Tänane kuupäev Kolmapäev Mai 29, 2024 6:36 am
  

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi



Tee uus teema Vasta teemale  [ 22 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
  Printerivaade Eelmine teema | Järgmine teema 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Dets 24, 2008 10:02 pm 
Eemal

Liitunud: Neljapäev Juun 19, 2008 9:26 am
Postitusi: 262
Asukoht: Põlvamaa
nojah hetkel on selline rahvas siin kes eriti ei aja loba vaid ajab ka mõistlikku juttu
aga jah hiljem võib see muutuda aga siis tuleb ka moderaatoreid lisada,et nad hoolitseksid alafoorumi korrasolekust jne.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Dets 25, 2008 12:28 am 
Eemal

Liitunud: Esmaspäev Sept 22, 2008 8:29 pm
Postitusi: 209
Asukoht: saaremaa
ei ole ka lihtne ju terasi sõkaldest eristada :D ütle sa nüüd täpselt kust läheb piir mis on lihtsalt mõla ja mis on mõnus mõla (mõnus mõla on minu arust alati teretulnud nähtus) ja kui ikka läheb lumepall veerema ja kisub vaidluseks.. väitluseks ...sõnasõjaks...verbaalseks kakluseks. ei ole ka enam moderaatoril lihtne valida mida jätta mida võtta eriti veel siis kui on rivis kümned koolieelikud kes lihtsalt tahavad miskit kirjutada kirjutamise pärast .. sellepärast on ka võibolla parem (lihtsam ) kui koos on ühte lehte silmad pungil vaatamas kamp paadunud põllumehi (loomakasvatajaid ,muid maaga seotud tegelasi ) kui hunnikute viisi lihtsalt suvalisi
mitte et ma ei ütle et ei tohiks asi suurematesse massidesse minna vaid et igal asjal on ka mingi miinuspool kuskil nuka taga piilumas


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Dets 25, 2008 10:59 am 
Eemal

Liitunud: Teisipäev Dets 09, 2008 10:29 pm
Postitusi: 129
Asukoht: Viljandimaa
Tere Härrased.
Olen ise väga värske foorumi kasutaja ja sain asjast teada sõbra kaudu. Nagu eespool ka öeldi, et iga hea asi, nagu ka kringli taigen, kerkib ise. Ei ole vaja teda torkida midagi.
Mis puutub nii öelda tsensuuri, siis nagu kõik asi siin maailmas koosneb matemaatikast. Ehk siis vana tõde. 1+1=2, 1-1=0. (minu teada?) Ehk siis, kui me vastaksime inetusele inetusega loome me võimaluse lumepalli efektiks! Kui me aga vastame inetusele hea tava moraalsuse piirides, siis me ei lase rumalusel edasi eksisteerida. Olen ise nende põhimõtete järgi elanud ja usun, et võin julgelt edasi kõndida ilma, et peaksin pidevalt selja tagant hoopi ootama. Ma arvan, et me peame ise üksteist hoidma ja kasvatama. Kui keegi üle piiri läheb tuleb teda viisakalt manitseda, kui ei aita manitsetakse teda juba hulgi ja kui see ka ei aita, siis tuleb juba moderaatoril sekkuda. Ühes teemas on ka ilus näide juba olemas ja tundub, et see töötas kenasti.

edu kõigile.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Apr 03, 2009 9:51 am 
Eemal

