Tänane kuupäev Neljapäev Mär 28, 2024 9:44 pm
  

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi



Tee uus teema Vasta teemale  [ 227 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Järgmine
  Printerivaade Eelmine teema | Järgmine teema 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Jaan 17, 2009 11:00 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Juun 15, 2008 3:08 pm
Postitusi: 1434
Asukoht: Rakvere
Ma usun, et kõik Kalju Lombi õpilased on tänu sellele kätest tugevad :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Mär 22, 2009 10:53 pm 
Eemal

Liitunud: Neljapäev Juun 19, 2008 9:26 am
Postitusi: 262
Asukoht: Põlvamaa
Tormi kirjutas:
kas praegu ka keegi olustvere koolis käib?


kas hetkel keegi käib seal koolis või oskab tollest süsteemist seal rääkida
anna märku postkasti


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Mai 09, 2009 2:44 pm 
Eemal

Liitunud: Pühapäev Sept 21, 2008 6:32 pm
Postitusi: 172
Simok, sa olid vist türil koolis, viitsid, äkki räägid lähemalt, kuidas seal see elukorraldus käis. Just eriala ainete kohapealt ja praktika jms, kõik inff teretulnud.


Aitäh

_________________
Põllumees-põline rikas


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Tere
PostitusPostitatud: Laupäev Juul 25, 2009 3:34 pm 
Eemal

Liitunud: Kolmapäev Aug 20, 2008 1:28 pm
Postitusi: 136
Asukoht: järvamaa
Tere paluks PS saada kes on käinud Säreveres põllumajandust õpimas?
Paar küsimust oleks :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Juul 25, 2009 4:01 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Jaan 03, 2008 4:19 pm
Postitusi: 2276
Asukoht: Tartumaa
Jason kirjutas:
Simok, sa olid vist türil koolis, viitsid, äkki räägid lähemalt, kuidas seal see elukorraldus käis. Just eriala ainete kohapealt ja praktika jms, kõik inff teretulnud.


Aitäh


hmm nüüd alles märkasin seda postitust...vabandust.
Käisin küll. Nu mis seal ikka rääkida, põhipraktika on 3ndal kurusel 5kuud kohustusliku ja 1 kuu võid puhata või oled siis praktikal.(aprillist oktoobrini ja november) Muid praktikaid on ka. NT: Tööpraktika iga aasta- pointless orjatöö :D - minu arust, orjad kooli ümber, oleks, et saad põllupeal midagi teha aga ei sittagi- väga väga harv juhus kui keegi saabki mõne russi rondi otsa või T16 rooli kõrvu kahjustama.
aa mingi praktika oli isegi kuskil töökojas- see oli isegienam vähem aga seda oli väga vähe, sain koristada tööruume ja puhastaga treimasinaid :D Atra saime hooldada, osa poisse lasti russile remonti teha- kursavend läks kultiveerima, trakas vett polnud, jooksis kokku :lol: ei kino peab saama.
aa ühe normaalse õpetajaga(R.Rünne-siga lahe õps) saime ka seal töökojas remonditöid teha.
Ühe erialatunnis vaatasime videosid kuidas üks või teine ader/traktor/jne tööd teeb-VÄGA PÕNEV.
Võibolla mõnele sobib selline asi aga mina kes ma juba olin põllumajandusega juba seotud siis ei tekita see videode vaatamine ja pingi nühkimine motivatsiooni. see oli üks põhjus miks ära tulin.
Võiksin veel rääkida aga siin jumala jama, käsad väsivad.
Ma ütlen mingi kord aastas võiks kokkutuleku moodi asi olla, saaks õlle kõrvale juttu ja kogemusi rääkida:wink:

Simo.

_________________
Case IH: FOR THOSE WHO DEMAND MORE
EfficientPower


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Juul 27, 2009 9:28 pm 
Eemal

Liitunud: Pühapäev Sept 21, 2008 6:32 pm
Postitusi: 172
simok kirjutas:
Jason kirjutas:
Simok, sa olid vist türil koolis, viitsid, äkki räägid lähemalt, kuidas seal see elukorraldus käis. Just eriala ainete kohapealt ja praktika jms, kõik inff teretulnud.


