Tänane kuupäev Reede Mai 03, 2024 8:59 pm
  

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi



Tee uus teema Vasta teemale  [ 171 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Järgmine
  Printerivaade Eelmine teema | Järgmine teema 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: künnivõistlus
PostitusPostitatud: Laupäev Mär 27, 2010 4:33 pm 
Eemal

Liitunud: Pühapäev Veebr 17, 2008 3:28 pm
Postitusi: 47
ma ka vana künnimees ! soovin edu!!!!HEA TAHTMINE KASPARIL. AGA MA LOODAN ET LÄHEKS HÄSTI.VÕIMALUS 50:50EGA ESTLASED POLE SITAPEALT RIISUTUD!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: künnivõistlus
PostitusPostitatud: Kolmapäev Apr 07, 2010 10:32 am 
Eemal

Liitunud: Pühapäev Dets 02, 2007 11:29 pm
Postitusi: 295
Juhuuu me oleme kohal!! 31 tundi lendu ja kohal. Eile oli siin suht külm +5 ja sadas vihma ,aga täna oli juba ilm ilusam. Ise oleme kõik ühes tükis,aga traktorid pole veel kohal. Minu traktor koos konteineriga on tollis kinni ja Jüri traktor pole mingil põhjusel ka veel kohal. Kõik lubatakse Homme :mrgreen: korda ajada, no vaatame ja loodame. Põllud on siin väga siledad ja suht kerge mullaga. Kuna traktoreid kohal polnud, siis sõitsime natuke ringi. Käisime ühe mäe tipus, mingi 2300 meetrit ja rääkisime meestega kellel on mürgipritslennuk.Vanad mürgitavad lennukiga 200 km /h 1m kõrgusel ja umbes 1200 h päevas arvasid. Päris huvitav oli. Aga nüüd lähme magama.
Edu


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: künnivõistlus
PostitusPostitatud: Kolmapäev Apr 07, 2010 6:52 pm 
Eemal

Liitunud: Reede Jaan 18, 2008 6:33 am
Postitusi: 2311
Asukoht: läänemaa
asjaajamiselt mingi banaanikas?

_________________
Tark ei torma!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: künnivõistlus
PostitusPostitatud: Neljapäev Apr 08, 2010 11:36 am 
Eemal

Liitunud: Pühapäev Dets 02, 2007 11:29 pm
Postitusi: 295
Tere jälle.
Täna oli meil super päev. Kl 12 sabus Jüri traktor kohale!! Tellitud oli uus John Deere 5600 seeria traktor millel pidi olema vahemalt 3 hüdroväljavõtet. Noh, kohale tuli ,,natukene,, testsugune traktor :mrgreen: Ma pole nii õnnetut Jüri veel näinud. Minu traktoriga kordus eilne jama, lubati jälle ,,homme,, tuua. See ajas mu lõplikult vihale ja ma sõitsin Lytteltoni (90km)sadamasse kohale kust ,ma isegi ei tea kas lõhna või millegi muu peale, leidsin oma traktori ühest angaarist üles. Minu ruumi sisenemise peale hakkasin asjad nagu nõiaväel liikuma. Umbes 3 minutiga leiti treiler, mis aeti kohe traktorlie ligi ja ma võisin selle kohe peale ajada. Kuna kell oli juba suht palju ja oli oht ,et treiler jõuab võistluspaika pimedas, lubasime rekamehele hommikul tulla. Ta lubas olla kl 7 30 kohal, no vaatame!! Muidu on siin super! Ok, homme panen äkki midagi põnevamat kirja. Edu


Manused:
Uuus -Meremaa2 016.jpg
Uuus -Meremaa2 016.jpg [ 71.69 KB | Vaadatud 13417 korda ]
Uuus -Meremaa2 012.jpg
Uuus -Meremaa2 012.jpg [ 152.04 KB | Vaadatud 13417 korda ]
Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: künnivõistlus
PostitusPostitatud: Neljapäev Apr 08, 2010 5:12 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Jaan 03, 2008 4:19 pm
Postitusi: 2276
Asukoht: Tartumaa
tolle JD puhul on vähe mugavam välja-sisse käia :)

_________________
Case IH: FOR THOSE WHO DEMAND MORE
EfficientPower


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: künnivõistlus
PostitusPostitatud: Neljapäev Apr 08, 2010 5:51 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Juun 15, 2008 3:08 pm
Postitusi: 1434
Asukoht: Rakvere
Meil siin hea keelt teritada, kuid masinaga mida hästi ei tunne on raske midagi normaalset saavutada, ei tea ju täpselt kuidas masin käitub :?

