Tänane kuupäev Esmaspäev Mai 13, 2024 6:48 pm
  

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi



Tee uus teema Vasta teemale  [ 32 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
  Printerivaade Eelmine teema | Järgmine teema 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Veebr 15, 2008 1:46 pm 
Eemal

Liitunud: Reede Jaan 18, 2008 6:33 am
Postitusi: 2311
Asukoht: läänemaa
mis kurat viga leida tosooliga? paras nuss ju talvel veega jurada, kusotsast see traka roostetab kui ta õline pole? Küttepumbaks on mu russil mingi tsehhi pump,vene oma peaks parem olema,vähemalt nii väidetakse,et jõudu tiba rohkem. diiseelõli uuena sees jah(m10g2,mitte m10g2k) laias laastus olen ma oma russiga rahul selle hinna eest mis ta eest maksta sai 320000,sees oli veel plokisoojendus+arkpakett. kui aga ma peaks maksma selle eest praeguse letihinna425000 ,siis ma natuke mõtleks ,äkki oleks lääne oma parem,siinkohal on muidugi janekil ühtteist öelda :lol: . Palju võrreldakse lääne ja vene trakasi ,et oh vene oma ikka parem jne. aga keegi ei kiida muud vene tehnikat,söödajagajad,vaalutid,niidukid,adrad,kultivaatorid,randaalid,külvikud,mõelge ise venelasel ei ole eriti midagi lääne omade kvaliteedile vastu panna. Keegi ei taha lehmi sööta vene jagajaga enam,ikka võetakse mikser,või siis pallipurusti,samuti ei taha keegi mingit odessa atra osta,sest see on mõtetu raud. Või nt sõiduautodki,kui palju siis neid vene ladasi ostetakse,mitte persetki,jah mingi 5-6 a tagasi tuli mingil seltskonnal peale nostalgiaja ostsisd uusi 110 111 112,palju neist saanidest tänapäevaks heas korras on? samamoodi on trakadega ,kui tahad paremat ,siis...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Veebr 15, 2008 3:01 pm 
Eemal

Liitunud: Neljapäev Jaan 03, 2008 6:09 pm
Postitusi: 286
Tean meest, kelle traktoril (bellal) võeti lõpuks rool ära, et igapäev „sõita poleks vaja“. See käis torutangidega sõites oma 500 meetrise poe reisi ikkagi ära. Lääne trakaga oleks kodusel ülemusel lihtsam ennast kehtestada olnud. :wink:


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Veebr 15, 2008 5:04 pm 
Eemal

Liitunud: Reede Jaan 18, 2008 6:33 am
Postitusi: 2311
Asukoht: läänemaa
irwww


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Veebr 15, 2008 9:15 pm 
Eemal

Liitunud: Neljapäev Jaan 17, 2008 6:43 pm
Postitusi: 1142
Asukoht: kesk-eesti
Võib vist teema kokku võtta:sitt traktor,makil pole isegi pulti gps-ist rääkimata!

_________________
56693751


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Veebr 16, 2008 5:57 am 
Eemal

Liitunud: Reede Jaan 18, 2008 6:33 am
Postitusi: 2311
Asukoht: läänemaa
täega sitt,minu omal pole isegi makki:D,kuidas sellisega küll künda saab


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Veebr 16, 2008 6:04 pm 
Eemal

Liitunud: Neljapäev Jaan 17, 2008 6:43 pm
Postitusi: 1142
Asukoht: kesk-eesti
noh jürto kas kasutusjuhend tõlgitud,loetud?
Jah mul üks masin tõesti 1025.3
Igal traktoril millel on rippsüsteemi silindrid ühepoolsed,võtab allavajumine aega,eriti külmaga.(pole veel kuulnud et saaks vaakumisse tõmmata,aga ega seda euro värki tea)
Jürto miks ei kiideta ikka kiidetakse.Võta nt.vene kahekastiga kärud,kannatavad vähemalt topelt koormust.Kastid visatakse pealt,pannakse üks suur,käru missugune.Mitte nagu need kökatsid mis eestis tehakse,paned koorma peale ja sillad lääpas ning laiali.Muidugi eestis teevad ka kõvasid aga hind on mega.Või siis vene silokärud,maksavad vanaraua hinda aga tööd teevad kõvasti.(endal oli suvel PIM-40 koorem kaaluga 18,5tonni)
Ei kiida vene tehnikat taevani aga mõni riistapuu on väärt masin.

_________________
56693751


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Veebr 16, 2008 6:39 pm 
Eemal

Liitunud: Reede Jaan 18, 2008 6:33 am
Postitusi: 2311
Asukoht: läänemaa
hui ma viitsin seda tõlkida. lääne trakadel on ka jh ühepoolse "toimega" silindrid aga nad vajuvad alla kui nad "lõdvaks lasta" russil mitte. Mida sa sinna pimi peale panid vesimärga silo w,et nii raske? a kui üldiselt võtta siis need "sajaviiekümne" kärud ja sitalaoturid vantidel suht ok asjad:) Ise siiski otsustasin Samson laoturi kasuks. http://www.samson-agro.dk/


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Veebr 18, 2008 8:27 am 
Eemal

Liitunud: Neljapäev Jaan 03, 2008 6:09 pm
Postitusi: 286
Janek_s teadjamees, räägi natuke kärudest millel vedrubalanssiir. Eestlane toob kõik sillad, rauad, plekid venemaalt. Ka kokku keevitavad ühesugused venepoisid. Või on jälle nagu meil külas ühel keevitajal. Ano ei põle enam nii nagu vanasti. Pits plärtsub, hapnik ikka pole see... Mart Laar kõik selle p..sse keeras….


