Tänane kuupäev Esmaspäev Mai 13, 2024 8:26 pm
  

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi



Tee uus teema Vasta teemale  [ 56 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4
  Printerivaade Eelmine teema | Järgmine teema 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Nov 30, 2008 9:27 pm 
Eemal

Liitunud: Kolmapäev Sept 03, 2008 7:56 pm
Postitusi: 125
Asukoht: lääne virumaa
traktoristi tunni hind sõltub eelkõige traktoristist endast,näiteks meil kaks traktoristi kuid palk erinev sest:

1 üks traktorist on selline kellele peab olema hommikuks paak täis klaasid puhtad raadio jaamad paigas ja haakeriist taga vana tuleb triiksärk seljas viikarid jalas ja asub tööle samas taat hoiab trakat nagu enda oma ja teeb tööd nii et kuku perseli

2 teine traktorist on selline kellele piisab vaid üelda mida vaja teha sis kindel et töö tehtud ja masin korras arvake ise kumb rohkem palka saab...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Nov 30, 2008 11:06 pm 
Eemal

Liitunud: Esmaspäev Dets 03, 2007 8:46 pm
Postitusi: 195
Asukoht: Järvamaa
ants kirjutas:
Sa räägid siin vist poolikut tõde. FIE peaks antud juhul tegema raamatupidamise eeskirjadesse märke. Traktor ja küte, buldooser, käru, vikat ettevõtlusega seotud kulutused ütleme 55/45 (või 99,99/0,01) teine osa isiklikuks kasutamiseks. Kui antud lause eeskirjades sees peavad instantsid tegema sulle vajadusel selgeks milline on loogiline suhe. Osaühingul pead vist maksma erisoodustust nagu sõiduautol. Palju see buldooseri pealt on??
Sinuga ei juhtu midagi. Praegu võib mõni heasüdamlik mesinik siin foorumis lugeda ja anda oma meeämbri oma töötajale nt. grillpeo salati alla. Instantsid tõlgendavad seda aga ettevõtte vara kasutamist isiklikuks tarbeks. Tekkib tagasimaksmise nõue. Tekkivad viivised, intressid. Juhtub olema kehvem meeaasta ja fie-l läheb maksuvõla katteks maja ja maad. Sinul osaühinguga on mõisa värk, võid veel omanikele öelda: „ise olite lollid, et sellise ohmu pukki panite…..“

Asjad on alati natuke lihtsamad kui algul paistab. FIE-na oled omanik nagu ka äriühingu omanik ning enda premeerimine ( ka laenamine ja tehingute tegemine) väga konkreetselt paigas. Töölisega kordades lihtsam. Jutt ei käi kingitustest.
Uskuge, ka mina tahaks oma poistele-tüdrukutele 110 kr. ja rohkem tunnis maksta aga ei jaksa. Ja ma ei usu et keegi jaksab.
Ametlikult.
Praegu.
Pigem kuulnud paari suure naabri käest palga langetamist uuest aastast kusagile 40 kr kanti ja alla.See aga vaid plaan, niisiis teema iseenesest ju huvitav aga täiesti kasutu.Keegi siia reaalseid numbreid nagunii riputama ei hakka. Räägime aiaaugust ja harjutame kirjatehnikat.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Dets 01, 2008 12:08 am 
Eemal

Liitunud: Kolmapäev Mär 05, 2008 6:51 pm
Postitusi: 1165
Asukoht: Sangaste.
Olen Kallega nõus,et ausalt ei suuda keegi sellist palka maksta ja lähitulevikus palgad langevad.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Dets 01, 2008 6:24 pm 
Eemal

Liitunud: Reede Jaan 18, 2008 6:33 am
Postitusi: 2311
Asukoht: läänemaa
to volodja: see teine jorss peaks rohkem saama ,mingi viikari vend imegu lohhi


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Dets 01, 2008 11:19 pm 
Eemal

