Tänane kuupäev Esmaspäev Mai 13, 2024 9:11 am
  

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi



Tee uus teema Vasta teemale  [ 292 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20  Järgmine
  Printerivaade Eelmine teema | Järgmine teema 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Okt 21, 2008 7:55 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Juun 15, 2008 3:08 pm
Postitusi: 1434
Asukoht: Rakvere
Meie kandi põllumeestel kellel suured niidukid on u. 90% ilma muljurita, seda just jõukulu pärast või siis rippsüsteemi tõstevõime järgi, seda siis 9m niidukitega. Pressimine ei ole siiani probleem olnud, alati on madalamad käigud olemas ja põhiosa silost korjatakse kogurkärudega.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Dets 01, 2008 2:27 pm 
Eemal

Liitunud: Reede Sept 19, 2008 6:52 am
Postitusi: 373
http://www.agriland.ee/index.php?Product=35&ID=231
pilt siis arstitud niidukist Lely


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Juun 18, 2009 7:51 am 
Eemal

Liitunud: Reede Sept 19, 2008 6:52 am
Postitusi: 373
sai proovtud claasi 2,6m muljuriga rippes niidukit,
kahjuks sai juba teisel päeval teda suureima vea mis selllel niidukil on,
kui Kuhnil lendab ketas peale võlli purunemist minema siis claasil jääb ta peale, hakkab risti käima ja võib terve rivi puhtaks teha


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Juun 19, 2009 8:27 am 
Eemal

Liitunud: Esmaspäev Jaan 05, 2009 8:27 pm
Postitusi: 10
mis Claasi hind oli ? või said tasuta proovida ja lõhkusid ära :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Juun 19, 2009 8:47 am 
Eemal

Liitunud: Reede Sept 19, 2008 6:52 am
Postitusi: 373
92500+km


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Juun 20, 2009 7:37 pm 
Eemal

Liitunud: Laupäev Juun 20, 2009 7:27 pm
Postitusi: 2
mida arvate taarupi niidukitest ja kuidas töötab teil vaalu konveier.
Viimased kolm suve niidan taarupi niitukitega.Elnevalt aasa niitsin krone 320 niidukika mis lagunes öutsalt.
Ja julgen väita et ainuke norm niiduk on taarup minu arust ja mei firma arust kuna neil on ümmargused kettad ja kui kivi saab ei löö sull völle minema ega kettast minema ja ka terad jäävad terveks ja latt on ikka väga lolli kindel ja tugev.
ovaalsed ja kolnurksed kettad ei kölba kuslile kui kivi vahele jääb siis laiali kohe see ju .
paljud väidavad et niidavad paremini need kettad kui ümmargused .täpselt samma moodi niidavad kui teised
paljudel teil on taarupi niidukid ja mida olete tugevdanud nende juures vöi täiustanud


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Juun 21, 2009 7:06 am 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Nov 03, 2008 5:55 pm
Postitusi: 173
Asukoht: Mulgimaa
Mul on pottinger novacat 305. Olen niitnud maha tolliseid piiriposte ja põrutand sisse põllu peal vedelevasse libistisse. Katki on aint terad läind.
Kui suurem takistus on siis liigub niiduk taha sirgeks, et ei lõhuks midagi ära.
Mina olen rahul :lol:


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Juun 21, 2009 7:38 am 
Eemal

Liitunud: Reede Sept 19, 2008 6:52 am
Postitusi: 373
üks räägib rippes teine järelveetavast, pöttinger on ju nagu lego
iga asi käib eraldi, poltidega juurde


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Juun 21, 2009 11:12 am 
Eemal

Liitunud: Esmaspäev Jaan 28, 2008 7:37 pm
Postitusi: 223
Asukoht: RAPLAMAA
Hea kui asi lõppes ainult niiduki lõhkumisega,tavaliselt kipub ka traktor haiget saama.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Juun 21, 2009 7:05 pm 
Eemal

