Tänane kuupäev Neljapäev Apr 25, 2024 5:04 pm
  

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi



Tee uus teema Vasta teemale  [ 70 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5
  Printerivaade Eelmine teema | Järgmine teema 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Pöllumeeste muusika
PostitusPostitatud: Pühapäev Jaan 09, 2011 10:27 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Nov 11, 2010 9:13 pm
Postitusi: 560
Asukoht: Põhja-Eesti
Mina kui üsna noor inimene, pean ütlema, et esineb küll seda kui muusikast saab küll ja naa. Siis tõesti eelistan vaikust. Vaikuse all ei pea ma silmas valget müra, vaid selliseid helisid nagu tule praksumine ahjus/kaminas/pliidi all/lõkkes, looduse poolt pakutavaid helisid, erilist naudingut pakuvad äikesetorm ja vihmasadu. Kuna majapidamises on kasutusel Vene päritolu traktorid siis traktoritega töötamise ajal mingisugusest muusikast ja/või raadiost ei saa juttugi olla. Ja peale selle kõige meeldib mulle töö tegemise juures rohkem masinate häält kuulata kui mingit tümmi. Kui aga on tegemist töökojas nokitsemisega siis on alati taustaks kas R2 või omal valikul .mp3 playlist.

Ühesõnaga - kellele ema, kellele tütar!

_________________
Mis kuradi sõnnik, see on puhas sitt!
Ärge te öelge mulle, mida ma pean tegema, ja ma ei ütle teile kuhu te peate minema!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Pöllumeeste muusika
PostitusPostitatud: Pühapäev Jaan 09, 2011 11:02 pm 
Eemal

Liitunud: Kolmapäev Mär 05, 2008 6:51 pm
Postitusi: 1165
Asukoht: Sangaste.
Vene tehnika kanatab raadio peale panna kül.Omal oli 15 aastat tagasi väikese kabiiniga mtz 80l juba siis raadio peal ja ei pidand see musa nii põhjas olema ühti.Kui armatuuri alla panna üks korralik vattitekk ja põrandale kiht pigimatti siis on täitsa ok.Ja meil mängis vist toona R2 kui ma ei eksi.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Pöllumeeste muusika
PostitusPostitatud: Esmaspäev Jaan 10, 2011 7:02 am 
Eemal

Liitunud: Reede Jaan 18, 2008 6:33 am
Postitusi: 2311
Asukoht: läänemaa
MK kirjutas:
küsimusest küll aru ei saanud aga olgu.
Probleemiks siis meie raadiote puhul just see sama mis Hans H Luik mainis. Kõik on ühed disko raadiod ja ei erine üksteiset mitte, sellest ka tihtipeale karm väsimus nendest ja tahad midagi muud kuulata, selleks on ERR'ik 2 jaama mis erinevad teistest väheke nendeks on Klassikaraadio millel oma teatav kuulajaskond ja Vikerraadio mis eesti kõige suurema kuulatavusega raadio ja ka seda kuulates on see muidugi ilmne miks see nii on.
ERR,4 jaama; r2,viker,klassika,r4.

_________________
Tark ei torma!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Pöllumeeste muusika
PostitusPostitatud: Esmaspäev Jaan 10, 2011 10:09 am 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Jaan 03, 2008 4:19 pm
Postitusi: 2276
Asukoht: Tartumaa
Andrese talu kirjutas:
Õiged tähelepanekud. Pika jutu lõpuks ununes küsida, et kas noorematel ja vanematel tulihingelistel musasõpradel muusika väsitavat, kurnavat ning tähelepanu pärssivat effekti ka omab :lol: Ja kui paljud üldse eelistavad vaikust?
Simo, kas raadio-plaadimängija puhkab vaid siis, kui Sind traktoris ei ole 8) ?


Vaikuses mina olla seal ei saa :D vahepeal makk jamas siis olin- hulluks võis minna. Okei, mingi natuke aega ikka tegelt kannatab- aga mitte tervet tööpäeva. Aga eks see igas inimeses endas kinni. Tunnistan seda Vikerraadiot või Kuku vmi olen ise ka kuulanud(kui ringi klõpsin kanaleid) sealt tuleb huvitavaid uudiseid- mida mujal väga ei kuule.
Põhimõtteliselt küll nii, et mind pole(siis 99% juhtudest masin seisab) ja raadio-plaadimängija puhkab- vist :mrgreen:

Simo.

_________________
Case IH: FOR THOSE WHO DEMAND MORE
EfficientPower


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Pöllumeeste muusika
PostitusPostitatud: Esmaspäev Jaan 10, 2011 4:28 pm 
Eemal

Liitunud: Neljapäev Okt 01, 2009 2:20 pm
Postitusi: 216
jürto kirjutas:
MK kirjutas:
küsimusest küll aru ei saanud aga olgu.
Probleemiks siis meie raadiote puhul just see sama mis Hans H Luik mainis. Kõik on ühed disko raadiod ja ei erine üksteiset mitte, sellest ka tihtipeale karm väsimus nendest ja tahad midagi muud kuulata, selleks on ERR'ik 2 jaama mis erinevad teistest väheke nendeks on Klassikaraadio millel oma teatav kuulajaskond ja Vikerraadio mis eesti kõige suurema kuulatavusega raadio ja ka seda kuulates on see muidugi ilmne miks see nii on.
ERR,4 jaama; r2,viker,klassika,r4.