Liitunud: Neljapäev Jaan 03, 2008 6:09 pm
Postitusi: 286
Minul töölist pole, kuid otsin pidevalt nii meest, kui raha tasude katteks.
Seni puremiseks kaks näidet:
1.) Mutike pakub tasuta kasutada oma maad keset sinu suurt põldu nii 10 ha-d. Raha ei taha, aga annab mõista, oleks hea kui igal aastal leiaks oma kiviaia seest, teatud päeval no ütleme 5000 krooni (poisile apa jaoks :wink: ). Kui ei leia siis annab kuue kuulise etteteatamisega ehk maa kellelegi teisele.
2.) Vili on põllul või lehmad söömata, endal veidi tervis jupsib, sulane (tööline) on lastega sinisel lehel. Külapeal on aga mees kuldsete kätega (mitte segi ajada kõriga), kes nõus tasuta abistama, ka mitu päeva kui vaja, seda juhul kui leiab õhtul kuskilt ütleme 1000 krooni, sest ka temal on pere ja lapsed toita.
Kas saadate mutikese ja abivajaja ropult pekki, las vili mädaneb põllul, kärvaku lehmad, või siiski tekkepõhisena tekitate sellise venna, kes kaotaks aegajal oma raha, küll mutikese aia peale, siis jälle vastutuleliku külamehe trepile.


Riik suutis 2007 maksta http://www.struktuurifondid.ee/?id=1015 ... C3%BCljest tundub, et ametlikult.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Traktoristi tunni hind
PostitusPostitatud: Teisipäev Nov 01, 2011 9:37 pm 
Eemal

Liitunud: Teisipäev Veebr 09, 2010 10:26 pm
Postitusi: 5
Asukoht: viljand/jõgeva
Tsiteeri:
50 puhtalt k2tte aga seda j22b v2heks,kuna selles talus pole weel sellist tööd ega masinad millega mina hakkama ei saaks
minu ühe kuu tundide rekort on 415h ma arvan et olen paremad palka väärt


On ise järgi proovitud 430h kuus tööd teha, et ei ole kuigi lõbus. Õhtul koju ;sööd; heal juhul jõuad paar õlut juua ja magama. Pole siin midagi nii võimatut.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Traktoristi tunni hind
PostitusPostitatud: Teisipäev Nov 01, 2011 10:26 pm 
Eemal

Liitunud: Pühapäev Okt 25, 2009 10:52 am
Postitusi: 25
üle 400 tunni ei tohiks olla näiteks lõikus hooajal kombaineri jaoks mingi probleem teha eriti kui on ilusad ilmad koguaeg tavaline kombaineri tööpäev näeb välja minul vähemalt umbes nii hommikul 8-ks tööle siis määrid puhastad vahetad kuluvosi koristad tangid siis põllule õhtul jõuad koju mingi 11-12 mõnel päeval isegi 1-2 aeg ja kui terve lõikusaja umbes 40 päeva nii lased siis erilist probleem üle 400tt teha pole


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Traktoristi tunni hind
PostitusPostitatud: Teisipäev Nov 01, 2011 10:33 pm 
Eemal

Liitunud: Pühapäev Okt 24, 2010 10:59 pm
Postitusi: 196
mul tuli ka pea 400 tundi igakuu traktori peal , igapäev hommiku 7-8 õhtul kuni 23-01 nii et suht mõnus


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Traktoristi tunni hind
PostitusPostitatud: Teisipäev Nov 01, 2011 10:44 pm 
Eemal

Liitunud: Reede Okt 28, 2011 4:30 pm
Postitusi: 142
Asukoht: Raplamaa
enda rekord on 380 tundi
aga noh põhimõtteliselt puudus muu elu kah see aeg :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Traktoristi tunni hind
PostitusPostitatud: Kolmapäev Nov 02, 2011 5:41 pm 
Eemal

Liitunud: Reede Aug 12, 2011 6:09 pm
Postitusi: 178
Hirmsad töömehed olete siin. Mul on tulnud 360tunni kanti, seegi tänu sellele, et detsembris oli 3 topelt tundidega riigipüha tööaja sees. Muidu ikka nii 220-250tundi, oma elu tahab ka elamist, ma küll nii ei suudaks vist 400 tundi mitu kuud järjest teha. Täielik laip ikka siis :P


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Traktoristi tunni hind
PostitusPostitatud: Kolmapäev Nov 02, 2011 7:11 pm 
Eemal

Liitunud: Reede Okt 28, 2011 4:30 pm
Postitusi: 142
Asukoht: Raplamaa
maisalup kirjutas:
Hirmsad töömehed olete siin. Mul on tulnud 360tunni kanti, seegi tänu sellele, et detsembris oli 3 topelt tundidega riigipüha tööaja sees. Muidu ikka nii 220-250tundi, oma elu tahab ka elamist, ma küll nii ei suudaks vist 400 tundi mitu kuud järjest teha. Täielik laip ikka siis :P


mul oligi ainult 1 kuu sellised tunnid
teised samamoodi 230-240 :)


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 56 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  





Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
et 3.0.10

greenmiles v1.1 designed by CodeMiles Team -TemplatesDragon-.