Tänane kuupäev Esmaspäev Mai 13, 2024 8:37 pm
  

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi



Tee uus teema Vasta teemale  [ 32 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
  Printerivaade Eelmine teema | Järgmine teema 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: kumma sina valiks
PostitusPostitatud: Teisipäev Veebr 12, 2008 5:30 pm 
Eemal

Liitunud: Reede Jaan 18, 2008 6:33 am
Postitusi: 2311
Asukoht: läänemaa
aruteluks vaidlemiseks uus teema:D kumma valiks sina kas selle kasutatud http://www.keskoagro.ee/index.php?-334924782 mf 560h töötand või uue belarus 1222, hind enamvähem samasse klassi


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Veebr 12, 2008 6:18 pm 
Eemal

Liitunud: Neljapäev Jaan 17, 2008 6:43 pm
Postitusi: 1142
Asukoht: kesk-eesti
560 tt,keegi on sissetöötamise ära teinud ja masina tagasi andnud???
Uue 1222 peale saab toetuse 35-45%(on vist nii?)
1222 saab rooli taha tõsta aga fergu kohta ma ei tea.Kas see fergu on raamiga või ilma?

_________________
56693751


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Veebr 12, 2008 9:03 pm 
Eemal

Liitunud: Neljapäev Jaan 03, 2008 6:09 pm
Postitusi: 286
Fergusonil vaata kas ei ole 135 iso järgi jõud. Tegelik on 10% vähem. Mina ei valiks Bellarussi.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Veebr 12, 2008 9:27 pm 
Eemal

Liitunud: Esmaspäev Jaan 21, 2008 7:23 pm
Postitusi: 138
Asukoht: Järvamaa
Mina soovitaks Belarussi, sest järgmine nädal lähen vaatan selle fergusoni üle ja kui sobib ostan ära.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Veebr 12, 2008 9:58 pm 
Eemal

Liitunud: Neljapäev Jaan 03, 2008 6:09 pm
Postitusi: 286
Kenad tropid ärge ostke uut ja toetustega, mis 5 aastapärast on samas hinnas mis toetustega ostes praegu. Ostke kasutatuid ja vene traktoreid millest 5 aastapärast on ........


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Veebr 12, 2008 10:05 pm 
Eemal

Liitunud: Esmaspäev Jaan 21, 2008 7:23 pm
Postitusi: 138
Asukoht: Järvamaa
Mul kõvad tropid. Pidasid 7,5 tonni nagu nalja. Sellepeale läksin baari ja tegin veelgi kõvemad tropid.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Veebr 13, 2008 6:03 am 
Eemal

Liitunud: Reede Jaan 18, 2008 6:33 am
Postitusi: 2311
Asukoht: läänemaa
ants kuule,misasja sa oma lausega öelda tahtsid:D muffigi ei saand aru ärge ostke toetustega sest .......... Janek see mf vist raamiga, toetusest niipalju et seda vist uue 1222 peale ei saa sest minu teada neid hetkel ei registreerita,või ei muuda see ajsa??..huvitaks täitsa. olen muidu ühe 1222 sõita proovind niisamakabiinist on väljavaade päris tibens,võrreldes tavakabiiniga,aga ikkagi suht mürarikas ja kui konti pole siis ikka palav ka suvel. aga noh hind kah odav jällegi ja kui toetuse saaks siis puhta muidu:) Aga noh kõik on suhteline ,kui keegi hindab mugavust siis peab ka rohkem maksma,ise kipun kahjuks või õnneks selle mugavuse poole peale,kuna olen mingi 10 eluaastast russidega ringi lasnud tahaks vahelduseks midagi muud:D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Veebr 13, 2008 10:22 am 
Eemal

Liitunud: Neljapäev Jaan 03, 2008 6:09 pm
Postitusi: 286
Omast arust tegin küll veidi nalja. Toetuste meede 1.4.1 on lukus. Toetusi maksti vaid uutele masinatele. Viie aasta pärast (või kui 4000 tt ees), kui uus, veidi matsakam ja noorem silma hakkab, on lihtsam müüa-vahetada lääne oma. Bellarusiga aga õpib traktorit tundma teda remontima, need oskused jäävad sulle alles ka aastatepärast. Hea remondimees maksab ikkagi kah midagi.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Veebr 13, 2008 6:43 pm 
Eemal

Liitunud: Neljapäev Jaan 17, 2008 6:43 pm
Postitusi: 1142
Asukoht: kesk-eesti
Viie aasta pärast (või kui 4000 tt ees), kui uus, veidi matsakam ja noorem silma hakkab, on lihtsam müüa-vahetada lääne oma.
Vaata ants platsid on täis läänekaid mida keegi taha,samas vahel harva juhtub mõni bellakas platsile ning nädala kahe pärast on ta müüdud.Huvitav miks nii?
Täna uurisin selle "millise"kohta,pidi olema töökoja taha veetud et poleks jalus.Järelikult polegi veel käima saadud.