Aitäh


hmm nüüd alles märkasin seda postitust...vabandust.
Käisin küll. Nu mis seal ikka rääkida, põhipraktika on 3ndal kurusel 5kuud kohustusliku ja 1 kuu võid puhata või oled siis praktikal.(aprillist oktoobrini ja november) Muid praktikaid on ka. NT: Tööpraktika iga aasta- pointless orjatöö :D - minu arust, orjad kooli ümber, oleks, et saad põllupeal midagi teha aga ei sittagi- väga väga harv juhus kui keegi saabki mõne russi rondi otsa või T16 rooli kõrvu kahjustama.
aa mingi praktika oli isegi kuskil töökojas- see oli isegienam vähem aga seda oli väga vähe, sain koristada tööruume ja puhastaga treimasinaid :D Atra saime hooldada, osa poisse lasti russile remonti teha- kursavend läks kultiveerima, trakas vett polnud, jooksis kokku :lol: ei kino peab saama.
aa ühe normaalse õpetajaga(R.Rünne-siga lahe õps) saime ka seal töökojas remonditöid teha.
Ühe erialatunnis vaatasime videosid kuidas üks või teine ader/traktor/jne tööd teeb-VÄGA PÕNEV.
Võibolla mõnele sobib selline asi aga mina kes ma juba olin põllumajandusega juba seotud siis ei tekita see videode vaatamine ja pingi nühkimine motivatsiooni. see oli üks põhjus miks ära tulin.
Võiksin veel rääkida aga siin jumala jama, käsad väsivad.
Ma ütlen mingi kord aastas võiks kokkutuleku moodi asi olla, saaks õlle kõrvale juttu ja kogemusi rääkida:wink:

Simo.



No tänks :D Aega läks, aga asja sai..:D Ega mul see koolituhin juba üle läinud ka. Ma ei viitsiks ka mingeid videosid vaadata (selleks on youtube) ja klassiruume koristada. Ise eluaeg põllumajanduses olnud ja tahaks just praktilisi näpunäiteid ja tarkust juurde, mitte aega niisama maha visata.

Aga aitäh vastuse eest ja edu tegemistes :)

_________________
Põllumees-põline rikas


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Juul 28, 2009 8:42 am 
Eemal

Liitunud: Neljapäev Dets 11, 2008 3:51 pm
Postitusi: 321
Jason kirjutas:
simok kirjutas:
Jason kirjutas:
Simok, sa olid vist türil koolis, viitsid, äkki räägid lähemalt, kuidas seal see elukorraldus käis. Just eriala ainete kohapealt ja praktika jms, kõik inff teretulnud.


Aitäh


hmm nüüd alles märkasin seda postitust...vabandust.
Käisin küll. Nu mis seal ikka rääkida, põhipraktika on 3ndal kurusel 5kuud kohustusliku ja 1 kuu võid puhata või oled siis praktikal.(aprillist oktoobrini ja november) Muid praktikaid on ka. NT: Tööpraktika iga aasta- pointless orjatöö :D - minu arust, orjad kooli ümber, oleks, et saad põllupeal midagi teha aga ei sittagi- väga väga harv juhus kui keegi saabki mõne russi rondi otsa või T16 rooli kõrvu kahjustama.
aa mingi praktika oli isegi kuskil töökojas- see oli isegienam vähem aga seda oli väga vähe, sain koristada tööruume ja puhastaga treimasinaid :D Atra saime hooldada, osa poisse lasti russile remonti teha- kursavend läks kultiveerima, trakas vett polnud, jooksis kokku :lol: ei kino peab saama.
aa ühe normaalse õpetajaga(R.Rünne-siga lahe õps) saime ka seal töökojas remonditöid teha.
Ühe erialatunnis vaatasime videosid kuidas üks või teine ader/traktor/jne tööd teeb-VÄGA PÕNEV.
Võibolla mõnele sobib selline asi aga mina kes ma juba olin põllumajandusega juba seotud siis ei tekita see videode vaatamine ja pingi nühkimine motivatsiooni. see oli üks põhjus miks ära tulin.
Võiksin veel rääkida aga siin jumala jama, käsad väsivad.
Ma ütlen mingi kord aastas võiks kokkutuleku moodi asi olla, saaks õlle kõrvale juttu ja kogemusi rääkida:wink:

Simo.



