Tänane kuupäev Reede Apr 19, 2024 9:00 am
  

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi



Tee uus teema Vasta teemale  [ 19 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
  Printerivaade Eelmine teema | Järgmine teema 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Kasutatud tehnika soetamine noortalunikutoetuse vm abil
PostitusPostitatud: Reede Sept 26, 2008 1:04 pm 
Eemal

Liitunud: Neljapäev Sept 25, 2008 10:26 am
Postitusi: 4
Tahaksin tähelepanu viidata asjaolule, et noortaluniku toetusega on võimalik soetada ka kasutatud tehnikat, kuigi paberimajandust on paberi võrra rohkem, võiksid toetuse saajad mõelda, kas hinna üles puhunud MTZ on ikka kõige parem valik või on võimalik soetada sarnase hinnaga kasutatud lääne masin. Eestis kasutatud traktorite turg suhteliselt kehvake veel, siis sellepärast soovitan vaadata üle mere Soome suunas, kust on võimalik saada vajalike lisavarustuse ja soovidele vastav traktor oluliselt kergema vaevaga kui Eestist, samuti on Eestis müügil tihtipeale halvasti hooldatud masinad või on müügimeeste jutt raskesti usutav seega kui kellegil on ostusoov siis võimalust on piisavalt. Näitena sait www.agrimarket.fi sealt vaihtokonepörssi. Hinnakirjahinnad on ühed-tehinguhinnad loomulikult võivad sõltuvalt ostjast muutuda.
Kui kellegil on vaja abi siis võin abistada konsultatsiooni, läbirääkimise kui ka transpordi võimalikult soodsa lahenduse üle- ise kogenud ja läbi teinud...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Sept 27, 2008 5:54 am 
Eemal

Liitunud: Reede Jaan 18, 2008 6:33 am
Postitusi: 2311
Asukoht: läänemaa
ehk ,et ise oled ka väikestviisi müügimees? või tegutsed heast tahtest?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: jürtole
PostitusPostitatud: Laupäev Sept 27, 2008 9:20 pm 
Eemal

Liitunud: Neljapäev Sept 25, 2008 10:26 am
Postitusi: 4
Tere,
No pole kahtlustki- heast tahtest.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Okt 31, 2008 4:59 pm 
Eemal

Liitunud: Pühapäev Sept 21, 2008 6:32 pm
Postitusi: 172
Ants, kas see kehtib igasuguse tehnika puhul või on mingid kindlad kriteeriumid ka? Ja kas on kuskilt mingit head infot lugeda?


Aitäh!

_________________
Põllumees-põline rikas


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Nov 11, 2008 8:24 am 
Eemal

Liitunud: Reede Sept 19, 2008 6:52 am
Postitusi: 373
kui kirjutad projekti ja paned sinna uue tehnka andmed siis pead ju uued asjad ostma aga kui
projekt näeb ette adra ostu 50 000,- eest siis selle eest saab kasutatud 3se pööra
pole kuskil kirjas et pead just uue tehnika ostma


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Dets 30, 2008 5:31 pm 
Eemal

Liitunud: Neljapäev Sept 25, 2008 10:26 am
Postitusi: 4
Tere,
Võimalusi on palju kuidas projekti, äriplaani kirjutada. Minu mäletamist mööda ei nõudnud nooretaluniku äriplaan konkreetsete markide väljatoomist ja kuna sai ise ka antud toetusest osa saadud siis oli valikuid traktori ostu puhul kaks- mööndustega kolm: uus belaruss, kasutatud lääne traktor või ka Landini uus, kuid maine sellel traktoril pole parimate killast. Teatud nõuded kasutatud tehnika soetamisel on, kuid need on formaalsed.
Kindlasti on võimalik transportida igasugust tehnikat, kuid omad piirid seavad laevafirmad teised ostetav kaup, vahemaad jne, eks see sõltub ikka konkreetsetest asjaoludest.
Kui täpsustad, millist head infot ootad ja mille kohta täpsemalt siis seda kindlasti liigub nii internetis kui ka juttudetasandil.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Jaan 26, 2009 11:59 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Aug 13, 2008 7:04 pm
Postitusi: 711
Asukoht: Tartu-Pärnu-Ikla
kas hetkel on kah seal selline punkt sees et, toetuse saamise hetkest peab olema kolme aasta jooksul töökogemus ja haridus põllumajanduse vallas(kui seda just ennem ei ole)!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Jaan 27, 2009 8:19 am 
Eemal

Liitunud: Reede Veebr 15, 2008 5:00 pm
Postitusi: 88
devil22 kirjutas:
kas hetkel on kah seal selline punkt sees et, toetuse saamise hetkest peab olema kolme aasta jooksul töökogemus ja haridus põllumajanduse vallas(kui seda just ennem ei ole)!


