Tänane kuupäev Reede Mai 10, 2024 10:57 pm
  

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi



Tee uus teema Vasta teemale  [ 40 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
  Printerivaade Eelmine teema | Järgmine teema 

Mis erakonda valid sina?
Hääletus lõppes Teisipäev Mär 08, 2011 12:28 pm
1.Reformierakonda 33%  33%  [ 17 ]
2.Keskerakonda 6%  6%  [ 3 ]
3.IRL 10%  10%  [ 5 ]
4.SDE 33%  33%  [ 17 ]
5.Rohelised 4%  4%  [ 2 ]
6.Sõltumatud kandidaadid roheliste nimekirjas 2%  2%  [ 1 ]
7.Sõltumatud kandidaadid 2%  2%  [ 1 ]
8.Muu erakond 10%  10%  [ 5 ]
Hääli kokku : 51
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Riigikogu valimised.
PostitusPostitatud: Laupäev Veebr 26, 2011 12:28 pm 
Eemal

Liitunud: Laupäev Sept 13, 2008 10:25 pm
Postitusi: 110
No palju on siin siis neid,kes annavad oma hääle kõigi põllumeeste suurele sõbrale Edgarile,elik neid kes ei lähe üldse valima,kuna neid poliitika ei huvita.
Iga andmata hääl on ka hääl vastumeelse kandidaadi toetuseks.

_________________
Osutan saekaatriteenust mobiilse lintsaekaatriga.
Osutan kallurveoteenust kuni 3tonni ja müün küttepuid.5280616


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Riigikogu valimised.
PostitusPostitatud: Laupäev Veebr 26, 2011 1:22 pm 
Eemal

Liitunud: Esmaspäev Aug 30, 2010 5:39 am
Postitusi: 128
Asukoht: võrumaa metsade ja mägede keskel
Väike põhjenus miks valin reformierakonna,sest olen ise ka reformi liige,ning olen nende tööga rahul ja usaldan neid :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Riigikogu valimised.
PostitusPostitatud: Laupäev Veebr 26, 2011 1:25 pm 
Eemal

Liitunud: Teisipäev Veebr 22, 2011 3:28 pm
Postitusi: 42
Kaldun Sotside poolt hääletama (olgugi, et loosung 'uus algus' kõlab absurdselt). Lõplikult ei ole veel otsustanud. Reformierakonna ja IRL valitsuses natukene pettunud - valitsus küll püsis, sai oma töödega hakkama, kuid oli tunda kuidas rahvas ja valitsus omavahel kaugenesid. Tean põllumehi, kes siiralt usuvad, et Savisaar koos Keskerakonnaga võivad tuua positiivseid muutuseid põllumajanduspoliitikas, kuid isiklikult mulle on see partei koos oma liidriga muutunud vägagi ebasümpaatseks. Rahvaliidu poolt ei saa olla niikaua kuniks erakonnas kõik jälle neil stabiilseks muutub. Roheliste poolt ei soovita hääletada, sest siis hakkab igasuguste kontrollidega selline torkimine põllumeeste ja talunike vastu, et hoia alt.

Üksikkandidaatide poolt võiks hääletada need kellele teised erakonnad ei sümpatiseeri, kuigi üksikandidaadid saavad riigikogus ära teha vähe (jäävad teistele fraktsioonidele alla).


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Riigikogu valimised.
PostitusPostitatud: Laupäev Veebr 26, 2011 1:35 pm 
Eemal

Liitunud: Esmaspäev Aug 30, 2010 5:39 am
Postitusi: 128
Asukoht: võrumaa metsade ja mägede keskel
Jah muide sellega olen nõus, roheliste poolt hääletada ei ole eriti mõtekas niigi põllumestel igasugused piirangud peal.Aga kelle poolt keegi hääletab on iga inimese oma vaba valik. :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Riigikogu valimised.
PostitusPostitatud: Laupäev Veebr 26, 2011 1:54 pm 
Eemal

Liitunud: Kolmapäev Mär 05, 2008 6:51 pm
Postitusi: 1165
Asukoht: Sangaste.
reformi ja rohelised välistan .Keskidele ka ei anna oma häält aga edasine sõltub juba meeleolust.Minumeelest reformarid rohkem Tallinna kesksed ja ega see maaelu neid ju ei huvita.Sellest võiks ju kirjutada lõputult aga ei viitsi.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Riigikogu valimised.
PostitusPostitatud: Laupäev Veebr 26, 2011 2:07 pm 
Eemal