Liitunud: Neljapäev Jaan 03, 2008 6:09 pm
Postitusi: 286
Kalle kirjutas:
John3400 kirjutas:
John3400 kirjutas:
Kalle kirjutas:
John3400 kirjutas:
oleneb mis kruvi saa keerad, uuematel tavaliselt ei anna eriti keerata..
Väga vajalik postitus! Lapsed otsige oma Legofoorum uuesti üles.
:evil:
paku mõni....
mis siis sinu postitus oli veel vajalikum??????
sorry selle jama eest..
Ma ei irise ainult selle ühe postituse või ainult sinu isiku pärast aga loe palun kõik oma postitused läbi. Enamus on kas: :lol: :lol: :lol: või : "maeisaahalligiarumillestjuttkäibagamõnesõnaikkasekkaütlensestmaolenühtetraktoritomasilmagaunesnäind"
Selliseid mehi on siin pooled ja see läbu on tõsiselt häiriv.
Kasparit hästi tundes tean ma ilmselt millisena ta seda foorumit näha tahtis. Sellist segadust, nagu praegu, ta kindlasti ei oodanud. Kahjuks ei ole tal ka aega siin pidevalt moderaatorit mängida, kuigi peaks.
Tunnen mitut tõsist põllumeest, kes on selle foorumi olemasolust teadlikud, aga kes siin kunagi sõna võtma ei hakka, sest nad ei viitsi põllumajanduslike rullnokkadega jagada. Kahju. Sest teil oleks neilt palju õppida.

Kuna enamasti on need läbutsejad koolipoisid või kooliealised, siis ütle Kalle: Kas sina ja sinu tuttavad tõsised põllumehed olid lastene ka tõsised. Kui nii siis on mul teist tõsiselt kahju.
Tean kah mõnd endist rüblikust poissi kes said tõsisteks põllumeesteks tänu sellele, et vanemad tõsised mehed neid oma teadmistega õpetasid-aitasid. Sellepärast olen püüdnud ka ise üle keskmise aktiivne kirjutaja olla.
John3400 kirjutas:
Siinkandis oleval kuivtil on kaks valjahoidlat ja mina olen seal ikka mittu aastat käinud ja pole seal küll mingeid ventilaatoreid näinud, Ja poöle kuulnud kh et peab olema Ei tea kui palju abi sellest on.
Sulle John3400 aga, kuna sa koolis ei käi väike kodunetöö:
Pane oma arvuti ja silmad korra puhkama ja aja püksid jalga. Otsi külapealt üles Hr Assu Tauts ja uuri, millega tema oma kuivatit desinfitseerib-desinfitseeris. Palju temal ventilatsiooni nende ja lestadega probleeme on olnud ning tee asjalik ettekanne foorumis olijatele.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Apr 03, 2009 12:19 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Jaan 03, 2008 4:19 pm
Postitusi: 2276
Asukoht: Tartumaa
mina ei oska midagi väga öelda...tasa sõuame siis kaugele jõuame...ma loodan vähemalt.
tähtis on see, et igas teemas oleks ka selle teemaga seoses jutt. okei keegi paneb mööda siis tuleks tähelepanu juhtida sellele, et jutt ei lähe teemasse. mitte kohe sõimama hakata. me kõik teeme vigu, kes rohkem ke vähem aga kõigest saab üle kui tahtmist.
õnneks pole sellist asja olnud väga aga praegu tuleb siin foorumis üks juhus küll meelde, et keegi müüs kuskil midagi aga tegi seda vist...ääm ma ei mäletagi mis teemas, igatahes väga vales teemas ning see viskas küll sita keema aga kirjutasin viisakalt, et müüme ikka müügiteemas.

Peace,
Simo.

_________________
Case IH: FOR THOSE WHO DEMAND MORE
EfficientPower


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Apr 03, 2009 6:25 pm 
Eemal

Liitunud: Pühapäev Sept 21, 2008 6:32 pm
Postitusi: 172
jahhhh, mina ei ole nüüd küll midagi teinud....pläääpläää

_________________
Põllumees-põline rikas


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Apr 16, 2009 8:06 pm 
Eemal

Liitunud: Neljapäev Dets 11, 2008 3:51 pm
Postitusi: 321
Nägin rodnas.ee reklaami mis reklaamis seda foorumit. Maalehega kaasas oleval messilehel oli see.
Oleks võinud ikka kohe viidata "Põllumeeste foorum" ja all link. www.rodnas.ee/foorum vms..
Aga ehk koguneb ka liikmeid;)


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 22 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  





Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
et 3.0.10

greenmiles v1.1 designed by CodeMiles Team -TemplatesDragon-.