Tänane kuupäev Laupäev Mai 11, 2024 4:23 pm
  

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi



Tee uus teema Vasta teemale  [ 299 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Järgmine
  Printerivaade Eelmine teema | Järgmine teema 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Uued valtrad!
PostitusPostitatud: Reede Veebr 04, 2011 9:43 pm 
Eemal

Liitunud: Pühapäev Jaan 30, 2011 3:38 pm
Postitusi: 164
Tundub et Valtra siin foorumis pole väga levinud. Vähemalt uuemad mudelid mitte.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Uued valtrad!
PostitusPostitatud: Laupäev Veebr 05, 2011 4:04 pm 
Eemal

Liitunud: Neljapäev Okt 15, 2009 10:04 pm
Postitusi: 128
Uued Versud ei ole minuteada väga kaua müügis olnud - nii, et küll jõuab veel. Kui Pria hakkab kevadepoole JAH sõnu välja hüüdma - küll siis tuleval suvel vurab neid Versu-sid ka Eestimaa põldudel rohkem.

_________________
Põllumees- aga ikkagi inimene!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Uued valtrad!
PostitusPostitatud: Esmaspäev Veebr 07, 2011 6:45 am 
Eemal

Liitunud: Reede Jaan 18, 2008 6:33 am
Postitusi: 2311
Asukoht: läänemaa
eks pigem jääb see ka hinna taha ,sest eks mingi11000euri kallim kast võrreldes hi techiga paneb mõnegi kukalt sügama.

_________________
Tark ei torma!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Uued valtrad!
PostitusPostitatud: Esmaspäev Veebr 07, 2011 3:25 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Jaan 03, 2008 4:19 pm
Postitusi: 2276
Asukoht: Tartumaa
mägilane kirjutas:
Uued Versud ei ole minuteada väga kaua müügis olnud - nii, et küll jõuab veel. Kui Pria hakkab kevadepoole JAH sõnu välja hüüdma - küll siis tuleval suvel vurab neid Versu-sid ka Eestimaa põldudel rohkem.


raudselt räige järiekord ka masinatel tehases- vähemalt Case´il väikeste CVX´idega pidi olema- septembrini praegu.
Simo.

_________________
Case IH: FOR THOSE WHO DEMAND MORE
EfficientPower


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Uued valtrad!
PostitusPostitatud: Teisipäev Veebr 08, 2011 6:53 am 
Eemal

Liitunud: Reede Jaan 18, 2008 6:33 am
Postitusi: 2311
Asukoht: läänemaa
3kuud peaks olema .

_________________
Tark ei torma!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Uued valtrad!
PostitusPostitatud: Teisipäev Veebr 08, 2011 7:13 am 
Eemal

Liitunud: Esmaspäev Aug 30, 2010 5:39 am
Postitusi: 128
Asukoht: võrumaa metsade ja mägede keskel
mul tööandja eile just ostis uue valtra ma ei oska tast esialgu midagi arvata,kogemused russiga töötamisel :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Uued valtrad!
PostitusPostitatud: Neljapäev Veebr 10, 2011 10:03 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Jaan 08, 2010 11:57 pm
Postitusi: 1424
Asukoht: Raplamaa
Mind on tegelikult juba ammu huvitanud selline küsimus, et miks ostetakse Valtra traktor?
Sest tehniliselt ei ole see ju kõige-kõige ja odav ta ka ei ole, vastupidavuse ettalon sammuti mitte, laguneb nagu ka kõik teised.
Minu eelistus on JD ja kui ma neid võrdlen siis tekkib küsimusi, kuid ka Case/NH on paljudes kohtades Valtrast üle ja hinnnalt on nad kõik igati konkurentsis, kui võrrelda samaväärseid masinaid.
NB! pole mõttet sõimama hakata, vaid ma lihtsalt tahaks teada mis seal head on, et teised kõrvale on jäetud.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Uued valtrad!
PostitusPostitatud: Neljapäev Veebr 10, 2011 11:11 pm 
Eemal

Liitunud: Esmaspäev Juul 28, 2008 10:04 am
Postitusi: 49
Asukoht: Põlvamaa
Müügimehe hea töö :lol: . Hinnast niipalju ,et tegelikult me ju ei tea mis hinnaga keegi mingi traktori või mõne mu seadme kätte saab. Mingid hinnad on paigas ja need enma-vähme samad, aga alati on mingi mänguruum ka. Kindlasti ka suurtematel ettevõtetel kes kunagi ammu juba esimese traktorina ostis mõne lihtsa valtar on nüüd ka sellele margile truuks jäänud.