Liitunud: Teisipäev Juul 15, 2008 11:14 pm
Postitusi: 499
Asukoht: Võrumaa
Valin kas Kalvit või Reinu, Ivari võiks pigem euroopasse jääda, kui siia rahandusministriks tulla.
Meeldib sotside metsanduspoliitika. Samas see toetuste süsteem (kust raha ära võetakse) ja mõni "luksusmaks" (vara?, maa?, auto?) on küll vastumeelt. Otsustavaks on ikkagi see, et kes pakkus võhivõõrale kogemusteta poisile töö?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Riigikogu valimised.
PostitusPostitatud: Pühapäev Veebr 27, 2011 6:32 am 
Eemal

Liitunud: Reede Jaan 18, 2008 6:33 am
Postitusi: 2311
Asukoht: läänemaa
SDE on üks hullemaid mis üldse olla saab,sama nagu keskerakond. Sotside padar üks hullemaid põllumeeste vaenlasi minu arvates. Võtke kasvõi see fie teema mis oli.

_________________
Tark ei torma!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Riigikogu valimised.
PostitusPostitatud: Pühapäev Veebr 27, 2011 9:13 am 
Eemal

Liitunud: Reede Sept 19, 2008 6:52 am
Postitusi: 373
irl on põhimõtteliselt põllumeestele vastu töödanud, ent selle tulemusel oleme karastunud ka juhuks kui toetused peaks ära kaduma.
sotsid arvavad , et kui mul on diiselmaastur ja ka naisel on auto, siis me naudime luksust.
roheliste arvates on silo kilekoti sees ja põllumees peaks igaks juhuks veel igasugu makse maksma ning lisaks meid veel maksustada.
reform arvab, et elame toetustest nagu kuninga kassid ja nad tahaks eridiisli üldse ära kaotada
rahvaliit arvab, et võiks veel samasugune rikkus tulla enese taskusse nagu nõukogude ajal.

küsimus kõlab- keda ma peaks siit nimekirjast valima???


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Riigikogu valimised.
PostitusPostitatud: Pühapäev Veebr 27, 2011 9:48 am 
Eemal

Liitunud: Laupäev Sept 13, 2008 10:25 pm
Postitusi: 110
jansatrt kirjutas:
irl on põhimõtteliselt põllumeestele vastu töödanud, ent selle tulemusel oleme karastunud ka juhuks kui toetused peaks ära kaduma.
sotsid arvavad , et kui mul on diiselmaastur ja ka naisel on auto, siis me naudime luksust.
roheliste arvates on silo kilekoti sees ja põllumees peaks igaks juhuks veel igasugu makse maksma ning lisaks meid veel maksustada.
reform arvab, et elame toetustest nagu kuninga kassid ja nad tahaks eridiisli üldse ära kaotada
rahvaliit arvab, et võiks veel samasugune rikkus tulla enese taskusse nagu nõukogude ajal.

küsimus kõlab- keda ma peaks siit nimekirjast valima???

No igatahes mitte kesikuid.Kesikud olid EL-ga liitumise vastu.Praegune maaelu ja põllumajanduse toetus tuleb just tänu EL-ile.
Seega jumal tänatud,et kesikud siis võimul polnud.
Taasiseseisvumise algusastail aga polnud ju suurt valida,kas lasta majandusel liberaalselt areneda või pidurdada arengut ja pikendada põllumajanduse agooniat.
Kui oleksime jäänud agraarmaaks,siis oleksime võib-olla hullemas seisus kui Bulgaaria-Rumeenia täna.
Seega ma ei loobiks seda kivi IRL-i ja Reformi kapsaaeda.
Ja tegelikult peaks vaatama edasi ja igaüks teeb oma valikud.Suurtootja valib reformi,lihttöötaja sotsid,väiketootja ehk IRL-i jne.

_________________
Osutan saekaatriteenust mobiilse lintsaekaatriga.
Osutan kallurveoteenust kuni 3tonni ja müün küttepuid.5280616


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Riigikogu valimised.
PostitusPostitatud: Pühapäev Veebr 27, 2011 11:26 am 
Eemal

Liitunud: Reede Sept 19, 2008 6:52 am
Postitusi: 373
ardi kirjutas:
jansatrt kirjutas:
irl on põhimõtteliselt põllumeestele vastu töödanud, ent selle tulemusel oleme karastunud ka juhuks kui toetused peaks ära kaduma.
sotsid arvavad , et kui mul on diiselmaastur ja ka naisel on auto, siis me naudime luksust.
roheliste arvates on silo kilekoti sees ja põllumees peaks igaks juhuks veel igasugu makse maksma ning lisaks meid veel maksustada.
reform arvab, et elame toetustest nagu kuninga kassid ja nad tahaks eridiisli üldse ära kaotada
rahvaliit arvab, et võiks veel samasugune rikkus tulla enese taskusse nagu nõukogude ajal.

küsimus kõlab- keda ma peaks siit nimekirjast valima???

