Tänane kuupäev Laupäev Apr 27, 2024 10:39 pm
  

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi



Tee uus teema Vasta teemale  [ 199 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Järgmine
  Printerivaade Eelmine teema | Järgmine teema 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Mai 23, 2008 4:13 pm 
Eemal

Liitunud: Esmaspäev Veebr 25, 2008 8:43 pm
Postitusi: 614
simok kirjutas:
jürto kirjutas:
kuulge msi teema nende case ja nh. suurte klaasustega on,mai tea kas külajuttudel ka tõepõhi all aga öeldakse,et need nagu "kuluvosad" lähvad suht tihti katki uus pidi maksma 2500 eeku:D imelik jutt ju?



hmm mina pole sellist juttu kuulnud ja ei tea ka kellel oleks puru läinud :?
aga kui kuidagi kiva saab siis eks ta lääb ja katki....aga ei usu et see võib nii tihti juhtuda et kuluvosade hulka võib arvata :roll:


Purunevad tagaklaasid. Aga ei ole ka ime kui ukseklaasid lähevad, sest uksed õieti kinni/lahti ei käi. Selleks pead ikka mehemoodi vaeva nägema, et NH ust kinni saada.
Nii kummaline kui see ka ei ole, käib Case uks ilusti.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Mai 23, 2008 4:38 pm 
Eemal

Liitunud: Pühapäev Veebr 24, 2008 12:51 pm
Postitusi: 10
Asukoht: Pärnu, Pärnumaa
Uste käimisega on paljudel masinatel probleeme, kui kabiin hermeetiline ongi ust raske kinni panna. Aga proovige näiteks aken lahti ust sulgeda, hoopis lihtsam.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Mai 23, 2008 6:02 pm 
Eemal

Liitunud: Kolmapäev Mär 05, 2008 6:51 pm
Postitusi: 1165
Asukoht: Sangaste.
No ma ei saa aru kuda mõnel need uksed kinni ei käi.Minul sinisel käib kül kinni hästi kui arvestada,et amort on vahel.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Mai 23, 2008 8:42 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Jaan 03, 2008 4:19 pm
Postitusi: 2276
Asukoht: Tartumaa
minu casel on nii et üks uks lääb korralikult kinni teine tahab suurenat hoogu :D
aga mul põhjendus olemas....masin on külili kukkunud ja seda kabiini posti on väänatud aga pole ikka sama jäänud mis algul, selle tõttu lääb üks uks raskemalt kinni :)

aga olen NHdes istunud ja proovinud ja ei saa nagu väita et uksed sulguvad raskelt :? see rohkem mahategemise jutt! ....minu arust

_________________
Case IH: FOR THOSE WHO DEMAND MORE
EfficientPower


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Mai 23, 2008 10:15 pm 
Eemal

Liitunud: Kolmapäev Mär 05, 2008 6:51 pm
Postitusi: 1165
Asukoht: Sangaste.
Olen eelkõnelejaga samal arvamusel..


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Mai 23, 2008 10:19 pm 
Eemal

Liitunud: Esmaspäev Veebr 25, 2008 8:43 pm
Postitusi: 614
Aho kirjutas:
Uste käimisega on paljudel masinatel probleeme, kui kabiin hermeetiline ongi ust raske kinni panna. Aga proovige näiteks aken lahti ust sulgeda, hoopis lihtsam.


Räägi räägi!!! :lol: :lol: :lol:
Ma parem ei ütle kust kohast mul selline info. Lisan vaid, et hermeetikaga ei ole siin midagi pistmist, sest kui Tatolis pannakse traktorile külge Trima laadur ning jagaja juhttrossid veetakse läbi traktori põranda nõnda, et tross läheb läbi 30mm diameetriga ava mis jääbki AVAKS mille ristlõiget vähendavad vaid TROSSID.
NH uks ei käi lihtsalt sellepärast kinni, et ta on sitasti ette pandud ja jutt hermeetilisest kabiinist on müügimeeste möla.