Olen kursis aga mainisn neid mis igapäeva diskost erinevad. R4 kohta mul muidugi kommnetaarid puuduvad kuna vene keeles kodus.

Küsimusele vastaks ka ma et eriti traktoris on ikka vahest väsitav küll. Tööd tegelikult on minuarvates vaikuses kõige parem teha. Muidugi kui on kartulivõtt ja peab teist punkrit ootama siis kuulan tihipeale seda oodates raadiot hoopis.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Pöllumeeste muusika
PostitusPostitatud: Esmaspäev Jaan 10, 2011 10:05 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Jaan 03, 2008 4:19 pm
Postitusi: 2276
Asukoht: Tartumaa
allgoes kirjutas:
Suveks ostsin traktorisse nö walkie talkie ja kuna neid müüakse kahekaupa, siis teine läks töömehe kätte. Kuni 12km tagant võtab, noh muidugi kui suurt metsa vms vahel pole. Kui raadiost villand, saab omavahel juttu ajada, kuidas tehnika töötab, väike juhendamine ja kasvõi lolli möla ajada. Akud kestavad mitu päeva.
Suuruselt nagu aastaid tagasi need nokia5110, eelis on see, et lihtne kaasas kanda, võrdluseks need raadiosaatjad, mis rekkameestel nt.


Kust ostsid? Palju maksid? :D
Uurisin ka vahepeal neid- kevadel üritan omale ka mõned muretseda. Ega väga hiinakad pole?
Kuskilt leidsin ka mingid mis 12km taha võtavad- aga enam ei leia :?
Kasu neist oleks palju- info jagamine mitme traktori vahel. Lällar oleks ka variant aga need tahavad ilmatu pikki antenne mis minu arust ebamugav :|

_________________
Case IH: FOR THOSE WHO DEMAND MORE
EfficientPower


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Pöllumeeste muusika
PostitusPostitatud: Reede Veebr 04, 2011 2:51 pm 
Eemal

Liitunud: Neljapäev Sept 11, 2008 8:07 pm
Postitusi: 126
Allgoes paneb natuke udu :wink:

Selle 500 millivatiga ei vea sa sellel sagedusel mingi valemiga 12 kilti maismaal välja, juhul kui ei ole eriti sile maa, või üks kõrgel torni otsas ja teine samuti karukoopas ei istu. Nende junnide reaalne kasutuskaugus on mitte 12 kilomeetrit vaid 1,2 kilomeetrit. Ei viitsi hakata väga peensustesse minema, aga mida kõrgem sagedus, seda enam tähtsust omab silm-side, antenni pikkus vastavalt sagedusele, mida antud isendil ei ole isegi 1/4 jne... Kuigi, natuke nokkides on minu sidekauguse rekord sellise riistapuuga 82 kilomeetrit (maismaalt merele), aga see juba väga kaugel selle foorumi algpõhimõttest :lol:
Aga wt`d endalgi majapidamises pidevas kasutuses, hea lambaid mööda metsa taga ajades ühendust hoida ja muidu põllunurka söögitoomist kokku leppida.

kapu@sidetehnikat sundkorras õppinud ja hiljem lihtsalt hobina külge jäänud :wink:

_________________
pügamine.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Pöllumeeste muusika
PostitusPostitatud: Esmaspäev Veebr 07, 2011 8:48 pm 
Eemal

Liitunud: Pühapäev Jaan 30, 2011 5:45 pm
Postitusi: 58
raadio2 ja vikerraadio, ei kannata neid reklaamiraadioid. ja suvel kui prits järel on, siis tolle pult segab niikui-nii raadiot, ainult need kaks jaama jäävad tööle.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Pöllumeeste muusika
PostitusPostitatud: Neljapäev Mai 22, 2014 6:20 am 
Eemal

Liitunud: Reede Jaan 18, 2008 6:33 am
Postitusi: 2311
Asukoht: läänemaa
uuendame teemat siis, http://www.youtube.com/watch?v=3yHmiixs3qI :mrgreen:

_________________
Tark ei torma!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Pöllumeeste muusika
PostitusPostitatud: Laupäev Mai 24, 2014 10:05 pm 
Eemal

Liitunud: Neljapäev Jaan 17, 2008 6:43 pm
Postitusi: 1142
Asukoht: kesk-eesti
:D

_________________
56693751


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 70 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google [Bot] ja 1 külaline


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  





Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
et 3.0.10

greenmiles v1.1 designed by CodeMiles Team -TemplatesDragon-.