Tänane kuupäev Teisipäev Juun 04, 2024 4:26 pm
  

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi



Tee uus teema Vasta teemale  [ 86 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
  Printerivaade Eelmine teema | Järgmine teema 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Nov 24, 2009 6:53 am 
Eemal

Liitunud: Reede Jaan 18, 2008 6:33 am
Postitusi: 2311
Asukoht: läänemaa
ma arvan,et soomes ei õnnestuks neid eriti kallimalt müüa,niietnaa on nad valdavalt ühe teatud kohaliku margi austajad.

_________________
Tark ei torma!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Nov 24, 2009 6:58 pm 
Eemal

Liitunud: Teisipäev Apr 14, 2009 6:53 pm
Postitusi: 31
Asukoht: Rõuge
Millegipärast sealkandis, kus mina olen olnud, sõidavad enamus põllumehi New Hollanditega ringi.Väidetavalt olevat sama võimsusklassi Valtra 10-20% kallim.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Nov 24, 2009 7:59 pm 
Eemal

Liitunud: Kolmapäev Jaan 07, 2009 3:52 pm
Postitusi: 49
Asukoht: raplamaa
Olen ka Soomes talus sulaseks olnud Tampere ligidal ja seal kandis ka Valtrat ikka väga vähe näha. Põhiliselt NH, JD ja MF. Ise sai tsonnidega sõidetud. Nii palju kui küsisin ka huvist, et mix mitte Valtra, siis kiideti vanemaid Valmeteid aga mitte Valtraid.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Nov 24, 2009 8:04 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Juun 15, 2008 3:08 pm
Postitusi: 1434
Asukoht: Rakvere
Sama siin, kõige paremad masinad pidid olema ilma tähtedeta mudeli nimes. Kõige kehvem täht oli S.

_________________
Farming360


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Nov 24, 2009 8:08 pm 
Eemal

Liitunud: Kolmapäev Jaan 07, 2009 3:52 pm
Postitusi: 49
Asukoht: raplamaa
Nii ta on 100% otsetõlkes!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Nov 24, 2009 9:19 pm 
Eemal

Liitunud: Kolmapäev Jaan 07, 2009 3:52 pm
Postitusi: 49
Asukoht: raplamaa
Hinnad päris soodsad tõesti http://www.agritek.fi/newholland_tarjous?=&pid=12102487


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Nov 24, 2009 11:27 pm 
Eemal

Liitunud: Teisipäev Apr 14, 2009 6:53 pm
Postitusi: 31
Asukoht: Rõuge
See oli mõned aastad tagasi. Peremees käis ühel külamehel abis mulda vedamas.Traktorit roolimas siis.Valmetit.Ei olnud ka väga vana traktor.Pärast ütles, et no on alles kabiin masinal, isegi kohvitermost polnud kuhugi panna.Koneviesti testi põhjal pidi uutel Valtratel sama häda olema.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Nov 25, 2009 6:52 am 
Eemal

Liitunud: Reede Jaan 18, 2008 6:33 am
Postitusi: 2311
Asukoht: läänemaa
valtra võib seal kallim olla,ostavad ikka,sest nad patrioodid suht,nagu sakslased fendtile. kohvitermose koht uues valtras täitsa olemas,saad ka külmiku jne ,iseasi palju keegi millegi eest välja käia raatsib :roll:

_________________
Tark ei torma!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Nov 25, 2009 7:59 am 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Nov 03, 2008 5:55 pm
Postitusi: 173
Asukoht: Mulgimaa
Ma ei saa aru neist, kes otsivad valtras mingeid erilisi mugavusi. Te ilmselt pole ennem traktori ostmist endale selgeks teinud, et mis on teie jaoks tähtsaim traktoriga tööd tehes. Mõnele on see mugavus, mõnele töökindlus, mõnele võibolla mõlemad ja minule isiklikult on olulised töökindlus ja odavus. Kui ma traktoriga töötan siis ma töötan 100% ja kui ma tahan kohvi juua, siis ma astun töökeskonnast välja ja lähen istun laua taha. Kesiganes valtraga rahul ei ole võib selle vahetada ju selle margi vastu mida ta eelistab. See on ju täiesti teostatav. Mina vahetaks traktorimarki kui ma rahul pole.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Nov 25, 2009 7:15 pm 
Eemal

Liitunud: Reede Jaan 18, 2008 6:33 am
Postitusi: 2311
Asukoht: läänemaa
no aga tööle kaasa pikaks päevaks väikse joogi kka võtad,kasvõi vee? kui kohta pole kus seda hoida,siis mis,lased pudelil mööda põrandat veereda or smt?

