Tänane kuupäev Laupäev Mai 11, 2024 8:07 pm
  

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi



Tee uus teema Vasta teemale  [ 8 postitust ] 
  Printerivaade Eelmine teema | Järgmine teema 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: kilerulli silo või kaera Tallinna lähedal
PostitusPostitatud: Teisipäev Jaan 25, 2011 9:17 am 
Eemal

Liitunud: Teisipäev Jaan 25, 2011 9:07 am
Postitusi: 1
Selline mure või rõõm, et Tallinnas me maja taga käivad 3 kitse süüa otsimas. Kuna aga neile kogu aeg kapsast või porgandit osta läheb suht kulukaks, otsin Tallinna lähedalt kas kilerulli silo või kaera. Transport olemas. Suurt kogust ei küsi, paljukest need kitsed kevadeni ikka söövad. Pool palli? Pall? Või kaera mõned sületäied? Palun aidake, kallid põllumehed:)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kilerulli silo või kaera Tallinna lähedal
PostitusPostitatud: Teisipäev Jaan 25, 2011 11:15 am 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Nov 11, 2010 9:13 pm
Postitusi: 560
Asukoht: Põhja-Eesti
Sõida natuke ringi ümber Tallinna ja vaata kus on farm, astu sisse, seleta mure ära ja küsi. Kõige lihtsam.

_________________
Mis kuradi sõnnik, see on puhas sitt!
Ärge te öelge mulle, mida ma pean tegema, ja ma ei ütle teile kuhu te peate minema!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kilerulli silo või kaera Tallinna lähedal
PostitusPostitatud: Teisipäev Jaan 25, 2011 7:22 pm 
Eemal

Liitunud: Teisipäev Juul 15, 2008 11:14 pm
Postitusi: 499
Asukoht: Võrumaa
Fibin kirjutas:
Selline mure või rõõm, et Tallinnas me maja taga käivad 3 kitse süüa otsimas. Kuna aga neile kogu aeg kapsast või porgandit osta läheb suht kulukaks, otsin Tallinna lähedalt kas kilerulli silo või kaera. Transport olemas. Suurt kogust ei küsi, paljukest need kitsed kevadeni ikka söövad. Pool palli? Pall? Või kaera mõned sületäied? Palun aidake, kallid põllumehed:)


Kuulge "puukallistajad", kahju, kui olete nendele loomadele linnas süüa andnud. Pigem ikka tuleks neid loomi püüda nägemisel hirmutada, et nad tagasi metsa läheksid. Sa ju ei taha, et sulle tänaval autole kits ette jookseks?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kilerulli silo või kaera Tallinna lähedal
PostitusPostitatud: Teisipäev Jaan 25, 2011 7:50 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Juun 15, 2008 3:08 pm
Postitusi: 1434
Asukoht: Rakvere
Minu vanemate kodu lähedal, umbes kümne kilomeetri raadiusest on tänaseks leitud 15 kitse korjust, küll kiskjate poolt murtud, küll lihsalt karmi talve oludele alla vandunud. Viimased kaks talve on kitsedele nii karmid olnud, et veel mõne sellise talve ja ilma lisasöötmiseta olema varsti ilma kitsedeta. Eelmine aasta oli esimene Eesti ajaloos, kus ei tuvastatud ühtegi marutaudi juhtu, see tähendab, et kitsedel on praeguseks tavalisest rohkem looduslikke vaenlaseid. Me oleme ise loodusega nii palju jamanud, et ilma meiepoolse populatsiooni reguleerimiseta nii üles, kui alla läheb normaalne tasakaal käest ära, ning praegusel talvel kulub kitsedele lisasööt kindlasti marjaks ära.

_________________
Farming360


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kilerulli silo või kaera Tallinna lähedal
PostitusPostitatud: Teisipäev Jaan 25, 2011 8:13 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Nov 11, 2010 9:13 pm
Postitusi: 560
Asukoht: Põhja-Eesti
Ukuga täiesti nõus! Näiteks kährikute populatsioon on nii palju tõusnud, et raisad jooksevad koduhoovis jalust maha. Hunte on tohutult, selliste lumeolude puhul on kitsed huntide jaoks väga lihtne saak.

_________________
Mis kuradi sõnnik, see on puhas sitt!
Ärge te öelge mulle, mida ma pean tegema, ja ma ei ütle teile kuhu te peate minema!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kilerulli silo või kaera Tallinna lähedal
PostitusPostitatud: Teisipäev Jaan 25, 2011 8:44 pm 
Eemal

Liitunud: Esmaspäev Dets 06, 2010 6:43 pm
Postitusi: 6
Pole neid hunte nii tohutult midagi , hoopis peremehi kes oma penisi ei suvatse kinni panna on tohutult ja need raiped mööda metsi käivad ja murravad . Metsloomade söötmine on väga teretulnud tegevus , aga siiski tiheasustusest eemal .


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kilerulli silo või kaera Tallinna lähedal
PostitusPostitatud: Teisipäev Jaan 25, 2011 9:12 pm 
Eemal

Liitunud: Teisipäev Juul 15, 2008 11:14 pm
Postitusi: 499
Asukoht: Võrumaa
Ärge saage valesti aru. Kitsi ikka võib sööta ja neile magamisplatse lükata, aga parem, kui seda linnas ei tehtaks. Tõesti on neile vaja sööta viia metsa (üldjuhul hoolitsevad selle eest kohalikud jahimehed ja mitte halvasti), aga kindlasti mitte linna või alevisse.
Väheks on tõesti kitsi jäänud. Muidu ikka õhtuti, kui sõitsid autoga märkasid paari-kolme tee ääres, nüüd ei midagi. Viimati nägin kitse metsalangil. Oli teine nii väsinud, et ei jõudnud mu eest ära joosta (muutsin oma liikumissuunda).


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kilerulli silo või kaera Tallinna lähedal
PostitusPostitatud: Teisipäev Jaan 25, 2011 10:32 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Juun 15, 2008 3:08 pm
Postitusi: 1434
Asukoht: Rakvere
hillar, selles suhtes on sinul täiesti õigus, et linnas loomade söötmine nende surmaotsusele alla kirjutamine, selleks on kindlasti paremaid kohtasid.

_________________
Farming360


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 8 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  





Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
et 3.0.10

greenmiles v1.1 designed by CodeMiles Team -TemplatesDragon-.