ps. see lihtsalt ühe Valtra rooli tüüriva vennikese arvamus;)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Uued valtrad!
PostitusPostitatud: Reede Veebr 11, 2011 12:02 am 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Jaan 03, 2008 4:19 pm
Postitusi: 2276
Asukoht: Tartumaa
rait kirjutas:
Mind on tegelikult juba ammu huvitanud selline küsimus, et miks ostetakse Valtra traktor?
Sest tehniliselt ei ole see ju kõige-kõige ja odav ta ka ei ole, vastupidavuse ettalon sammuti mitte, laguneb nagu ka kõik teised.
Minu eelistus on JD ja kui ma neid võrdlen siis tekkib küsimusi, kuid ka Case/NH on paljudes kohtades Valtrast üle ja hinnnalt on nad kõik igati konkurentsis, kui võrrelda samaväärseid masinaid.
NB! pole mõttet sõimama hakata, vaid ma lihtsalt tahaks teada mis seal head on, et teised kõrvale on jäetud.


Ka seda mõelnud- kuskil plähmerdas, et Valtra(siis oli valmet) esimene lääne eestis vist :roll: , et sellepärast nagu müüdum. Kaua eesti turul ja fafafa. Muidugi ise pole saanud seda powershifti proovida- Hi-Tech vmi oli see mida näpitud ja sõidetud sai. Samas jh- ei tea, ennast ei kisu Valtra poole. Praegu igakell Case IH :mrgreen: Eks maitse ja kogemused erinevad.


Simo.

_________________
Case IH: FOR THOSE WHO DEMAND MORE
EfficientPower


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Uued valtrad!
PostitusPostitatud: Reede Veebr 11, 2011 12:16 am 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Mär 21, 2010 9:34 pm
Postitusi: 32
Asukoht: Harjumaa
rait kirjutas:
Mind on tegelikult juba ammu huvitanud selline küsimus, et miks ostetakse Valtra traktor?
Sest tehniliselt ei ole see ju kõige-kõige ja odav ta ka ei ole, vastupidavuse ettalon sammuti mitte, laguneb nagu ka kõik teised.
Minu eelistus on JD ja kui ma neid võrdlen siis tekkib küsimusi, kuid ka Case/NH on paljudes kohtades Valtrast üle ja hinnnalt on nad kõik igati konkurentsis, kui võrrelda samaväärseid masinaid.
NB! pole mõttet sõimama hakata, vaid ma lihtsalt tahaks teada mis seal head on, et teised kõrvale on jäetud.


See tuleb veel sellest ajast, kui eestis oli ainuke "lääne" traktor - VALMET, kombain - SAMPO ja külvik oli JUKO


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Uued valtrad!
PostitusPostitatud: Reede Veebr 11, 2011 6:55 am 
Eemal

Liitunud: Reede Jaan 18, 2008 6:33 am
Postitusi: 2311
Asukoht: läänemaa
simok,see millega sina sõitsid oli classic seda ei tahaks vist keegi enam. Paljud kiidavad tauret just teeninduse pärast,muidugi on ka teisi arvamusi. Kas JD on automaatne veovabastus?

_________________
Tark ei torma!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Uued valtrad!
PostitusPostitatud: Reede Veebr 11, 2011 7:36 am 
Eemal

Liitunud: Pühapäev Jaan 30, 2011 3:38 pm
Postitusi: 164
siims kirjutas:
Müügimehe hea töö :lol: . Hinnast niipalju ,et tegelikult me ju ei tea mis hinnaga keegi mingi traktori või mõne mu seadme kätte saab. Mingid hinnad on paigas ja need enma-vähme samad, aga alati on mingi mänguruum ka. Kindlasti ka suurtematel ettevõtetel kes kunagi ammu juba esimese traktorina ostis mõne lihtsa valtar on nüüd ka sellele margile truuks jäänud.

ps. see lihtsalt ühe Valtra rooli tüüriva vennikese arvamus;)



