Tänane kuupäev Neljapäev Mär 28, 2024 11:11 am
  

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi



Tee uus teema Vasta teemale  [ 263 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Järgmine
  Printerivaade Eelmine teema | Järgmine teema 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Frontaallaadurid
PostitusPostitatud: Pühapäev Nov 03, 2013 9:32 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Jaan 08, 2010 11:57 pm
Postitusi: 1424
Asukoht: Raplamaa
Sami käpad on metalli poolest tugevad ja keevitused ning käpad ise peavad ilusti pingele vastu, aga konstruktsioon on idiootne.
Nimelt on käpade "põhi" ja laaduri eurokinnituse raam sisuliselt ühel tasapinnal ja kui tahad maast võtta midagi siis lohistad laadurit ka mööda maad. Kui järgmine kord Sauele juhtusin, siis käisin sealt läbi ja rääkisin ära mis ma sellest asjast arvan, ega neil muud tarka kosta ei olnud, kui lubasid edaspidi asja ringi teha...mul sellest vähe kasu, aga ehk kellelgi teisel siiski.
Sellist asja ei osanud absoluutselt vaadata ostmise käigus, aga kohe kui ette panin oli asi selge, sellistel juhtudel tekib tahtmatu küsimus, kas üldse need mehed töös proovivad seda mida nad valmis teevad.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Frontaallaadurid
PostitusPostitatud: Esmaspäev Nov 04, 2013 12:40 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Veebr 15, 2011 11:53 am
Postitusi: 241
Asukoht: Pärnumaa
Ma pidasin silmas Sami silopalli haaratsit

_________________
Künnan, külvan, äestan, väetan


edit: enam ei väeta ;)


Viimati muutis kondaja, Esmaspäev Nov 04, 2013 1:24 pm, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Frontaallaadurid
PostitusPostitatud: Esmaspäev Nov 04, 2013 1:12 pm 
Eemal

Liitunud: Kolmapäev Mär 04, 2009 7:49 pm
Postitusi: 1112
Euroaluse tõstmise käpad said Tammelist võetud. (rootsi alö tehase toode) 60x60x240cm betoonblokke tõstnud ja nendega madistanud. Reguleerimine väga lihtne, paremat ei tea tahta.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Frontaallaadurid
PostitusPostitatud: Esmaspäev Nov 04, 2013 6:21 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Jaan 08, 2010 11:57 pm
Postitusi: 1424
Asukoht: Raplamaa
kondaja kirjutas:
Ma pidasin silmas Sami silopalli haaratsit

Mu jutu mõte oligi see, et kui tahad osta mine ja vaata piinliku täpsusega üle, kas kasutada ka kõlbab, sest raud ja töö on seal majas ok, aga inseneriga on vähe hapu.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Frontaallaadurid
PostitusPostitatud: Laupäev Nov 09, 2013 6:14 pm 
Eemal

Liitunud: Pühapäev Nov 13, 2011 8:23 pm
Postitusi: 31
Sai Sami rullihaarats soetatud. Traktoriks on MTZ 920.3 ja laaduriks Mõisaküla Krabi. Nüüd vaja vedada hüdrovoolikud Belarusi külgmistest väljavõtetest rullihaaratsi silindri voolikuteni. Tehase poolt on laaduri raamil hüdrosüsteem veetud metallist torudega, aga mina tahaks lisa väljavõtte jaoks kasutada tavalist hüdrovoolikut Tekkis küsimus, kuidas ja millega oleks kõige parem hüdrovoolikud laaduri külge kinnitada, et need ka ikka kindlalt kinni püsiks? Kas hüdrovooliku kinnituseks võib kasutada tavalisi keevitatavaid toruklsmbreid või on nende jaoks mingid oma kinnitused? Kas keegi on rullihaaratsile või mõnele teisele seadmele laaduri raami külge lisa hüdraulikat vedanud ja kuidas olete selle lahendanud?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Frontaallaadurid
PostitusPostitatud: Laupäev Nov 09, 2013 7:33 pm 
Eemal

