Tänane kuupäev Esmaspäev Juun 24, 2024 3:13 pm
  

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi



Tee uus teema Vasta teemale  [ 375 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 25  Järgmine
  Printerivaade Eelmine teema | Järgmine teema 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: John Deere
PostitusPostitatud: Esmaspäev Mär 05, 2012 8:40 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Aug 07, 2008 9:48 am
Postitusi: 265
Asukoht: Avispea
Henrik kirjutas:
Paistab et isegi mitte John Deere ei pääse adbluest :)
http://www.profi.com/news/Deere-throws- ... 83513.html


See oli muidugi turunduslüke, et pigistati eelmine tase veel ilma Adblueta välja. Seda ei unustatud ju kusagil märkimata (one liquid).


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: John Deere
PostitusPostitatud: Teisipäev Mär 06, 2012 8:31 am 
Eemal

Liitunud: Kolmapäev Mär 05, 2008 6:51 pm
Postitusi: 1165
Asukoht: Sangaste.
See oli ju ammu teada,et ei pääse.See hetkeline tahmafilter on ajutine lahendus ja ka suht kulukas.Ma enam ei mäleta palju oli see raha kulu iga töötund sellel filtril.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: John Deere
PostitusPostitatud: Teisipäev Mär 06, 2012 12:52 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Jaan 08, 2010 11:57 pm
Postitusi: 1424
Asukoht: Raplamaa
Mina sain sellest kirjutisest aru sedasi, et uuel on tahmafilter+AdBlue ja tänu tahmafiltrile läheb AdBlue'd vähem ja saab teha väiksema paagi.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: John Deere
PostitusPostitatud: Teisipäev Mär 06, 2012 1:43 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Aug 07, 2008 9:48 am
Postitusi: 265
Asukoht: Avispea
rait kirjutas:
Mina sain sellest kirjutisest aru sedasi, et uuel on tahmafilter+AdBlue ja tänu tahmafiltrile läheb AdBlue'd vähem ja saab teha väiksema paagi.


Jälle turundus. Lõpuks on kõigil vaja aina piiravamaid nõudeid täita ja Adbluest ei pääse. Seda, kas tahmafilter + vähe AdBlue-d võrreldes teiste tootjate lahendustega ka ökonoomsem on, ei oska kuskilt välja lugeda.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: John Deere
PostitusPostitatud: Teisipäev Mär 06, 2012 2:08 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Jaan 08, 2010 11:57 pm
Postitusi: 1424
Asukoht: Raplamaa
Keerulisem on kindlasti.
Ega nende igasugu saastenormidega ei aeta taga mitte väiksemat kütusekulu vaid "puhtamaid" heitgaase.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: John Deere
PostitusPostitatud: Teisipäev Mär 06, 2012 10:02 pm 
Eemal

Liitunud: Laupäev Jaan 30, 2010 6:01 pm
Postitusi: 675
Asukoht: Saaremaa
Kaido kirjutas:
See oli ju ammu teada,et ei pääse.See hetkeline tahmafilter on ajutine lahendus ja ka suht kulukas.Ma enam ei mäleta palju oli see raha kulu iga töötund sellel filtril.
Hooldemehaanikute pealiku sõnul peaks tahmafilter kestma 10000 tundi :roll:

_________________
muuhulgas põllumees...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: John Deere
PostitusPostitatud: Teisipäev Mär 06, 2012 10:16 pm 
Eemal

Liitunud: Kolmapäev Mär 05, 2008 6:51 pm
Postitusi: 1165
Asukoht: Sangaste.
Seda palju tahmafilter kestab oli netis kuskil kirjas.Seda tundide arvu mida Aare pakkus ta kindlasti ei kestnud.Aga selle kulu oli ligilähedale Selle ad blue kasutamisele.Need hooldemehed võivad ajada mida iganes suust välja.Mina neid enam ei usu ja kahetsen ka natuke seda ostu mida ma tegin.Seda mida väideti algul ja hiljem ma tõestama ei viitsi hakata aga mõlemad tõestused on mul postkastis olemas ja nüüd nagu enam esimest kirja ei tunnistata.Kes on siin foorumis rohkem kolanud teab mis on mul rohelisele lisaks ja seda teist ma hindan tõesti palju rohkem.Müts maha.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: John Deere
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mär 07, 2012 6:39 am 
Eemal

Liitunud: Reede Aug 12, 2011 6:09 pm
Postitusi: 178
Ei tea kuidas väikeste masimatega on kuid suur john on ikka mõnus masin. Eile sai tiiru tehtud 7R seeria masinaga, sellises tahaks küll oma pikad tööpäevad veeta =)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: John Deere
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mär 07, 2012 7:03 am 
Eemal

