traktori (kas ainult hind ja mugavus, mingi osa eriti hea, puudulik teenindus)
2)Miks te ei ostaks seda traktorit (väike resurss, laguneb selle raha eest, mingi osa eriti kehv, puudulik teenindus).

Bellarussi ärme hetkel võrdlusesse võta.
Jään ootama kasutajate ja nende naabrite kommentaare.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Mär 31, 2009 3:53 pm 
Eemal

Liitunud: Kolmapäev Mär 05, 2008 6:51 pm
Postitusi: 1165
Asukoht: Sangaste.
Mul sõbral on ja ega suurt muud pole häda kui kabiini müra on märksa suurem ja kui küsisin palju küttet võtab ütles,et palju.Samas eespool kirjutasin,et raamatus on kirjas mootor vajab kap remonti peale 8000 tundi.Teisel sõbral oli RMK 10 aastat mingi väiksem zetor ja see kiitis küll,et hästi kestab.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Mär 31, 2009 6:45 pm 
Eemal

Liitunud: Reede Jaan 18, 2008 6:33 am
Postitusi: 2311
Asukoht: läänemaa
Kui ainult valida nende 3 vahel siis NH,lihtsalt usun,et neist kõige usaldusväärsem,zetor jääks viimaseks,sest usun poolakasse rohkem kui tsehhi,miks,sest tsehh üritab ise asju leiutada,poolakas teeb vähemalt sakslase pealt maha:D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Mär 31, 2009 8:52 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Dets 23, 2008 11:16 pm
Postitusi: 716
Asukoht: Pärnumaal
mu klassivennal on ka Zetor traktorid ja kiidab neid küll. Ta küll pole rääkinud et Müra või midagi liiga suur oleks, Aga võibolla on neil need põrandad ara isoleeritud.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Mär 31, 2009 9:12 pm 
Eemal

Liitunud: Kolmapäev Mär 05, 2008 6:51 pm
Postitusi: 1165
Asukoht: Sangaste.
Minu meelest see rohkem maitse asi,Ise sai istutud selle zetori peal ja endale sellist ei taha ka siis kui on 200 tuhhi odavam.Vaata tema ehitust kas või kabiinist seest.Seal on selliseid imelikke lahendusi mis mulle ei so binud.Aga servise üle sõber ei kurtnud kui mitte rahast rääkida.Arve olla küll kirves olnud.Aga samas vahetati tal ka kõik õlid algul ära.Mina ei oska üelda aga ise ei ostaks kindlasti.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: ZETOR PROXIMA 8441
PostitusPostitatud: Reede Okt 30, 2009 2:16 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Okt 29, 2009 3:11 pm
Postitusi: 43
Asukoht: peipsi ääres
oman aasta ja ei kurda ja jamasi siiani pole. eks valtra ja kallimad on kindlasti paremad. aga minu põhimõtte on enne uus ,kui teiste vana. (sama ka naistega ) :P

_________________
Oü Moku Puit http://mokupuit.onepagefree.com/
Meie taluelu http://blog.maaleht.ee/koduloomad/
kuu parim töötaja Oü Võlg ja nälg :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Okt 30, 2009 3:22 pm 
Eemal

Liitunud: Teisipäev Veebr 03, 2009 9:26 pm
Postitusi: 183
Asukoht: Võrumaa
Kaido kirjutas:
Minu meelest see rohkem maitse asi,Ise sai istutud selle zetori peal ja endale sellist ei taha ka siis kui on 200 tuhhi odavam.Vaata tema ehitust kas või kabiinist seest.Seal on selliseid imelikke lahendusi mis mulle ei so binud.Aga servise üle sõber ei kurtnud kui mitte rahast rääkida.Arve olla küll kirves olnud.Aga samas vahetati tal ka kõik õlid algul ära.Mina ei oska üelda aga ise ei ostaks kindlasti.


Aga mis on 200 tuhat kallimal traktoril lisaks ja paremat peale tema nime. Seletage lahti, sest mina pole lääne masinaga elusees töötanud ja ma ei oska nendest midagi arvata. Näiteks kui vana russi vahetasime uue vastu, siis oi oi kui palju mugavam ja kui palju rohkem ruumi. Nüüd aga vaatame Zetorit, just tema hinna pärast. Kui selles uues Zetoris istusin, siis see oli mugavam ja parema väljavaatega traktor(Belarussiga võrreldes:)) Aga oskab keegi öelda miks ma lähen Zetorit vaatama kui uut traktorit tahan, loomulikult hinna pärast, aga miks teie lähete kohe 200 tuhat kallimaid proovima, on nad siis tõesti nii palju mugavamad/paremad või on teil lihtsalt raha rohkem:D
Kindlasti on asi ka selles, et mul pole lääne omaga kogemust olnud ja ma ei teagi mida tahta..ühesõnaga lihtsalt mõtlesin:D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Okt 30, 2009 4:35 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Jaan 03, 2008 4:19 pm
Postitusi: 2276
Asukoht: Tartumaa
mardikas kirjutas:
Kaido kirjutas:
Minu meelest see rohkem maitse asi,Ise sai istutud selle zetori peal ja endale sellist ei taha ka siis kui on 200 tuhhi odavam.Vaata tema ehitust kas või kabiinist seest.Seal on selliseid imelikke lahendusi mis mulle ei so binud.Aga servise üle sõber ei kurtnud kui mitte rahast rääkida.Arve olla küll kirves olnud.Aga samas vahetati tal ka kõik õlid algul ära.Mina ei oska üelda aga ise ei ostaks kindlasti.