See on natuke tõsi küll,et Valtra mingil määral pähe määriti omal ajal. Aga samas 6a. tagasi polnud se NH kuigi ahvatlev traktor ja igasugu kahtlaseid jutte liikus ringi nende kohta ja nüüdseks ajaks tundub,et olid õiged jutud. John Deerel polnud sel ajal "õiget" esindustki ja hinnapoliitika kah väga kahtlane(nii müügis kui hoolduses). Lihtsalt ei julgend osta. Tammel vist esindas juba McCormikut-seda ei tahtnud.
Aga reaalsus on see, et Valtral üle 5000h ja lagunenud pole suuresti midagi. Samas olen kuulnud, et sama aasta NH-l on sillas mingi võll murdund ja mootoritega tõsiseid probleeme. Ka John deere kohta oli siin mingi teema kus 5000h järel on käigukastid läbi.
Neid arvamusi muidugi ei saa aluseks võtta, sest aeg on edasi läinud ja uued versioonid masinatest müügis. Valtra kohta uurisin siin just sellepärast - tundub, et on ajale veitsa jalgu jäänud. Kabiin, salong, armatuur sisuliselt sama, mis ta oli 6a. tagasi. Directil ja Versul on osa "juhtimist" toodud käetoele, aga võrreldes NH või Fendtiga, näeb se väga algeline ja nõrk välja.
Valtra hooldemeeskonnaga seni pole probleeme old. Õigemini pole nende teenuseid vaja läinudki. Peale garantii lõppu kõik hoolded ise teinud.
Kui keegi oskaks ikkagi reaalselt tõestada, et näiteks John on töökindlam ja hooldus samas hinnas, siis võib-olla on järgmine traktor just John.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Uued valtrad!
PostitusPostitatud: Reede Veebr 11, 2011 9:26 am 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Jaan 08, 2010 11:57 pm
Postitusi: 1424
Asukoht: Raplamaa
jürto kirjutas:
simok,see millega sina sõitsid oli classic seda ei tahaks vist keegi enam. Paljud kiidavad tauret just teeninduse pärast,muidugi on ka teisi arvamusi. Kas JD on automaatne veovabastus?


Mul on astmevaba ja sellel on see tiba teisiti üldse, kuid tavakastiga vist ei ole.
Ja kui oluline see üldse on, no pressimisel on tõesti hea aga mujal ei oska öelda kas on nagu vaja.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Uued valtrad!
PostitusPostitatud: Reede Veebr 11, 2011 9:50 am 
Eemal

Liitunud: Neljapäev Okt 15, 2009 10:04 pm
Postitusi: 128
Miks mul on 4 traktorist 3 Valtrat? Arvan, et puhtalt sellepärast, et 2004 aastal sai kurat teab mille pärast Valtra ostetud. Õigemini mäletan, et valisime Deutz Fahr-i ja Valtra vahel. Jäi Valtra. Edasi mängis rolli juba usaldus masina vastu, hea läbisaamine müügimehega.... ja üldse sisetunne. Esimene Valtra on tänaseks teinud üle 8000 h ja mul ei ole öelda mitte ühtegi halba sõna vastupidavuse osas. Väga kõva pill. N seeria valmistas pisut pettumust. Oma aja kohta pisut ebamugav ja arengus teistega kuidagi maha jäänud. Poleks seda Versut nüüd turule tulnud siis oleks vast valtrast loobunudki aga Versu on siiamaani hea mulje jätnud. Eks vaatame mis edasi saab. Kuigi arvan, et kui peaks vaja minema traktorit 200 hj ja pluss, siis ma Valtrat ei ostaks. Nii palju kui mulle viimast masinat soetades tundus siis hind on neil enamvähem üks. Pigem olid MF ja NH soodsamad kui Valtra. Omasin kunagi ka ühte Case kuid see pidas vaevu 1500 h vastu.

_________________
Põllumees- aga ikkagi inimene!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Uued valtrad!
PostitusPostitatud: Reede Veebr 11, 2011 10:43 am 
Eemal

Liitunud: Reede Jaan 18, 2008 6:33 am
Postitusi: 2311
Asukoht: läänemaa
rait kirjutas:
jürto kirjutas:
simok,see millega sina sõitsid oli classic seda ei tahaks vist keegi enam. Paljud kiidavad tauret just teeninduse pärast,muidugi on ka teisi arvamusi. Kas JD on automaatne veovabastus?


Mul on astmevaba ja sellel on see tiba teisiti üldse, kuid tavakastiga vist ei ole.
Ja kui oluline see üldse on, no pressimisel on tõesti hea aga mujal ei oska öelda kas on nagu vaja.

aga siin tulebki mängu see ,milleks ,kellele,mis. Nh ja mf on kohati odavamad just seepärast ,et neil ei jää muud üle lihtsalt.

_________________
Tark ei torma!


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 299 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google [Bot] ja 9 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
cron





Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
et 3.0.10

greenmiles v1.1 designed by CodeMiles Team -TemplatesDragon-.