Liitunud: Reede Jaan 18, 2008 6:33 am
Postitusi: 2311
Asukoht: läänemaa
see tahmafilter kestab tegelikkuses(kasutajate kogemuste,juttude põhjal ) mitte 10000 tundi vaid 5000-(KUNI) 10000 tundi. Eks oleneb kõik palju "tahma" annad. Seda ,et johnile adblue kunagi tuleb oli teada ka varem ,kuuldud siit sealt,aga no eks sa katsu müügiinimestega või paadunud johni fännidega vaielda,nagu vastu tuult kusemine. Hiljuti tehti ka mulle näidispakkumine 6R peale ,iseenesest sellise varustuse juures hind polnudki kõige hullem(150+peale hj masin)

_________________
Tark ei torma!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: John Deere
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mär 07, 2012 11:12 am 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Jaan 08, 2010 11:57 pm
Postitusi: 1424
Asukoht: Raplamaa
Kaido kirjutas:
Seda palju tahmafilter kestab oli netis kuskil kirjas.Seda tundide arvu mida Aare pakkus ta kindlasti ei kestnud.Aga selle kulu oli ligilähedale Selle ad blue kasutamisele.Need hooldemehed võivad ajada mida iganes suust välja.Mina neid enam ei usu ja kahetsen ka natuke seda ostu mida ma tegin.Seda mida väideti algul ja hiljem ma tõestama ei viitsi hakata aga mõlemad tõestused on mul postkastis olemas ja nüüd nagu enam esimest kirja ei tunnistata.Kes on siin foorumis rohkem kolanud teab mis on mul rohelisele lisaks ja seda teist ma hindan tõesti palju rohkem.Müts maha.

Ära liiga stressi ka lange, ühtede inimeste ebapädevus ei tee veel masinat halvaks.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: John Deere
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mär 07, 2012 12:19 pm 
Eemal

Liitunud: Kolmapäev Mär 05, 2008 6:51 pm
Postitusi: 1165
Asukoht: Sangaste.
Ei seda hirmu pole,et stress tuleb.Alati peab leidma ka midagi positiivset mis elu edasi viib.Aga jah sorry kui keegi minuga nõus pole aga olen ka selles rohelises endas nagu pettunud.Seda just tänu sellele,et koguaeg olid juttud,et need rohelised on enamvähem igiliikurid ja jumalteab mida veel.Tegelikkus on midagi muud.Kui uuel trakal tilgub tosool välja ja õlilõdvikud lasevad läbi siis võttis ennast imestama kül.Kui kõik sai ülepingutatud siis muidugi probleem kadus.aga see teine on tänaseks 2500tt teinud ja ei lekki kuskilt.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: John Deere
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mär 07, 2012 1:15 pm 
Eemal

Liitunud: Esmaspäev Okt 24, 2011 9:22 pm
Postitusi: 559
http://www.kasulik.ee/calc/tervis-ja-toit/stressiarvutaja.php
Stressiarvutaja

_________________
endine kasutajanimi hillar


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: John Deere
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mär 07, 2012 8:52 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Apr 26, 2011 8:05 pm
Postitusi: 132
Asukoht: Harjumaa
Läheneb juba 6 aasta ja pole vahetatud peale ühe esisilla reduktori tihendi, istme külg amordi ja gaasipedaali poteka midagi rohkemat +korralised tehnilised hoolded.
Masinaks siis 7000 seeria "roheline" .
Sealsamas kui aasta noorem 200 HJ "sinine" ikka imeb täiega.Lihtsam oleks öelda, mida veel vahetada ja remontida annab.Hüdrosüsteemiga on siiani igasugused huvitavad anomaaliad.Kusjuures need jamad ilmevad kõige kiiremal ajal.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: John Deere
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mär 07, 2012 9:40 pm 
Eemal

Liitunud: Kolmapäev Mär 05, 2008 6:51 pm
Postitusi: 1165
Asukoht: Sangaste.
Vot jah saa-saa siis aru.See minu sinine ka muidugi väga lihtsa ehitusega ja selline elektroonika nagu sellel 200hj minul puudub.Ja ega olen ka kuulnud,et see mudel mis minul on pidi üks vanemaid ja töökindlamaid siniseid olema.Aga ka need rohkem sellised külajutud.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: John Deere
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mär 07, 2012 9:51 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Apr 26, 2011 8:05 pm
Postitusi: 132
Asukoht: Harjumaa
"Rohelistel" juhtus ka väärakaid hulka.Üks oli 6000 seeria mudel.Juba kabiin selline hunnik õnnetust jne.
Targemad ütlesid, ega selle raha eest rohkemat ei tasugi loota.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 375 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 25  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 39 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  





Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
et 3.0.10

greenmiles v1.1 designed by CodeMiles Team -TemplatesDragon-.