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Veebr 20, 2008 10:35 pm 
Eemal

Liitunud: Neljapäev Jaan 17, 2008 6:43 pm
Postitusi: 1142
Asukoht: kesk-eesti
Jürto:ristik ikka aga mitte väga vesimärg,lihtsalt jaguari juht tegi hea koorma.
A mis neist kärudest ikka rääkiga,kannatavad kõike kuhjaga.Kolhoosi ajal veeti ühega paneele ja kraanamees ei viitsinud mitut korda käia,panid kõik korraga.Hiljem selgus et koorma kaal 22 tonni.(seda kärul millel tehasepoolt lubatud 9,5)
Sõidab sama käru täna minu käes...

_________________
56693751


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Veebr 21, 2008 4:51 pm 
Eemal

Liitunud: Neljapäev Jaan 03, 2008 6:09 pm
Postitusi: 286
Ma saan janek_s sinu jutust aru küll, ma pole lollpoiss. Kuid osta sult seda vana s..alaotajat, et sellele mingit vanni peale leiutama hakata??? Parem ostan PRIA rahadega uue Palmse 15-tonnise kökatsi. Sa janek_s ole ainult heapoiss ja ütle mis suunas tal need sillad rohkem lääpa vajuma hakkavad, kui sinu s..alaotajal. Ma parem keevitan kohe paksust rauast tugevdused peale.
Kuigi tegelikult, kas pole kärudega nii nagu nende hiina traktoritega millel "for children max 25 kg" peal. Sa võid ise ka nendega sõita ja poognaidki keerata, kuid kui lastele trampliinihüppeid hakkad ette näitama kipuvad krõks tegema.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Veebr 21, 2008 6:43 pm 
Eemal

Liitunud: Neljapäev Jaan 17, 2008 6:43 pm
Postitusi: 1142
Asukoht: kesk-eesti
Minu omal ei vaju lääpa,mul diagonaalsild.Usun et tead neid millel suur võll keskelt läbi,veneaja lõpus tulid.Muudeti ära see tavaline balansiir mis oli määritav aga mida keegi nagunii määrida ei viitsinud.Diagonaal on hooldus vaba.
Kui sa viitsid hakata uut silda keevitama,tugevdama siis viitsid ka pimi peale tõsta :lol:

_________________
56693751


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Veebr 27, 2008 6:10 pm 
Eemal

Liitunud: Neljapäev Jaan 03, 2008 6:09 pm
Postitusi: 286
Bellarussi „eelistest“ veel. Monoplokil nöökis klapp, kiilus aegajalt kinni (üles tõstes ei saanud atra enam alla). Sai teda paaril korral lahti võetud ja sama targalt tagasi pandud, kuni ühel heal päeval tegi plinnnn ja pikka rohu sees ta kadunud oligi. Sai mälu järgi uus treitud, mis töötab tõrgeteta siiani. :wink:


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Mär 02, 2008 1:37 am 
Eemal

Liitunud: Pühapäev Mär 02, 2008 12:07 am
Postitusi: 22
Kui selline valik siis kindlasti MF
Aind,et tekib küsimus miks keegi nii ruttu masina maha müüb!?
Need uued russid on nagu sugu haigused ja mis veel: Tempel mällu igaveseks!!!!!
Omal küll ka plaan osta russ aga enne 1990 aastat sest need on kvaliteedi märgiall tehtud.
Ostan miks!? abitöödeks heina segada ja kokku ala max 200 TT aastas arvan,et tuleb ,nagu ei mõtlegi muud.

_________________
kivikindlat asja ei ole


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Mär 17, 2008 5:50 pm 
Eemal

Liitunud: Kolmapäev Mär 05, 2008 6:51 pm
Postitusi: 1165
Asukoht: Sangaste.
Mina ei ütle kül enda mtz kohta mitte üks halb sõna.Ostsin 2005 aastal ja tänase seisuga on 2000 tt ees.Kasutan ainult lääne õlisid ja sorry aga pole veel midagi remontima pidanud.Ainus vahe,et on tehtud prantslastele.pole kuskil mitte ühtegi tähist venekeeles.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Mär 17, 2008 7:59 pm 
Eemal

Liitunud: Reede Jaan 18, 2008 6:33 am
Postitusi: 2311
Asukoht: läänemaa
1222.3 ostsid?


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 32 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google [Bot] ja 6 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  





Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
et 3.0.10

greenmiles v1.1 designed by CodeMiles Team -TemplatesDragon-.