Aga mis on 200 tuhat kallimal traktoril lisaks ja paremat peale tema nime. Seletage lahti, sest mina pole lääne masinaga elusees töötanud ja ma ei oska nendest midagi arvata. Näiteks kui vana russi vahetasime uue vastu, siis oi oi kui palju mugavam ja kui palju rohkem ruumi. Nüüd aga vaatame Zetorit, just tema hinna pärast. Kui selles uues Zetoris istusin, siis see oli mugavam ja parema väljavaatega traktor(Belarussiga võrreldes:)) Aga oskab keegi öelda miks ma lähen Zetorit vaatama kui uut traktorit tahan, loomulikult hinna pärast, aga miks teie lähete kohe 200 tuhat kallimaid proovima, on nad siis tõesti nii palju mugavamad/paremad või on teil lihtsalt raha rohkem:D
Kindlasti on asi ka selles, et mul pole lääne omaga kogemust olnud ja ma ei teagi mida tahta..ühesõnaga lihtsalt mõtlesin:D


mine tööta korraliku uue lääne masina peal, millel ikka varustust ka mehiselt- ning siis mine sinna russi või zetorisse ja saad teada :)
omast kogemusest räägin.

_________________
Case IH: FOR THOSE WHO DEMAND MORE
EfficientPower


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Okt 30, 2009 4:54 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Juun 15, 2008 3:08 pm
Postitusi: 1434
Asukoht: Rakvere
Eestis peab olema mehel prem naine kuinaabril, suurem auto kui naabril, Vägevam traktor kui naabril ja pangalaen suurem kui naabril. Ja söögiks on praekartulid ja kiirnuudlid :?

See on fenomen mida on näha ainult endistes sotsriikides, kaasarvatud Eesti, õnneks mujal on selline valehäbi suht haruldane ning inimesed elavad ja töötavad ilma valehäbita selle kohta mis neil on või mida nad endale suudavad lubada.

http://www.youtube.com/watch?v=Bbt3mn0szyw&feature=fvw

_________________
Farming360


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Okt 30, 2009 7:15 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Okt 29, 2009 3:11 pm
Postitusi: 43
Asukoht: peipsi ääres
mine tööta korraliku uue lääne masina peal, millel ikka varustust ka mehiselt- ning siis mine sinna russi või zetorisse ja saad teada

kunagi sai omada valmeti metsakat. millel oli ka varustust mehiselt. ja see kujunes selliseks nuhtluseks ,et hoia mütsi. ja jamad algasid kaunis uuena. ja maksid ikka päris mehiselt. mis siin ikka vaielda mul talus zetorist küll. kont peal heinategu lust ja muud mul vaja pole

_________________
Oü Moku Puit http://mokupuit.onepagefree.com/
Meie taluelu http://blog.maaleht.ee/koduloomad/
kuu parim töötaja Oü Võlg ja nälg :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Okt 30, 2009 9:14 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Jaan 03, 2008 4:19 pm
Postitusi: 2276
Asukoht: Tartumaa
inimesed on erinevad ja hindavad asju erinevalt- peamine on muidugi ju, et töö saaks tehtud. minu jaoks on ikka tähtis mugavus ja operatsioone saaks kiirelt ja mugavalt teha roolis.
mäletan kevadel panekut, landini traktoriga(rendi masin) töö päeva lõpus oli pihk valus ja villis, kuna ripsüsteemi tõstmine ja lanketamine oli mehaaniliselt ühe kangiga mis käis raskelt oli nõmedas kohas ja ei püsinud seal kuhu lükkasid- kanginupp oli ka nõmedast materjalist. casel on mul jälle nupust, üks vajutus ja rippsüsteem tõstab/langetab. sees vaiksem, pehmem(ei raputa nii huulusti), sidurita kasutama ei pea ja veel mitmed eelised.

_________________
Case IH: FOR THOSE WHO DEMAND MORE
EfficientPower


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Okt 30, 2009 9:27 pm 
Eemal

Liitunud: Reede Jaan 23, 2009 9:34 am
Postitusi: 29
mehed minge sauna ja võrrelge seal...kui oskaja mees teeb iga riist oma töö


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Okt 30, 2009 9:32 pm 
Eemal

Liitunud: Pühapäev Sept 21, 2008 6:32 pm
Postitusi: 172
simok kirjutas:
inimesed on erinevad ja hindavad asju erinevalt- peamine on muidugi ju, et töö saaks tehtud. minu jaoks on ikka tähtis mugavus ja operatsioone saaks kiirelt ja mugavalt teha roolis.
mäletan kevadel panekut, landini traktoriga(rendi masin) töö päeva lõpus oli pihk valus ja villis, kuna ripsüsteemi tõstmine ja lanketamine oli mehaaniliselt ühe kangiga mis käis raskelt oli nõmedas kohas ja ei püsinud seal kuhu lükkasid- kanginupp oli ka nõmedast materjalist. casel on mul jälle nupust, üks vajutus ja rippsüsteem tõstab/langetab. sees vaiksem, pehmem(ei raputa nii huulusti), sidurita kasutama ei pea ja veel mitmed eelised.



Mida sa küll linttraktori roolis teeksid?????

_________________
Põllumees-põline rikas


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Okt 30, 2009 11:01 pm 
Eemal

Liitunud: Pühapäev Aug 31, 2008 10:05 pm
Postitusi: 84
Kunagi olid mehed ja traktorid rauast aga nüüd on traktorid plastikust ja, naugu näha, mõned traktoristid papist.

_________________
Hingelt põllumees


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 52 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  





Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
et 3.0.10

greenmiles v1.1 designed by CodeMiles Team -TemplatesDragon-.