Liitunud: Reede Jaan 18, 2008 6:33 am
Postitusi: 2311
Asukoht: läänemaa
aldi3 ,sitaks rikas firma teil kui olete kõik niidukid ära proovinud,et tead nii hästi. Endal krone ec320 läheb 6 hooaeg ja vahetanud olen ainult teri ja kolmel kettal laagrid.Kuna ka leidub põlde kus on kive ja midagi hullu juhtunud pole siis väidan,et hoopis krone on õige niituk ja taarup on igavene sitt sest tall onn ümmarkuset kettad ja ovaalne ketas purustab kive paremini ja on muidu ässam ja meil firmas kõik arvavad nii ja teistes firmades ka vot ja ise olen ka kõva mees,sest mul on universumi parim niituk,mitte minki nõme taarup. a ja pöttinger on ka kõva,sest tal pole ka ümmargusi kettaid,sõbra firmas on ja nad ütlesid et kõva ja ta mainis ka et taarup on jama,sest sellel on ümmargused kettad,et ei jaga biiti kuhu otsa külge tera panna,sest otsa pole. a tore on muidugi see et taarupi mehed on ka sinnamaani arenenud ,et tera saab vahetada ilma võtmeta. no offence. :lol:

_________________
Tark ei torma!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Juun 21, 2009 8:13 pm 
Eemal

Liitunud: Laupäev Juun 20, 2009 7:27 pm
Postitusi: 2
selle krone320 ga ma niitsin uhe suve ja kohe esimesel päeval sain latti seest hambad maha tänu kivile ja juppe ootasin 2 nädalat ja veel mida vahetasin suve jooksul korra oli see suur reduktor mis ajas muljurit ringi ja latti.Ja see terade kiir vahetus on algul küll tore asi aga kui juba pool suve oled ikka niit siis iga väiksema kivi korral lendas tera ära ja raske pole ju polti keerata ega sa iga päev teri vaheta, kindel värk ikka kui tera poldiga kinni keerad.
Meie firma on proovinud kronet.kuhni ja pidama jäänud taarupil,taarupil on raudne latt ju kui tera nati vastu käib ei tähenda see midagi kuhni peab kohe seisma jätma kui tera vastu käib mudu lattil auk sees ja ega see krone targem pold.
krone vöib olla hea niiduk küll aga kuskil alla 400hektari talunikule.
Meie oleme juba see aasta niitnud kolme taarupiga kokku 900 hetarit ja samma palju ootab ees veel ja maad ei ole köik siledad on igasuguseid maid alates kividest löppetades kändude ja rööpastega.
On siin veel möni taarupi kasutaja


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Juun 21, 2009 8:41 pm 
Eemal

Liitunud: Laupäev Juun 07, 2008 7:31 pm
Postitusi: 251
E-302 on väga hea masin


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Juun 21, 2009 10:10 pm 
Eemal

Liitunud: Neljapäev Sept 11, 2008 8:07 pm
Postitusi: 126
Väga huvitav teema muidugi välja koorunud. Kes niidab heina, kes freesib kände, ja siis arutame, mis ikka see kõige hullem on.
To jansatrt: see viimane hind, mis sa panid, see nüüd siis see õige jah? Esimese peale ma vaatasin, et claasi müügimees peab ikka tõsist pidu katku ajal.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Juun 21, 2009 10:31 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Dets 13, 2008 8:10 pm
Postitusi: 124
Asukoht: Läänemaa
Ma ütleks ära, et poleks vaja mõnitada inimest tema kirjaoskuse pärast. Kõigil on õigus oma meelt avaldada, ning igaüks teeb seda nii, kuidas suudab.
Aga ma tahaks kohe täitsa tõsiselt küsida nende Samasz niidukite kohta. Minul on vaja niita aastas maksimum 40-45 hektarit, ning 100 000 EEK-i maksev Pöttinger on liiga kallis minu jaoks. Kahjuks aga ei jõua enam ka vene lattniidukile juppe nii palju osta, kui tal vaja on.
Ise kipun arvama, et Poola niiduk on minu jaoks õige valik, aga olen avatud ka teistele arvamustele.
Aitäh.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Juun 22, 2009 6:54 am 
Eemal

Liitunud: Neljapäev Jaan 17, 2008 6:43 pm
Postitusi: 1142
Asukoht: kesk-eesti
Pilt
Minu naabrimees põllul.

_________________
56693751


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 292 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 19 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  





Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
et 3.0.10

greenmiles v1.1 designed by CodeMiles Team -TemplatesDragon-.