_________________
Farming360


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: künnivõistlus
PostitusPostitatud: Neljapäev Apr 08, 2010 7:05 pm 
Eemal

Liitunud: Neljapäev Jaan 17, 2008 6:43 pm
Postitusi: 1142
Asukoht: kesk-eesti
Oi raisk kas selle tagakummid liiga jämedad ei ole ja rattavahesid ikka saab muuta?

_________________
56693751


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: künnivõistlus
PostitusPostitatud: Neljapäev Apr 08, 2010 9:57 pm 
Eemal

Liitunud: Esmaspäev Dets 03, 2007 8:46 pm
Postitusi: 195
Asukoht: Järvamaa
Minu teada Jüril oma rattad kaasas.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: künnivõistlus
PostitusPostitatud: Reede Apr 09, 2010 5:51 am 
Eemal

Liitunud: Reede Jaan 18, 2008 6:33 am
Postitusi: 2311
Asukoht: läänemaa
krt selline asi ajaks sita keema täiega :evil:

_________________
Tark ei torma!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: künnivõistlus
PostitusPostitatud: Reede Apr 09, 2010 10:51 am 
Eemal

Liitunud: Pühapäev Dets 02, 2007 11:29 pm
Postitusi: 295
Tere
Täna juhtus ime ,kl 7 30 oli reka koos minu traktori ja Jüri adraga kohal. Täna saime isegi natukene harjutada. Minul oli rohkem adraga tutvumise aeg,kuna kogu ader on mul uus ehitatud. Algus ei olnud just paljulubav, aga aega on veel. Lisad mis sai tehtud on küll head, vaatame kas nendest ka võistlustel abi on. Just hetk tagasi käisid minuga juttu ajamas Austria meeskonna treener, kellele näitasin meie foorumit ja rääkisin kuidas Eesti mehed Uus-Meremaale üldse said tulla. Mees oli suht üllatunud kuuldes mida kõike selleks tegema pidime. Mees andis ka Austria künnivõistlejate kodulehe aadressi http://www.landjugent.at vaadake kui ilusat kündi on võimalik teha. OK homme hommikul jälle kl 5 30 äratus ja siis harjutama. Edu


Manused:
Uuus -Meremaa3 009.jpg
Uuus -Meremaa3 009.jpg [ 102.52 KB | Vaadatud 13272 korda ]
Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: künnivõistlus
PostitusPostitatud: Reede Apr 09, 2010 10:33 pm 
Eemal

Liitunud: Esmaspäev Okt 19, 2009 11:52 am
Postitusi: 120
Asukoht: Raplamaa
Õige link: http://www.landjugend.at/

Edu teile!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: künnivõistlus
PostitusPostitatud: Pühapäev Apr 11, 2010 10:23 pm 
Eemal

