Tänane kuupäev Reede Juun 07, 2024 3:29 pm
  

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi



Tee uus teema Vasta teemale  [ 58 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4
  Printerivaade Eelmine teema | Järgmine teema 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Mär 13, 2009 8:55 pm 
Eemal

Liitunud: Kolmapäev Mär 05, 2008 6:51 pm
Postitusi: 1165
Asukoht: Sangaste.
Tekkis küsimus kas Andrese talu on traktori ära ostnud sest tatolist on 2006 aasta Tl ära ostetud.Ja müra kohapealt siin kuskil Foorumis oli Janek S teind ka müra mõõtmisi mis olid ka suht suured numbrid.Nii,et nende numbrite järgi on ta lausa vaikne.Ise mõõtsin samal meetodil nagu Janek S.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Mär 14, 2009 12:39 am 
Eemal

Liitunud: Kolmapäev Mär 04, 2009 7:49 pm
Postitusi: 1112
Kaido Postitatud: Reede Märts 13, 2009 8:55 pm Teema:

--------------------------------------------------------------------------------

Tekkis küsimus kas Andrese talu on traktori ära ostnud sest tatolist on 2006 aasta Tl ära ostetud.Ja müra kohapealt siin kuskil Foorumis oli Janek S teind ka müra mõõtmisi mis olid ka suht suured numbrid.Nii,et nende numbrite järgi on ta lausa vaikne.Ise mõõtsin samal meetodil nagu Janek S.


Jutt käis tõesti Tatolis müügis olnud traktorist. Loobusin sellest tehingust hoolimata sellest, et tegemist oli väljanägemise ja töötundide järgi "tutika" traktoriga.Imelik on traktori juures roostetäppi otsida, kuid tõesti- seda sealt ei leidnud ja kõik töötas :lol: Otsustavaks said nii kommentaarid kui ka minu mõõdud-185/95 mis olid liiast, et nobedalt uksest sisse-välja mahuks ja turvavarustusena oleks pidanud kiivrit kandma: kivi maas -pää laes :lol: Aitäh kõigile, kes sõna võtsid :!:


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Mär 14, 2009 9:08 am 
Eemal

Liitunud: Reede Sept 19, 2008 6:52 am
Postitusi: 373
küsiks huvi pärast kas ka hind oli tutikas???
olenemata sellest et kasutatud kaup.

ma ka 185 kaalu pole niipalju kuid bellaka väike kabiin annab ennast veel praegu tunda, ikka ja jälle avastad ennast küürakil roolitaga.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Mär 14, 2009 9:17 am 
Eemal

Liitunud: Reede Sept 05, 2008 6:13 pm
Postitusi: 112
Bellakal sirgelt ja koos päikesesirmiga näeb aint väiksest pilust. Ise 191


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Mär 14, 2009 12:06 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Dets 23, 2008 11:16 pm
Postitusi: 716
Asukoht: Pärnumaal
See 191 annab rautselt bella mini kabiinis tunda iga kord kui sise istud.. Ja veel Valusalt :wink:


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Mär 14, 2009 12:38 pm 
Eemal

Liitunud: Kolmapäev Mär 04, 2009 7:49 pm
Postitusi: 1112
jansatrt Postitatud: Laup Märts 14, 2009 9:08 am Teema:

--------------------------------------------------------------------------------

küsiks huvi pärast kas ka hind oli tutikas???
olenemata sellest et kasutatud kaup.

ma ka 185 kaalu pole niipalju kuid bellaka väike kabiin annab ennast veel praegu tunda, ikka ja jälle avastad ennast küürakil roolitaga.
------------------------------------------------------------------------------------
Hind koos frontaallaaduriga 2006 a masinal, 960 tt, Oli 500000, ja sellest oleks veel hinda alla saanud.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Mär 14, 2009 5:19 pm 
Eemal

Liitunud: Kolmapäev Mär 05, 2008 6:51 pm
Postitusi: 1165
Asukoht: Sangaste.
Olen 192 pikk ja 98 raske.uuel russil on jah väljanägemisega raskusi.Lagi tuleb vastu sealt eest.Aga TL pole siiani probleeme olnud.EEst lagi lihtsalt kõrgem ja aukudes laes pole küll kummagil käind.Aga TL iste on väga hea,sellega pole probleeme olnud.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Mär 14, 2009 5:58 pm 
Eemal