_________________
Tark ei torma!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Nov 25, 2009 7:48 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Jaan 03, 2008 4:19 pm
Postitusi: 2276
Asukoht: Tartumaa
hommikul tuleb ikka korralik puhvet kaasa võtta- mina vähemalt võtan :wink:

ikka suu peab käima nagu kardaanirist :D

_________________
Case IH: FOR THOSE WHO DEMAND MORE
EfficientPower


Viimati muutis simok, Kolmapäev Nov 25, 2009 8:30 pm, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Nov 25, 2009 9:21 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Nov 03, 2008 5:55 pm
Postitusi: 173
Asukoht: Mulgimaa
Mul on pudelihoidja olemas aga ma ei kasuta seda sest ma ei raatsinud võtta külmikuga hoidjat. Kasutan külma vee jaoks termost ja tihtipeale panen termose kotti ja põrandale istme taha kust tal pole veereda mujale kui ainult tahapoole. Enamasti on kabiini põrandad ju kaldu uste poole. Ja teisele poole veeremiseks peaks traktoril kiirendus olema selline mis mind istmesse kinni imeks aga paraku minu valtra mootor on siis nii kohvi, et ta ei ole eriti äkilise loomuga.

pudelihoidja ei ole traktori juures elementaarne, sest sul ei jää ju mingi töö tegemata, sest sul polnud pudelihoidjat kuhu pudel panna ja sa ei saanud jooki kaasa võtta. Samas on pudelihoidja vajalik kui ta ei maksa tuhandeid kroone.

Mul oli kunagi T-150K millel polnud 1 pudelihoidja, vaid oli pandud kõrvalistme juurde õllekast :) Eelmine omanik oli ilmselt kasutanud kõvasti abivahendeid selleks, et sirgelt tööee peal püsida :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Nov 25, 2009 11:13 pm 
Eemal

Liitunud: Neljapäev Jaan 17, 2008 6:43 pm
Postitusi: 1142
Asukoht: kesk-eesti
Mul 1,5 joogipudelit jahutab 1025.3-s kont(on olnud juhuseid ka kaaskannatajate viineripirukaid seal jahedas hoida NB radikas ei asu ees,üleval),0,5 pudel sobib kui rusikas silmaauku parempoolse küljeakna avamis käepideme vahele ja sooja joogi ehk siis väike kohvitermos paremal taganurgas(kus vanematel pillidel oli massi lüliti)püsti,püsti hoiab teda pistikust tulev toite juhe mis läheb väetisekülviku pulti.

_________________
56693751


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 26, 2009 3:45 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Jaan 03, 2008 4:19 pm
Postitusi: 2276
Asukoht: Tartumaa
janek_s kirjutas:
Mul 1,5 joogipudelit jahutab 1025.3-s kont(on olnud juhuseid ka kaaskannatajate viineripirukaid seal jahedas hoida NB radikas ei asu ees,üleval),0,5 pudel sobib kui rusikas silmaauku parempoolse küljeakna avamis käepideme vahele ja sooja joogi ehk siis väike kohvitermos paremal taganurgas(kus vanematel pillidel oli massi lüliti)püsti,püsti hoiab teda pistikust tulev toite juhe mis läheb väetisekülviku pulti.


mul Cases jahutab ka jooki kont. üks puhur asub iseaalses kohas kus pudel seisab- käsipiduri juures, seal puhub peale kenasti :wink:
kõrvalistme peal on kaks hoiu kohta- üks suur, üks väike.

_________________
Case IH: FOR THOSE WHO DEMAND MORE
EfficientPower


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 26, 2009 8:25 pm 
Eemal

Liitunud: Neljapäev Juul 16, 2009 6:44 am
Postitusi: 45
Asukoht: Tartumaa
mu t-25-l on talvel suht tegija kont, sest kabiini pole....kõik jäätub


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 86 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  





Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
et 3.0.10

greenmiles v1.1 designed by CodeMiles Team -TemplatesDragon-.