Purunevatest tagaklaasidest- need lähevad puruks lihtsalt lambist, seal ei olegi mingit põhjust tarvis. Tõenäoliselt on põhjus sama mis uste mittesulgumisel. Ja tagaklaasi hind on tõesti 2500, seda koos käibega.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Mai 24, 2008 8:21 am 
Eemal

Liitunud: Kolmapäev Mär 05, 2008 6:51 pm
Postitusi: 1165
Asukoht: Sangaste.
Mulle jääb arusaamatuks miks on uks valesti ees.Ja tagumine aken samuti.Kes nad valesti sinna külge paneb.Miks kõik need mida mina olen näind on olnud korralikud.Aga jah see põranda auk võib kül olla nende möödalaskmine kuna minul oli uuel trakal õline käe jälg laes.Sain sellest õnneks keemiaga lahti.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Mai 24, 2008 8:46 am 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Jaan 03, 2008 4:19 pm
Postitusi: 2276
Asukoht: Tartumaa
Kaleidoskoop kirjutas:
Aho kirjutas:
Uste käimisega on paljudel masinatel probleeme, kui kabiin hermeetiline ongi ust raske kinni panna. Aga proovige näiteks aken lahti ust sulgeda, hoopis lihtsam.


Räägi räägi!!! :lol: :lol: :lol:
Ma parem ei ütle kust kohast mul selline info. Lisan vaid, et hermeetikaga ei ole siin midagi pistmist, sest kui Tatolis pannakse traktorile külge Trima laadur ning jagaja juhttrossid veetakse läbi traktori põranda nõnda, et tross läheb läbi 30mm diameetriga ava mis jääbki AVAKS mille ristlõiget vähendavad vaid TROSSID.
NH uks ei käi lihtsalt sellepärast kinni, et ta on sitasti ette pandud ja jutt hermeetilisest kabiinist on müügimeeste möla.

Purunevatest tagaklaasidest- need lähevad puruks lihtsalt lambist, seal ei olegi mingit põhjust tarvis. Tõenäoliselt on põhjus sama mis uste mittesulgumisel. Ja tagaklaasi hind on tõesti 2500, seda koos käibega.



sorry aga minu arust see jama jutt :)
mis moodu saab klaas puruneda lambist.....ikka on kiva vaja ju, nu kui ise ei näe on see jutt minu jaoks jama- sama kehtib uste kohta!

_________________
Case IH: FOR THOSE WHO DEMAND MORE
EfficientPower


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Mai 24, 2008 4:24 pm 
Eemal

Liitunud: Esmaspäev Veebr 25, 2008 8:43 pm
Postitusi: 614
[quote
sorry aga minu arust see jama jutt :)
mis moodu saab klaas puruneda lambist.....ikka on kiva vaja ju, nu kui ise ei näe on see jutt minu jaoks jama- sama kehtib uste kohta![/quote]

NH-l ei ole kivi vaja, tema aken puruneb just nimelt "lambist".
Tegelikult on Sul õigus, et lambist ükski klaas puruneda ei saa, aga NH-l on lambiks see, et klaas jääb pingesse ning purunemine toimub täiesti suvalisel hetkel. Näiteks istud seisva mootoriga traktoris ja sügad mõnusasti mune kui seljataga käib pauk ja klaasiklirin (selle loo rääkis mulle üks hooldemees :D :D ). Ja kui tahad näha, võta minuga personaalselt ühendust ning ma näitan, muidugi mitte klaasi purunemist, vaid uste ja akende mitte sulgumist.

Muide, mina ka ei uskunud, aga minu ja Sinu vahe ongi see, et mina olen seda näinud.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Mai 24, 2008 7:30 pm 
Eemal

Liitunud: Neljapäev Jaan 17, 2008 6:43 pm
Postitusi: 1142
Asukoht: kesk-eesti
See et klaasid purunevad "lambist"ei ole loll jutt.Oli see nüüd eelmisel või üleelmisel aastal(vahet pole)läks suurel Johnil esiklaas.Juhi sõnul ilma mingi põhjuseta,praks ja eest läinud.Sellel kabiinil ei ole all kahte tugi posti nagu on vanematel mudelitel ja klaas saab suurema pinge.
Meenub juhus aastast 1980 kui isa sai kolhoosis uue "niva".Väikse poisina igal päeval kaasas,toetades vastu esiklaasi hea vaadata mis seal ees toimub.Ühel päeval ei tea miks ma kaasas ei olnud kukkus esiklaas eest ära,tuli vist tihendist lahti. :!:
Pole küll New Hollandi lugu aga midagi ikka.Hooldemeestele soovitaks osta tuub silikooni ja klientide mured saaks murtud :P

