Tänane kuupäev Esmaspäev Juun 24, 2024 3:29 pm
  

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi



Tee uus teema Vasta teemale  [ 375 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 25  Järgmine
  Printerivaade Eelmine teema | Järgmine teema 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: John Deere
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mär 07, 2012 10:06 pm 
Eemal

Liitunud: Pühapäev Mai 24, 2009 10:50 pm
Postitusi: 43
Kaido kirjutas:
Vot jah saa-saa siis aru.See minu sinine ka muidugi väga lihtsa ehitusega ja selline elektroonika nagu sellel 200hj minul puudub.Ja ega olen ka kuulnud,et see mudel mis minul on pidi üks vanemaid ja töökindlamaid siniseid olema.Aga ka need rohkem sellised külajutud.


Mis aasta ja mis mudelit sa silmas pead?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: John Deere
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mär 07, 2012 10:13 pm 
Eemal

Liitunud: Kolmapäev Mär 05, 2008 6:51 pm
Postitusi: 1165
Asukoht: Sangaste.
Sinine on TL 100A aastast 2008.Ja roheline siis 5100R aastast 2011 lõpp.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: John Deere
PostitusPostitatud: Neljapäev Mär 08, 2012 9:39 am 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Jaan 08, 2010 11:57 pm
Postitusi: 1424
Asukoht: Raplamaa
Kaido sa puhud selle lõdviku värgi suuremaks, kui see probleem tegelikult on.
Peale selliseid temperatuuri erinevusi on normaalne, et uuel masinal tuleb lõdvikute klambreid pingutada, olid ju alles jõhkrad külmad, mis tingisid masinal ca110 kraadrised temp. erinevused, öösel -35 päeval töödates +80.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: John Deere
PostitusPostitatud: Neljapäev Mär 08, 2012 5:44 pm 
Eemal

Liitunud: Kolmapäev Mär 05, 2008 6:51 pm
Postitusi: 1165
Asukoht: Sangaste.
no huvitav miks ühel tilguvad teisel mitte.Lõdvikud ja klambrid nagu sarnased.Sinisel pole veel neid keegi näppinud.Ja mis siin puhuda,ei tilkunud ka isegi minu MTZ kui see veel olemas oli.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: John Deere
PostitusPostitatud: Neljapäev Mär 08, 2012 7:04 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Apr 26, 2011 8:05 pm
Postitusi: 132
Asukoht: Harjumaa
Just külmaga kipubki tosool mõne lõdviku vahelt immitsema.Aga see köki-möki,korra pingutad ja ega rohkem vaja ole.
"Sinisel" mootor musta värvi, ega sealt ta eriti silma ka ei paista.Aga eks tegijal ikka juhtub.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: John Deere
PostitusPostitatud: Neljapäev Mär 08, 2012 8:23 pm 
Eemal

Liitunud: Kolmapäev Mär 05, 2008 6:51 pm
Postitusi: 1165
Asukoht: Sangaste.
Ega see polegi tappev probleem,aga küsiks siis teisiti.Kui ostate uue auto ja avastate,et tosool kaob ja õli tilgu kas siis võtate kohe võtmed ja remontima.Ei taha uskuda,et võtmeid võtma lähete.Aga miks siis traktori puhul arvamus on selline.Ja veel maksab ju traktor rohkem ka kui lihtrahva keskmine uus auto.Aga olgu mul hakkab sellest teemast viland saama.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: John Deere
PostitusPostitatud: Neljapäev Mär 08, 2012 8:58 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Apr 26, 2011 8:05 pm
Postitusi: 132
Asukoht: Harjumaa
Sul jumala õigus, probleem pole tappev, aga maine tõmbab ikka sitaks maha.Meil ülemus ükskord kohe küsis ühe müügimehe käest, et ma saan aru, et asjad veavad viltu ja juhtub kõiksuguseid asju ning möödalaskmisi.
Aga sellest ei saa ma aru, miks just selle traktoriga need asjad juhtuvad.Mees ütles, et see on lihtsalt harv juhus.
Hooldemees aga rääkis teist juttu.Tema jutu järgi need kõik tüüpvead.Mainis, et juba teab kuidas ja mida vahetada :D
Kui asjad garantii ajal juhtuvad, siis pole veel probleem.Isiklikult arvan, et on ikka küll.
Aga see selleks, sest seda ei mõõda enam mingis rahas kui masin kõige kiiremal ajal peab nädala seisma mingi jama pärast.Veel hullem kui otsest viga ei suudeta tuvastada ja asjale lähenetakse katse eksituse meetodil.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: John Deere
PostitusPostitatud: Neljapäev Mär 08, 2012 10:52 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Jaan 08, 2010 11:57 pm
Postitusi: 1424
Asukoht: Raplamaa
Annavad need klambrid kõigil järele, ei ole need teised traktorid ja ka autod siinkohal millegi poolest paremad.
Mõtetut vilet kisud ülesse Kaido, kui sa seda arve teemat arendaks, siis ma mõistaks, aga nende klambritega pole üks teisest parem.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: John Deere
PostitusPostitatud: Reede Mär 09, 2012 6:52 am 
Eemal