Liitunud: Reede Jaan 18, 2008 6:33 am
Postitusi: 2311
Asukoht: läänemaa
kas sellel TL õhkiste standardis?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Mär 15, 2009 4:00 pm 
Eemal

Liitunud: Kolmapäev Mär 05, 2008 6:51 pm
Postitusi: 1165
Asukoht: Sangaste.
jah


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Mär 26, 2009 9:06 pm 
Eemal

Liitunud: Esmaspäev Veebr 25, 2008 8:43 pm
Postitusi: 614
kaspar78 kirjutas:
Kuule Kaleidoskoop, mis sa ussitad siin. Kui Lembit oleks öelnud, et mis juttu te mehed ajate, meie traktor on kõige vaiksem, oleks sa siin kukkunud targutama, kui lolli müügimehe juttu ta ajab. Kui nüüd Lembit soovitas lihtsalt matid põrandale visata, kukud jälle kaagutama, et müügimehed ei tohiks seda rääkida. Meie siin Eestis ei projekteeri ega ehita, meie lihtsalt müüme neid traktoreid. Sellest oleme juba aru saanud, et sinu jaoks on New Hollandi traktor maailma kehvemini ehitatud ja esindaja Eestis kõige saamatum, aga aru ma ei saa, mida sa siin oma teravmeelitsemisega saavutada üritad. Kas me peame sinu jutu peale pillid kokku panema? Ütle oma aadres ja ma luban, et meie firmast ei tule keegi sind tüütama ja siin foorumis ei ole ka kellelgil kohustust käia. Muidugi on igasugune diskusioon siin foorumis teretulnud, kuid kui see muutub millegi või kellegi pidevaks mahategemiseks, hakkab see lõpuks ära tüütama. Loodan, et edaspidi saame arutada asju rahumeelselt.
Edu
Kaspar


Ma vaatan, et mulle on saabunud avalik personaalsõnum! Vabandan, et ei ole siiani vastanud, sest vahepeal oli kõvasti tööd teha.
Asja juurde! Minu hoovis käivad vaid need, kellel sinna asja on, Teil paraku mitte. Maha ei ole samuti New Hollandit ega esindajat teinud, sest see ei ole eetiline, vaid räägin asjadest nii nagu nad on. Kui asjad on nii nagu nad on, ei saa ma ju rääkida teistmoodi, see ei ole samuti eetiline! Ei maksa minu kommentaaride tagant ka mingit vandenõud otsida. Arvan, et Teie emotsionaalne kommentaar tegi hoopis rohkem halba, kui minu tagasihoidlikud arvamusavaldused nimetatud teemal.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Mär 27, 2009 7:28 pm 
Eemal

Liitunud: Neljapäev Jaan 03, 2008 6:09 pm
Postitusi: 286
On kusagil müügiga seotud kursustel-koolitusel-õppepäeval meelde jäänud selline tarkus:
Kui on mingi ebameeldiv kogemus, siis kiputakse seda rääkima nii 20-30-le. Heast asjast-kogemusest mainitakse, ehk korda 2-3. Isiklik tähelepanek seejuures on, mida vanem mees seda tõenäosem on, et kirutakse küll 20-30x üht meest-masinat, kuid kahele-kolmele mehele.

Rodnase kohta olen paaril korral kiidusõnu kuulnud, kuid ise võin nende kohta õelda, et müügimeestena on nad natuke mätsud (olen seda igal pool oma sada korda maininud), see tähendab: Näiteks Tatoli või Taure meestest kohe õhkab müügimehekoolitust, milleni Rodnasel tasuks püüelda. Ärge solvuge!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Mär 27, 2009 10:07 pm 
Eemal

Liitunud: Esmaspäev Jaan 28, 2008 7:37 pm
Postitusi: 223
Asukoht: RAPLAMAA
Ei usu,et selle peale küll keegi solvub,sest tegelikut müügimehi ameti poolest neil ju polegi.Müügiga tegelevad neil mehed tegelikut oma põhitöö kõrvalt.ju siis selle pärast neist seda müügimehe koolitust ei paistagi välja.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Mär 28, 2009 6:29 am 
Eemal

Liitunud: Reede Jaan 18, 2008 6:33 am
Postitusi: 2311
Asukoht: läänemaa
väga hea ju kui mõned ka inimesteks jäävad:)


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 58 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Bing [Bot] ja 12 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
cron





Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
et 3.0.10

greenmiles v1.1 designed by CodeMiles Team -TemplatesDragon-.