No igatahes mitte kesikuid.Kesikud olid EL-ga liitumise vastu.Praegune maaelu ja põllumajanduse toetus tuleb just tänu EL-ile.
Seega jumal tänatud,et kesikud siis võimul polnud.
Taasiseseisvumise algusastail aga polnud ju suurt valida,kas lasta majandusel liberaalselt areneda või pidurdada arengut ja pikendada põllumajanduse agooniat.
Kui oleksime jäänud agraarmaaks,siis oleksime võib-olla hullemas seisus kui Bulgaaria-Rumeenia täna.
Seega ma ei loobiks seda kivi IRL-i ja Reformi kapsaaeda.
Ja tegelikult peaks vaatama edasi ja igaüks teeb oma valikud.Suurtootja valib reformi,lihttöötaja sotsid,väiketootja ehk IRL-i jne.

kas mitte Ojuland polnd eesotsas kui muudkui kisati peatükkide sulgemisest, vahet pole mis tingimustel, peaasi kui ainult liituda saaks. siikohal tänage poolakaid.
kesikuid polegi plaanis valida, ent kui rehvormile anda liigselt vabad käed ning kui kütte hind tõuseb 13,7 krooni pealt veel ühe krooni võrra, siis olen mina pankrotis ja ei jookse mind keegi päästma.

kui vanas euroopas on raha inimeste käes ja riigid(inglismaa, prantsusmaa, saksamaa jne.) vaatasid kuidas maksude näol raha kätte saada siis meil on millegipärast olukord kus inimestel raha pole ja riik tahab seda viimastki ära võtta.
ja lisaks on meie poliitikutel ka russofoobia..... soomlased on oma liha ja kartuliga vene turul korralikult sees aga meie oleme minimaalselt.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Riigikogu valimised.
PostitusPostitatud: Pühapäev Veebr 27, 2011 2:13 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Nov 11, 2010 9:13 pm
Postitusi: 560
Asukoht: Põhja-Eesti
Kogu selle hetkel kehtiva poliitika võtaks kokku ühe videolõiguga...
http://www.youtube.com/watch?v=l2S-VTry4rI
Vahet ei ole, keda valime - taha keeratakse nii või naa!

_________________
Mis kuradi sõnnik, see on puhas sitt!
Ärge te öelge mulle, mida ma pean tegema, ja ma ei ütle teile kuhu te peate minema!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Riigikogu valimised.
PostitusPostitatud: Pühapäev Veebr 27, 2011 2:31 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Jaan 03, 2008 4:19 pm
Postitusi: 2276
Asukoht: Tartumaa
Altp2rtli kirjutas:
Kogu selle hetkel kehtiva poliitika võtaks kokku ühe videolõiguga...
http://www.youtube.com/watch?v=l2S-VTry4rI
Vahet ei ole, keda valime - taha keeratakse nii või naa!


Võid kindel olla !

_________________
Case IH: FOR THOSE WHO DEMAND MORE
EfficientPower


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Riigikogu valimised.
PostitusPostitatud: Pühapäev Veebr 27, 2011 7:14 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Jaan 08, 2010 11:57 pm
Postitusi: 1424
Asukoht: Raplamaa
ardi kirjutas:
Taasiseseisvumise algusastail aga polnud ju suurt valida,kas lasta majandusel liberaalselt areneda või pidurdada arengut ja pikendada põllumajanduse agooniat.
Kui oleksime jäänud agraarmaaks,siis oleksime võib-olla hullemas seisus kui Bulgaaria-Rumeenia täna.


Sa paistad väitma, et me oleme jõudnud kuhugi kõrgemale tasandile kui agraarmaa, äkki räägid siis kus ja milles sa seda näed.
Kus on siin tööstus või veel kõrgtehnoloogiline tööstus, kohe oli perse kui rootslased enam raha juurde ei laenanud. Poleks eurotoetusi oleks eesti päris õhtale läinud, ma ei pea siin silmas põllumaj.toetusi üksi vaid ka kõiki teisi, mis sealt tulevad.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Riigikogu valimised.
PostitusPostitatud: Esmaspäev Veebr 28, 2011 3:13 pm 
Eemal

Liitunud: Reede Sept 19, 2008 6:52 am
Postitusi: 373
http://www.youtube.com/watch?v=95CWVYS8 ... re=related
k]igile kes veel valida ei suuda, ei saa , ei oska.... :twisted:


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Riigikogu valimised.
PostitusPostitatud: Esmaspäev Veebr 28, 2011 4:10 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Dets 23, 2008 11:16 pm
Postitusi: 716
Asukoht: Pärnumaal
haha. oleks võinud ikka euro peale mõelda et üks õun on 63914 euri ja kopikaid peale.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 40 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  





Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
et 3.0.10

greenmiles v1.1 designed by CodeMiles Team -TemplatesDragon-.