Liitunud: Neljapäev Veebr 25, 2010 11:44 pm
Postitusi: 93
Asukoht: Hiiumaa
murphy kirjutas:
Sai Sami rullihaarats soetatud. Traktoriks on MTZ 920.3 ja laaduriks Mõisaküla Krabi. Nüüd vaja vedada hüdrovoolikud Belarusi külgmistest väljavõtetest rullihaaratsi silindri voolikuteni. Tehase poolt on laaduri raamil hüdrosüsteem veetud metallist torudega, aga mina tahaks lisa väljavõtte jaoks kasutada tavalist hüdrovoolikut Tekkis küsimus, kuidas ja millega oleks kõige parem hüdrovoolikud laaduri külge kinnitada, et need ka ikka kindlalt kinni püsiks? Kas hüdrovooliku kinnituseks võib kasutada tavalisi keevitatavaid toruklsmbreid või on nende jaoks mingid oma kinnitused? Kas keegi on rullihaaratsile või mõnele teisele seadmele laaduri raami külge lisa hüdraulikat vedanud ja kuidas olete selle lahendanud?

Osta parem el.klapp kinnita see ette laaduri raami külge ja pane üks väike lüliti hüdrokangi külge.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Frontaallaadurid
PostitusPostitatud: Laupäev Nov 09, 2013 8:16 pm 
Eemal

Liitunud: Neljapäev Jaan 17, 2008 6:43 pm
Postitusi: 1142
Asukoht: kesk-eesti
Selle klapi saad parima hinnaga hansaflex-ist.

_________________
56693751


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Frontaallaadurid
PostitusPostitatud: Laupäev Nov 09, 2013 8:24 pm 
Eemal

Liitunud: Pühapäev Nov 13, 2011 8:23 pm
Postitusi: 31
Äitäh kiire vastuse eest. Kuhu täpsemalt laaduri hüdrosüsteemis ma selle klapi peaks vahele panema? Pean ühendama kaks rullihaaratsi voolikut, kas selleks piisab ühest klapist? Praegu toimub laaduri juhtimine eraldi jagajalt joystickiga (kaks funktsiooni). Kas ma võin selle klapi lüliti panna joysticki külge? Kas peale ümberlülitust hakkab see funktioon suruma pallihaaratsit, mis näiteks varem liigutas laaduri haakeseadme nurka. Kas ma saan õigesti aru, et selle klapi abil oleks võimalus ühte olemasolevat hüdro väljavõtet ümberlülituste kaudu kasutada kahe erineva funktiooni jaoks ja ma saaks kõiki neid funktioone juhtida olemasolevalt joystickilt? Oskab keegi postitada mõnda linki kus oleks sellisest klapist pilt ja infot kuidas see töötab?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Frontaallaadurid
PostitusPostitatud: Teisipäev Nov 12, 2013 8:38 am 
Eemal

Liitunud: Neljapäev Veebr 25, 2010 11:44 pm
Postitusi: 93
Asukoht: Hiiumaa
murphy kirjutas:
Äitäh kiire vastuse eest. Kuhu täpsemalt laaduri hüdrosüsteemis ma selle klapi peaks vahele panema? Pean ühendama kaks rullihaaratsi voolikut, kas selleks piisab ühest klapist? Praegu toimub laaduri juhtimine eraldi jagajalt joystickiga (kaks funktsiooni). Kas ma võin selle klapi lüliti panna joysticki külge? Kas peale ümberlülitust hakkab see funktioon suruma pallihaaratsit, mis näiteks varem liigutas laaduri haakeseadme nurka. Kas ma saan õigesti aru, et selle klapi abil oleks võimalus ühte olemasolevat hüdro väljavõtet ümberlülituste kaudu kasutada kahe erineva funktiooni jaoks ja ma saaks kõiki neid funktioone juhtida olemasolevalt joystickilt? Oskab keegi postitada mõnda linki kus oleks sellisest klapist pilt ja infot kuidas see töötab?

Klapi sisendi panedki laaduri haakeseadme nurga voolikute külge, esimese väljundi haakeseadme pööramisse kus ta ennegi oli ja teise väljundi haaratsile. Lüliti/"nupp" loomulikult joysticku külge. Nuppu all hoides ja joyistiku küljele liigutades opereerid haaratsiga. Nii on see normaalsetel laaduritel juba tehasest.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Frontaallaadurid
PostitusPostitatud: Teisipäev Nov 12, 2013 5:15 pm 
Eemal