Liitunud: Pühapäev Dets 02, 2007 11:29 pm
Postitusi: 295
Tere
Vabandan ,et pole siia mõned päevad midagi lisanud. Suht kiire on olnud. Üleeile saime terve põeva harjutada. Algul tundus Jüri traktor jube lootusetu juhtum, aga nüüd väikeste ümberehitustega on Jüri saanud traktori enda jaoks talutavaks. Lihtsalt väiksed asjad tahavad veel harjumist. Mina sain teha 3 algusvagu ja 2 lõpuvagu. Ütleme nii, et Iani kaasa võtmine on juba tema poolt tasutud. See on uskumatu millele see mees oskab tähelepanu pöörata. Kohati tundub ,et ma ei tea künnist midagi.Vana on 71 aastat vana ,aga jookseb mööda põldu ringi nagu 20 aastane posike.
Eile ja täna on meil vaba aeg ,mis tähendab seda ,et sõidame mööda riiki ringi ja tutvume vaatamisväärsustega. Eile käisime laevaga merel maailma väiksemaid delfiine vaatamas ja elevaatoriga mingi mäe otsas. Päris huvitava oli. Täna lähme helikopteriga sõitma ja külastame kurikuulsaid lambafarme. Tänaseid uudiseid lugedes ja väljas tuulist ilma vaadates ei ole me väga entusiastlikud helikopteri suhtes, aga eks vaatab kuidas olukord kujuneb.
Panen ka pildi oma algusvaost mis ei ole veel super kuna see oli mul esimene,teine oli oluliselt parem.
Ok Edu
JA MUIDUGI KÕIGE TÄHTSAM !!MEIE FÄNNID JÕUDSID KOHALE!! Mina võtan nende inimeste ees mütsi maha. Kävad mehed-naised.


Manused:
Uuus -Meremaa4 041.jpg
Uuus -Meremaa4 041.jpg [ 151.41 KB | Vaadatud 13112 korda ]
Uuus -Meremaa4 034.jpg
Uuus -Meremaa4 034.jpg [ 152.83 KB | Vaadatud 13112 korda ]
Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: künnivõistlus
PostitusPostitatud: Pühapäev Apr 11, 2010 10:26 pm 
Eemal

Liitunud: Esmaspäev Dets 03, 2007 8:46 pm
Postitusi: 195
Asukoht: Järvamaa
Mis Ian ümberehitusest arvas?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: künnivõistlus
PostitusPostitatud: Esmaspäev Apr 12, 2010 9:28 pm 
Eemal

Liitunud: Esmaspäev Dets 03, 2007 8:46 pm
Postitusi: 195
Asukoht: Järvamaa
http://www.worldploughing.org/index.html
Siin värsked uudised ja pildiseeriad harjutamisest ja ekskursioonidest. Kaspar kah mõne pildi peal.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: künnivõistlus
PostitusPostitatud: Kolmapäev Apr 14, 2010 9:45 am 
Eemal

Liitunud: Pühapäev Dets 02, 2007 11:29 pm
Postitusi: 295
Tere
Jälle mõned päevad pole jõudnud kirjutada. Uuh ,suht kiire on olnud , hommikul kl 5 30 äratus ja õhtul lihtsalt kukume voodisse. Üleeile oli meil jälle kohustuslik vaatamisväärsustega tutvumise päev. Käisime mingis talus kus näidati kuidas pügatakse lammast, nii kääride kui ka masinaga. Käisime helikopteri ja hobusega sõitmas. Helikopteri sõidu tegi huvitavaks tüdrukust piloot ja ratsutamine oli huvitav kuna hobused kui ka meid juhendav vanamees olid nagu vanast cowboy filmist võetud. Süüa pakuti mingit liha ja riisikörtti mida küpsetati mulla all. Päris huvitav oli.
Eile saime terve päeva künda. Tegin kaks algusvagu ja natukene põhikündi. Minu jaoks oli kõik super ,aga Ian i arvates polnud see veel ligilähedanegi sellele milleni peaksime jõudma. Tänane päev algas huvitavalt , hommikul kui jõudsime töökotta ,kui seda nii saab nimetada, tuli meie juurda mingi vanamees kes kukkus minu atra kiitma. Varsti tuli ta meie juurde tagasi koos eelmise aasta maailmameistriga kellega koos imetleti minu atra pikalt.Kiideti minu leiutist taevani. Hiljem põllul tuli minu juurde Austria treener kes märkas samuti minu adrale ehitatud lisa , tegi mitmed pildid ja kiitis atra. Loodame ,et kunagi kiidab ka selle adraga tehtud kündi :D Homme lähme kõrrele harjutama. Eks näis mis saab, seal oleme juba harjutamas käinud, äkki on mille üle tõsiselt rõõmu tunda.
Ok edu


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 171 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  





Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
et 3.0.10

greenmiles v1.1 designed by CodeMiles Team -TemplatesDragon-.