_________________
56693751


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Mai 24, 2008 8:38 pm 
Eemal

Liitunud: Kolmapäev Mär 05, 2008 6:51 pm
Postitusi: 1165
Asukoht: Sangaste.
See,et sul uksed ja aknad ei sulgu on kongreetselt selle traktori viga.ju on midagi kuskilt kõver.Miks teistel normaalselt sulguvad.Ja uurisin spetsaalselt täna enda trakal,neid ei saa valesti ette panna kuna minu omal lihtslt pole nad niipalju reguleeritavad.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Mai 24, 2008 9:40 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Jaan 03, 2008 4:19 pm
Postitusi: 2276
Asukoht: Tartumaa
Kaleidoskoop kirjutas:
[quote
sorry aga minu arust see jama jutt :)
mis moodu saab klaas puruneda lambist.....ikka on kiva vaja ju, nu kui ise ei näe on see jutt minu jaoks jama- sama kehtib uste kohta!


NH-l ei ole kivi vaja, tema aken puruneb just nimelt "lambist".
Tegelikult on Sul õigus, et lambist ükski klaas puruneda ei saa, aga NH-l on lambiks see, et klaas jääb pingesse ning purunemine toimub täiesti suvalisel hetkel. Näiteks istud seisva mootoriga traktoris ja sügad mõnusasti mune kui seljataga käib pauk ja klaasiklirin (selle loo rääkis mulle üks hooldemees :D :D ). Ja kui tahad näha, võta minuga personaalselt ühendust ning ma näitan, muidugi mitte klaasi purunemist, vaid uste ja akende mitte sulgumist.

Muide, mina ka ei uskunud, aga minu ja Sinu vahe ongi see, et mina olen seda näinud.[/quote]


see et klaas pinge alla jääb ja puruneb on jah natukene loogilisem :)

_________________
Case IH: FOR THOSE WHO DEMAND MORE
EfficientPower


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Mai 25, 2008 7:53 am 
Eemal

Liitunud: Kolmapäev Mär 05, 2008 6:51 pm
Postitusi: 1165
Asukoht: Sangaste.
Panen siia viimase komentaari kuna teie jutt hakkab imelikuks muutuma.Selge see,et pingeall klaas puruneb aga tehases ei pane teda keegi ju pinge alla.Peab kuskilt kas kabiin ära vajuma või midagi muud viga olema.Kas keegi oskab tõestada kuda saab klaasi nii ette,et ta kohe on pingeall...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Mai 25, 2008 8:35 am 
Eemal

Liitunud: Esmaspäev Veebr 25, 2008 8:43 pm
Postitusi: 614
Kaido kirjutas:
Panen siia viimase komentaari kuna teie jutt hakkab imelikuks muutuma.Selge see,et pingeall klaas puruneb aga tehases ei pane teda keegi ju pinge alla.Peab kuskilt kas kabiin ära vajuma või midagi muud viga olema.Kas keegi oskab tõestada kuda saab klaasi nii ette,et ta kohe on pingeall...


Seda pead minema tehasesse vaatama.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Juul 26, 2008 11:34 am 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Juun 15, 2008 3:08 pm
Postitusi: 1434
Asukoht: Rakvere
Kaido kirjutas:
Panen siia viimase komentaari kuna teie jutt hakkab imelikuks muutuma.Selge see,et pingeall klaas puruneb aga tehases ei pane teda keegi ju pinge alla.Peab kuskilt kas kabiin ära vajuma või midagi muud viga olema.Kas keegi oskab tõestada kuda saab klaasi nii ette,et ta kohe on pingeall...


Jutt täitsa tõsi, et klaasid CNH masinatel purunesid iseenesest. Tegu oli klaasi tarnija jamaga. Uuematel masinatel on juba klaasid pilkingtoni toode ja kõik on OK :)


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 199 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  





Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
et 3.0.10

greenmiles v1.1 designed by CodeMiles Team -TemplatesDragon-.