No tänks :D Aega läks, aga asja sai..:D Ega mul see koolituhin juba üle läinud ka. Ma ei viitsiks ka mingeid videosid vaadata (selleks on youtube) ja klassiruume koristada. Ise eluaeg põllumajanduses olnud ja tahaks just praktilisi näpunäiteid ja tarkust juurde, mitte aega niisama maha visata.

Aga aitäh vastuse eest ja edu tegemistes :)

Mine siis ülikooli, tugev teoreetiline põhi on edu alus.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Aug 01, 2009 7:59 pm 
Eemal

Liitunud: Reede Veebr 15, 2008 5:00 pm
Postitusi: 88
allgoes kirjutas:
Keegi sügisel siis maaülikooli ka läheb?


vaatab, mõtleb


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Aug 02, 2009 9:10 am 
Eemal

Liitunud: Neljapäev Dets 11, 2008 3:51 pm
Postitusi: 321
allgoes kirjutas:
Keegi sügisel siis maaülikooli ka läheb?

Mina lähen, põllumajandusaaduste tootmine.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Aug 03, 2009 6:10 am 
Eemal

Liitunud: Reede Jaan 18, 2008 6:33 am
Postitusi: 2311
Asukoht: läänemaa
Ütleks selle koristamise kohta nii,et kui seda mudugi koguaeg teha kästi siis on see jama,aga üldiselt peab ju seda ka tegema,ega saa sita sees elada,õpetab seegi ju üldist korda ja töösse suhtumist. Oma põka hoiate ju samuti seest puhta ja korras,kodu ümbruse jne.

_________________
Tark ei torma!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Aug 03, 2009 9:06 am 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Jaan 03, 2008 4:19 pm
Postitusi: 2276
Asukoht: Tartumaa
jürto kirjutas:
Ütleks selle koristamise kohta nii,et kui seda mudugi koguaeg teha kästi siis on see jama,aga üldiselt peab ju seda ka tegema,ega saa sita sees elada,õpetab seegi ju üldist korda ja töösse suhtumist. Oma põka hoiate ju samuti seest puhta ja korras,kodu ümbruse jne.


see ka õige muidugi.

_________________
Case IH: FOR THOSE WHO DEMAND MORE
EfficientPower


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Aug 03, 2009 7:22 pm 
Eemal

Liitunud: Reede Mär 14, 2008 9:59 pm
Postitusi: 646
Asukoht: Jõgeva
Sügisest Maaülikooli ja Tootmistehnika eriala.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Sept 01, 2009 10:09 am 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Jaan 03, 2008 4:19 pm
Postitusi: 2276
Asukoht: Tartumaa
oot keegi siis 1.sep Säreverre õppima läks vä?

_________________
Case IH: FOR THOSE WHO DEMAND MORE
EfficientPower


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Sept 04, 2009 2:40 pm 
Eemal

Liitunud: Kolmapäev Aug 20, 2008 1:28 pm
Postitusi: 136
Asukoht: järvamaa
simok ma läksin särevere kooli


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Sept 04, 2009 3:50 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Jaan 03, 2008 4:19 pm
Postitusi: 2276
Asukoht: Tartumaa
taavimann kirjutas:
simok ma läksin särevere kooli


esimene põldur?
kes kursusejuhataja on?
ma millagil sinna nillima :)

_________________
Case IH: FOR THOSE WHO DEMAND MORE
EfficientPower


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 227 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  





Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
et 3.0.10

greenmiles v1.1 designed by CodeMiles Team -TemplatesDragon-.