Liitunud: Neljapäev Apr 07, 2011 8:42 am
Postitusi: 103
Asukoht: läänemaa
alles hiljuti sai veetud deere laadurile kuna tal endal ka lisaväljundit polnud, sai veetud tavalised hüdrovoolikud ja kinnitatud vanu voolikuid mööda trippidega. ja viimane lõpp kuhu tulid väljundid sai voolikud kollase voolikulindiga kokku keritud, soovitan kasutada ees väljundites ikka ühte emast ja ühte isast otsa, mudu segadus kerge tekkima. hea mugav on el. klapiga toimetada küll, aga maksab ka ca 250 euri.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Frontaallaadurid
PostitusPostitatud: Teisipäev Nov 12, 2013 7:54 pm 
Eemal

Liitunud: Neljapäev Veebr 25, 2010 11:44 pm
Postitusi: 93
Asukoht: Hiiumaa
irwinaator kirjutas:
alles hiljuti sai veetud deere laadurile kuna tal endal ka lisaväljundit polnud, sai veetud tavalised hüdrovoolikud ja kinnitatud vanu voolikuid mööda trippidega. ja viimane lõpp kuhu tulid väljundid sai voolikud kollase voolikulindiga kokku keritud, soovitan kasutada ees väljundites ikka ühte emast ja ühte isast otsa, mudu segadus kerge tekkima. hea mugav on el. klapiga toimetada küll, aga maksab ka ca 250 euri.

Klapp on ikka oluliselt odavam. Võibolla on jagaja sektsioon võimalik sellise hinnaga soetada.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Frontaallaadurid
PostitusPostitatud: Kolmapäev Nov 13, 2013 8:27 am 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Veebr 15, 2011 11:53 am
Postitusi: 241
Asukoht: Pärnumaa
murphy kirjutas:
Oskab keegi postitada mõnda linki kus oleks sellisest klapist pilt ja infot kuidas see töötab?


Tegin mõned klõpsud enda russi laaduri lisaväljavõttest, ehk on abiks nuputamisel.
http://imageshack.com/i/5ez74ej
http://imageshack.com/i/0mn2wrj
http://imageshack.com/i/c80dm0j

_________________
Künnan, külvan, äestan, väetan


edit: enam ei väeta ;)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Frontaallaadurid
PostitusPostitatud: Reede Jaan 03, 2014 11:29 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Nov 11, 2010 9:13 pm
Postitusi: 560
Asukoht: Põhja-Eesti
Kas keegi kasutab silopalli lõikurit? Mind huvitab näiteks McHale 994 Või mõni muu, mis on sama tööpõhimõttega. Mascusest sellist kasutatut ei leia kahjuks.

Kellelgi kogemusi, kui kuiva silo ta on suuteline lõikama?

Pilt

_________________
Mis kuradi sõnnik, see on puhas sitt!
Ärge te öelge mulle, mida ma pean tegema, ja ma ei ütle teile kuhu te peate minema!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Frontaallaadurid
PostitusPostitatud: Laupäev Jaan 04, 2014 12:28 am 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Dets 27, 2008 12:38 pm
Postitusi: 553
Asukoht: Lääne virumaa
Altp2rtli kirjutas:
Kas keegi kasutab silopalli lõikurit? Mind huvitab näiteks McHale 994 Või mõni muu, mis on sama tööpõhimõttega. Mascusest sellist kasutatut ei leia kahjuks.

Kellelgi kogemusi, kui kuiva silo ta on suuteline lõikama?



Ise ei kasuta, aga see paistab päris asjalik riist olema ;)
http://www.youtube.com/watch?v=7g18JBr639U


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Frontaallaadurid
PostitusPostitatud: Laupäev Jaan 04, 2014 9:40 am 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Jaan 03, 2008 4:19 pm
Postitusi: 2276
Asukoht: Tartumaa
Henrik kirjutas:
Altp2rtli kirjutas:
Kas keegi kasutab silopalli lõikurit? Mind huvitab näiteks McHale 994 Või mõni muu, mis on sama tööpõhimõttega. Mascusest sellist kasutatut ei leia kahjuks.

Kellelgi kogemusi, kui kuiva silo ta on suuteline lõikama?



Ise ei kasuta, aga see paistab päris asjalik riist olema ;)
http://www.youtube.com/watch?v=7g18JBr639U


Sama rubriik vist- üks ja sama masin aga mitme erineva nime all müüakse.
http://www.youtube.com/watch?v=0CZjE9FxdMI

Muidugi see McHale 994 on ilmselt tunduvalt odavam.

Peace,
Simo.

_________________
Case IH: FOR THOSE WHO DEMAND MORE
EfficientPower


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 263 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  





Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
et 3.0.10

greenmiles v1.1 designed by CodeMiles Team -TemplatesDragon-.