Liitunud: Reede Jaan 18, 2008 6:33 am
Postitusi: 2311
Asukoht: läänemaa
Kaido teeb jumala õigesti ,et räägib sellisest probleemist,ega ikka ei ole küll normaalne kui hakkab kuskilt midagi lekkima tilkuma,järelikult on asi kinni keeramata,pole veel ühtegi uut asja ,autot traktorit pidanud üle pingutama,isegi mitte russi,see pole tegelikkuses normaalne. Ostad nt 100 000 eurise traktori ja müügimees ütleb,et väike tilkumine on normaalne? mingu perse sellise jutuga,isegi kui tekib mingi leke siis vabandagu hoidku suu kinni ja sõitku välja tehku asi korda. Siin ei ole midagi rohkem rääkida, müügimehed arvavad endast liiga palju, ise samas ei tea enamus neist halligi.

_________________
Tark ei torma!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: John Deere
PostitusPostitatud: Reede Mär 09, 2012 7:07 am 
Eemal

Liitunud: Pühapäev Jaan 30, 2011 3:38 pm
Postitusi: 164
Kuulda on, et johni brasiilias toodetud kombainidega pidi tõsiseid probleeme olema (ei tea kas tohibki kõvasti rääkida). Kus kohas neid väikseid traktoreid toodetakse?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: John Deere
PostitusPostitatud: Reede Mär 09, 2012 7:41 am 
Eemal

Liitunud: Kolmapäev Mär 05, 2008 6:51 pm
Postitusi: 1165
Asukoht: Sangaste.
Saksamaal.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: John Deere
PostitusPostitatud: Reede Mär 09, 2012 1:37 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Jaan 08, 2010 11:57 pm
Postitusi: 1424
Asukoht: Raplamaa
jürto kirjutas:
Kaido teeb jumala õigesti ,et räägib sellisest probleemist,ega ikka ei ole küll normaalne kui hakkab kuskilt midagi lekkima tilkuma,järelikult on asi kinni keeramata,pole veel ühtegi uut asja ,autot traktorit pidanud üle pingutama,isegi mitte russi,see pole tegelikkuses normaalne. Ostad nt 100 000 eurise traktori ja müügimees ütleb,et väike tilkumine on normaalne? mingu perse sellise jutuga,isegi kui tekib mingi leke siis vabandagu hoidku suu kinni ja sõitku välja tehku asi korda. Siin ei ole midagi rohkem rääkida, müügimehed arvavad endast liiga palju, ise samas ei tea enamus neist halligi.

Mõni päev andis ühel päris värskel Valtral turbo lõdviku klamber järgi ja hakkas kohinal läbilaskma, kas see teeb nüüd ka kõik Vatrad kohe kehvaks või ainult selle konkreetse traktori. On täiesti normaalne, et aegajalt tuleb kuskil polte pingutada ja klambreid peale keerata. Tulge mõistusele, sellise suhtumisega on teil varsti pirni läbipõlemine ka selline suur probleem, et peab hakkama traktori marki vahetama.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: John Deere
PostitusPostitatud: Reede Mär 09, 2012 6:31 pm 
Eemal

Liitunud: Reede Jaan 18, 2008 6:33 am
Postitusi: 2311
Asukoht: läänemaa
vaevalt keegi selle pärast marki hakkab vahetama,aga pirni läbipõlemine on probleem kindlasti kui seda juhtub liiga tihti.

_________________
Tark ei torma!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: John Deere
PostitusPostitatud: Reede Mär 09, 2012 8:29 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Apr 26, 2011 8:05 pm
Postitusi: 132
Asukoht: Harjumaa
Kusjuures 5W parktule pirne läheb mul aasta jooksul ikka 2 karpi ära.Need lihtsalt lähevad mustaks ja seda olen täheldanud kõigi masinate peal.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: John Deere
PostitusPostitatud: Reede Mär 09, 2012 9:07 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Nov 11, 2010 9:13 pm
Postitusi: 560
Asukoht: Põhja-Eesti
Asenda led pirniga! Tsiklil põles mul kogu aeg tagumise tule pirn (21/5W) läbi, vibratsiooni tõttu, asendasin led pirniga. Muidu sõitsin kogu aeg ringi, taskud pirne täis, peale ledile üleminekut seda muret ei ole!
http://www.ledproff.ee/?cat=77

_________________
Mis kuradi sõnnik, see on puhas sitt!
Ärge te öelge mulle, mida ma pean tegema, ja ma ei ütle teile kuhu te peate minema!


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 375 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 25  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 37 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
cron





Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
et 3.0.10

greenmiles v1.1 designed by CodeMiles Team -TemplatesDragon-.