Ei pea, hiljem võib ka omandada.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Veebr 10, 2009 12:16 am 
Eemal

Liitunud: Teisipäev Veebr 03, 2009 9:26 pm
Postitusi: 183
Asukoht: Võrumaa
Kas mul on õigus kui ma ütlen, et noortaluniku toetust saab see, kes on FIE olnud vähemalt 2 aastat? Ja nüüd veel olulisem küsimus: kas see aasta on ka võimalik seda toetust taodelda?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Veebr 10, 2009 8:54 am 
Eemal

Liitunud: Reede Veebr 15, 2008 5:00 pm
Postitusi: 88
Nii ja naa. Juhul, kui oled olnud üle kahe aasta FIE, siis ei saa.
Seda FIEks olemist hakatakse arvestama aastast, mil müügitulu ületas 38 000 kr (tegelt seal krooni täpsusega summa).


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Veebr 22, 2009 2:29 pm 
Eemal

Liitunud: Laupäev Veebr 21, 2009 5:54 pm
Postitusi: 126
Asukoht: hiiumaa
Art kirjutas:
devil22 kirjutas:
kas hetkel on kah seal selline punkt sees et, toetuse saamise hetkest peab olema kolme aasta jooksul töökogemus ja haridus põllumajanduse vallas(kui seda just ennem ei ole)!


Ei pea, hiljem võib ka omandada.

Võib hiljem ka tõesti omandada, aga vajalikke hindepunkte jääb hoobilt vähemaks :?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Veebr 22, 2009 2:34 pm 
Eemal

Liitunud: Laupäev Veebr 21, 2009 5:54 pm
Postitusi: 126
Asukoht: hiiumaa
mardikas kirjutas:
Kas mul on õigus kui ma ütlen, et noortaluniku toetust saab see, kes on FIE olnud vähemalt 2 aastat? Ja nüüd veel olulisem küsimus: kas see aasta on ka võimalik seda toetust taodelda?

Sa võid olnud olla ka juba 10 aastat FIE, aga su müügitulu ei tohi eelnevate aastateg olla üle 38 000.-. See tähendab, et sa oled ennem lihtsalt harrastaja :D
Seda toetust anti välja esimest korda eelmine aasta ja 4 aastat saad veel võimaluse seda küsida.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Aug 02, 2009 8:52 pm 
Eemal

Liitunud: Teisipäev Juul 15, 2008 11:14 pm
Postitusi: 499
Asukoht: Võrumaa
Tekkis küsimus, et kui ma ostan tehnika välismaalt siis ma maksan selle riigi käibemaksu, kust ma ostsin masina. Eesti maksuametilt mul siis käibemaksu tagastust ei ole ootada?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Aug 02, 2009 9:04 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Jaan 03, 2008 4:19 pm
Postitusi: 2276
Asukoht: Tartumaa
hillar kirjutas:
Tekkis küsimus, et kui ma ostan tehnika välismaalt siis ma maksan selle riigi käibemaksu, kust ma ostsin masina. Eesti maksuametilt mul siis käibemaksu tagastust ei ole ootada?


ma ei imesta kui plekid mõlema riigi omad...ega riik koorib mõnusalt perset :?

_________________
Case IH: FOR THOSE WHO DEMAND MORE
EfficientPower


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Aug 02, 2009 9:28 pm 
Eemal

Liitunud: Laupäev Veebr 21, 2009 5:54 pm
Postitusi: 126
Asukoht: hiiumaa
hillar kirjutas:
Tekkis küsimus, et kui ma ostan tehnika välismaalt siis ma maksan selle riigi käibemaksu, kust ma ostsin masina. Eesti maksuametilt mul siis käibemaksu tagastust ei ole ootada?

Oli just hiljuti sellise asjaga tegu ja siis sain mina vähemalt sellest nii aru, et kui välismaalt ostad(või ka müüd välismaale) ja ise ka km kohuslane oled, siis müüdakse sealt see masin sulle ilma käimaksuta( ja kui ise müüd km kohuslasele, siis ei pane arvele km peale, kuid siis pead hakkama maksuametis mingit ühendussisest käibe deklaratsiooni täitma) Arvan, et selline skeem toimib vähemalt euroopa liidu siseselt.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 19 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  





Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
et 3.0.10

greenmiles v1.1 designed by CodeMiles Team -TemplatesDragon-.