_________________
56693751


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Veebr 14, 2008 6:38 am 
Eemal

Liitunud: Reede Jaan 18, 2008 6:33 am
Postitusi: 2311
Asukoht: läänemaa
janek põhjus miks bellakad harva platsile satuvad on hoopis äkki selles et kui ostan nt uue lääne traka siis vana bellakat ei taha keegi tagasi võtta,kui pakun aga vana lääne oma siis see võetakse. Seisab ka neid bellakaid platsidel on selliseid mis ka üle aasta seisnud ikka müügis. Eks põhjus ka selles ,et mõni tahab ikka ülearu palju saada mingi 90 aasta russi eest. Nt hiljuti oli maalehes kus mingi müüs oma 88 või oli see 90 aasta 82 ja tahtis mingi 130000?????????????? no kamoon isegi kui see on töötand aind 1000 tundi ma lähen ostan parem uue ilma registreerimata 230000 (koos käibega) ja ma olen kindel et ta on uus selle 1000 tunni puhul ei saa milleski kindel olla,üldse küsimus ,kui palju usute müüdavatel trakadel neid töötunde?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Veebr 14, 2008 8:00 am 
Eemal

Liitunud: Neljapäev Jaan 03, 2008 6:09 pm
Postitusi: 286
Bellarus läheb käima ja teeb kõik sinu põllutööd, lisaks teenustki ilma, et tal oleks akusid, genekat ja starterit. Piisab kui on paraja kõrgusega mägi. Talvel keeda saunakatla täis vett ja siis on pigem mehes viga, kui Bella käima ei lähe. Õli käib roolivõimus, karteris, hüdropaagis, käigukastis, esisillas kamaz ja/või diisliõli. Kui kuskilt õli lekib on see hea, sest õli veel raudselt on. Ka õli lisamine on odavam (15 kr liiter), kui sinu remondiaeg. Võid proovida ka kaltsu, hermeetiku-EPO liimi ja klambriga, vahel on sellest suur abi. Fergusoniga sõidad sa peagi vaid mäest alla, mäeotsa sõitmiseks läheb sul Bellat vaja.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Veebr 14, 2008 12:14 pm 
Eemal

Liitunud: Reede Jaan 18, 2008 6:33 am
Postitusi: 2311
Asukoht: läänemaa
ääretult ebanormaalne oleks igapäev vett soojendada või ka kraanist lasta,talvel peab ikkagi tosool sees olema kui on igapäev vaja trakat. belarusis ei tohiks mingil juhul kasutada kamazi õli,sest see ei ole selle masina jaoks ettenähtud,vaid tavaline diiselõli,kui kasutada vene õlisid. Kui masin korras ta ka ei leki kuskist otsast. ja kui jõuad traka osta peaks jõudma ka aku starteri jne osta et seda korralikult käivitada.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Veebr 14, 2008 5:02 pm 
Eemal

Liitunud: Neljapäev Jaan 17, 2008 6:43 pm
Postitusi: 1142
Asukoht: kesk-eesti
Jürto loen su postitust ja jällegi mõtlen et sa pole oma traktori kasutusjuhendit lugenud.Loe milliseid õlisid tehas lubab kasutada,samuti millised on asendusõlid.Eelmises teemas sul läks "turps persse"jällegi tundub et juhend lugemata?

_________________
56693751


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Veebr 14, 2008 6:14 pm 
Eemal

Liitunud: Reede Jaan 18, 2008 6:33 am
Postitusi: 2311
Asukoht: läänemaa
Minu traktoril oli kaasas venekeelne kasutusjuhend,kuna ma seda keelt ei oska,siis on see mul lugemata,(huvitav kas praegu antakse eesti keelne juhen belarusil kaasa)õlide tabelis oli küll kirjas m10g2 lääneõlidest mingi mobili oma. Üldiselt on mul pohui mida keegi oma trakasse kallab.Kui paned aga garantii ajal kamazi sisse ja midagi perse läheb saadavad türi omad su pikalt.Janek ,sul vist 1025.3,mis riistu kasutad sellega ja kuidas jvv vastu paneb?kas aisad vajuvad ise alla või pead peal tallama,eriti külmaga?turbo kohta veel niipalju,et kindlasti arvad et jätan traka seisma suurtel pööretel,ei vaheta õli õigel ajal ,õlitase madal jne ei ole,rahune maha,küll läheb sinu omal ka ta perse, sest see on belarus. Eelmine suvi läks veel see kuradi laager pekki millele sidurivõlli ots toetub ,hoorattasees:Svõlli ots oli ka viga saand niiet tuli vahekast maha võtta ja võll vahetada.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Veebr 15, 2008 1:07 pm 
Eemal

Liitunud: Neljapäev Jaan 03, 2008 6:09 pm
Postitusi: 286
See, mis ma sulle jürto rääkisin on puhas ökonoomika. Kui traktor on veidi õline, roostetab ta ka vähem. Tosoolist niipalju, et hiljem on raske viga leida, oli mägi liiga madal, või jäädi siduriga hiljaks. Mina oma uuel Bellal vahetasin geneka, akud ja remontisin starterisidurit enne 2 aastat, varsti peaks uus ring hakkama. Teiseks küttepumbaks valisin samuti vana mudeli, mitte Jaroslavi oma mida Eestis ei osata veel reguleerida-remontida. Ka oli esimeseks õliks uuena, tehase poolt, käigukastis diisliõli. :lol:


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 32 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  





Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
et 3.0.10

greenmiles v1.1 designed by CodeMiles Team -TemplatesDragon-.