Tänane kuupäev Reede Mär 29, 2024 12:32 am
  

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi



Tee uus teema Vasta teemale  [ 6 postitust ] 
  Printerivaade Eelmine teema | Järgmine teema 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Toetuste tagasinõudmine
PostitusPostitatud: Reede Mär 02, 2012 9:31 pm 
Eemal

Liitunud: Reede Apr 09, 2010 7:40 pm
Postitusi: 160
Asukoht: laatre tõlliste v.valgamaa
Mind huvitab kas ainult mina olen hammasrataste vahel või juhtub teistel ka.Igal aastal on kusagil paarkümmend tuhat krooni tagasi arvestatud-olen võtnud asja rahulikult.Sellel aastal tuli suisa 25 000€ tagasinõue ja asja rahulikult võtmise plaan kadus ära.Koostan siin nüüd vaideid ja mida rohkem sellesse süvenen seda lollem ma tundun olevat.Võtan ühe lihtsa näite ESA kohustus 5 aastat 2007 fikseeriti ära-võib väheneda 30%.Palju maid olen ringi vahetanud selle ajaga ja uued maad arvestusse ei lähe aga kui ma selle uue maa maha jätan siis üldarvestusest arvestatkse see maha olgugi et seda juurde pole lisatud.Umbes nagu kvantfüüsika minu jaoks.Kõikidest asjadest olen läbi närinud aga seda teoreemi vaatan küll nagu siga pühapäeva.PRIA apsakatest ei tasu rääkidagi-neid mul juba terve novelli jagu kogunenud-isiklikke mitte kuulduid.Nende poolne kommentaar et eksimusi ikka juhtub no kurat miks siis ainult minu eksimused on karistatavad.Lihtne põhjendus muidugi kes sul käskis toetusi küsida-eks vist tulebki loobuda ja paartuhat ruutu kasvuhoonesse kanepit panna.Vähemalt saad aru mille eest karistatakse kui vahele lendad.Veel lugesin välja et neil on õigus kuni 10ne aasta taguseid asju ka tagasi nõuda isegi krim asi kustub varem ära.Huvitav kuhu see tagasi nõutud raha läheb.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Toetuste tagasinõudmine
PostitusPostitatud: Reede Mär 02, 2012 10:09 pm 
Eemal

Liitunud: Laupäev Jaan 30, 2010 6:01 pm
Postitusi: 675
Asukoht: Saaremaa
Mis mõttes maid ringi vahetanud? Võimalus on ju ka esa kohustuse üleandmine-vastuvõtmine. Kas see on jäänud tegemata, et sul vähenemine nii suur? Aga jah, sellega olen nõus, et pria ise kolistab pidevalt ämbrit. Eelmisel aastal pidin ka nendega maadlema, jäin peale :) . Sel korral kõik korrektne.

_________________
muuhulgas põllumees...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Toetuste tagasinõudmine
PostitusPostitatud: Reede Mär 02, 2012 11:00 pm 
Eemal

Liitunud: Reede Apr 09, 2010 7:40 pm
Postitusi: 160
Asukoht: laatre tõlliste v.valgamaa
Eelmisel aastal jäin ka peale.Oli mahetoetuse vähendamine 1200€ helistasin tundsin huvi mille eest.Öeldi et maitsetaimede põllu eest polevat peale kirjutatud kus-mis asub.Endal oli selgelt meeles ja küsisin et kaart on-öeldi on.Küsisin kas numbrid 1-2-3-4 on peal öeldi et on küll.Siis soovitasin kaarti alla äärde vaadata et igal numbril on ka nimetus taga öeldi et on jah ja tekkis kohe probleem et neil juba miinusega see teema ära lahendatud.Ma soovitasin miinus märgile veel ühe kriipsu ristipidi peale tõmmata ja kuu pärast piiksatas raha peale.Sellel aastal saadeti kiri et KSM ei klapi on 50,7% lühiajalisi rohumaid-peaks olema alla 50%.Muutsin siis selle kirja peal paar väikest põldu PR iks ja pistsin selle kirja neile Tartus postkasti kuna neil oli pood juba kinni.Nüüd siis see paber kadunud ja 15 000€ kadunud.Tegin vaide-eks saab näha.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Toetuste tagasinõudmine
PostitusPostitatud: Kolmapäev Dets 11, 2013 1:00 am 
Eemal

Liitunud: Reede Jaan 27, 2012 5:36 pm
Postitusi: 43
Vaatan ja loen siin ,et need pria inimesed seal vist suht saamatud kobakäpad enamused ; )


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Toetuste tagasinõudmine
PostitusPostitatud: Kolmapäev Dets 11, 2013 10:01 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Nov 11, 2010 9:13 pm
Postitusi: 560
Asukoht: Põhja-Eesti
No kuskilt on ju vaja PRIA-l need Aardla poldri rahad tagasi saada!

_________________
Mis kuradi sõnnik, see on puhas sitt!
Ärge te öelge mulle, mida ma pean tegema, ja ma ei ütle teile kuhu te peate minema!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Toetuste tagasinõudmine
PostitusPostitatud: Pühapäev Veebr 08, 2015 11:20 pm 
Eemal

Liitunud: Reede Apr 09, 2010 7:40 pm
Postitusi: 160
Asukoht: laatre tõlliste v.valgamaa
No-nii nüüd hammustati küll päris suur ports ära tervelt 49 000€.
Mahe kohustus pidi mul lõppema 20.05.2014.Lõpetasin siis purustamismaadega rendilepingud ära-et hakkan rohkem uuest perioodist tootmisega tegelema.Maid läks ära ca 100 ha-d ja vähenemise % oli ka täis.Siis tuli Seeder oma käskkirjaga ja 6-nda aasta lisamisega.Seal ma ajasin hoolega sõrgu vastu-lõpuks leiti siiski konks ja aeti korralikult vardasse mind.2013 aastal võtsin ühe mahepõllu üle-sellel oli kohustus pool aastat pikem ehk kehtis 2014aasta lõpuni-koos sellega sain ma siis tervele ettevõttele pool aastat juurde.Ometi tuli 2014 aastal koos taotlusdokumentidega teatis,et kohustus lõpeb mul 20.05.2014.Helistamise peale öeldi-et ju siis keegi kogemata nende arvudega eksis ja olge rahul pisu üle poole saite siiski kätte.Hakkab jälle maadlus pihta.Ei oska kuidagi ilma jamadeta hakkama saada.Oma arust teed õieti-aga välja tuleb nii nagu alati.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 6 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
cron





Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
et 3.0.10

greenmiles v1.1 designed by CodeMiles Team -TemplatesDragon-.