Tänane kuupäev Neljapäev Mär 28, 2024 11:26 am
  

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi



Tee uus teema Vasta teemale  [ 105 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
  Printerivaade Eelmine teema | Järgmine teema 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Kiletajad
PostitusPostitatud: Teisipäev Okt 18, 2011 6:38 pm 
Eemal

Liitunud: Kolmapäev Mär 05, 2008 6:51 pm
Postitusi: 1165
Asukoht: Sangaste.
Endale sai ka uus MChale ära ostetud just sellepärast,et selle raami ehitus tundub kuidagi mehisem ja peaks kestma mõnda aega.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kiletajad
PostitusPostitatud: Kolmapäev Okt 19, 2011 5:51 am 
Eemal

Liitunud: Reede Aug 12, 2011 6:09 pm
Postitusi: 178
Kihtide kohalt miks sakslased panevad rullile 15 kihti, kas nad on puhta põrunud või on raha nõnna palju käes, et ei oska kuhugi panna? Juhtusin netist vaatama seda deutz-fahr 235 press-kiletajat. Need 2in1 masinad tunduvad ikka tõsiselt aeglased, ainuke kokkuhoid on tööliste arvelt. On keegi neid eestis proovinud?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kiletajad
PostitusPostitatud: Kolmapäev Okt 19, 2011 6:01 am 
Eemal

Liitunud: Reede Jaan 18, 2008 6:33 am
Postitusi: 2311
Asukoht: läänemaa
kas 15 kihti,äkki ikka 15 tiiru ehk 8 kihti ,nagu ka mõni kiletootja soovitab. Aga noh see ikka mõtetu mu arvates. Äkki see video mis sa vaatasid oligi aeglaselt tehtud,et aeglased mehed ka aru saaks.

_________________
Tark ei torma!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kiletajad
PostitusPostitatud: Kolmapäev Okt 19, 2011 5:37 pm 
Eemal

Liitunud: Kolmapäev Mär 05, 2008 6:51 pm
Postitusi: 1165
Asukoht: Sangaste.
Kuidas neid kihte loetakse.Teoreetiliselt peaks peale nelja tiiru olema pallil üks kiht kilet peal,aga ei ole terve pall katub kileaga alles 7,5-8 tiiru ajal.Vähemalt poola kiletajal oli nii.MCHale on veel proovimatta.Aga ega ma selles ka pole nii kindel,et suudab nelja tiiruga terve palli kilega katta.Kui ma eksin siis õpetage mind .


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kiletajad
PostitusPostitatud: Kolmapäev Okt 19, 2011 6:10 pm 
Eemal

Liitunud: Reede Aug 12, 2011 6:09 pm
Postitusi: 178
Ise oma silmaga ei lugenud, näitas ekraanilt, kuid kui terasemalt vaadata siis võimalik, et tõesti ekraan näitab ringe mitte kihte. See video oli jah pigem demo jaoks tehtud aeglasemalt, tegelt saab kiletamise aeg juba uut rulooni valmis kerida =) Ma varem neid selliseid 2in1 masinaid pole näinud ja arvasin kohe et ei saagi mõlemat tööd korraga teha
http://www.youtube.com/watch?v=PuHV-5rLxyM


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kiletajad
PostitusPostitatud: Kolmapäev Okt 19, 2011 8:29 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Nov 11, 2010 9:13 pm
Postitusi: 560
Asukoht: Põhja-Eesti
Meil Pöttinger G800 paneb 24 tiiru, 8 tiiruga saab rullile ühe kihi peale ehk siis 3 kihti kilet. Ja sellest piisab.

_________________
Mis kuradi sõnnik, see on puhas sitt!
Ärge te öelge mulle, mida ma pean tegema, ja ma ei ütle teile kuhu te peate minema!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kiletajad
PostitusPostitatud: Neljapäev Okt 20, 2011 6:18 pm 
Eemal

Liitunud: Neljapäev Apr 07, 2011 8:42 am
Postitusi: 103
Asukoht: läänemaa
kas ma mitte ei eksi aga endal tanco kiletaja ja teeb ka 24 ringi kuid peaks olema 4 kihti. 7 ringi kopikatega katab ära aga arvestage ka ülekatet millest peaks tulema üks kiht juurde. minuteada on enamus kiletajaid mis on ühe rulliga ja rull pöörleb mitte kile kuskil 24 ringi soovituslik esimese niite korral. ise olen teise niite teinud 20 ringiga


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kiletajad
PostitusPostitatud: Neljapäev Okt 20, 2011 6:58 pm 
Eemal

Liitunud: Teisipäev Okt 27, 2009 10:35 am
Postitusi: 41
Kaido kirjutas:
.Teoreetiliselt peaks peale nelja tiiru olema pallil üks kiht kilet peal,aga ei ole terve pall katub kileaga alles 7,5-8 tiiru ajal. .


Meil Eestis kasutatavad kiletajad sõltumata tootjast kasutavad 50% ülekatet ja sellega seoses 1,3,5 jne paarituid kihte ei ole võimalik panna . Seege 8 tiiru = 2 kihti .

Altp2rtli kirjutas:
Meil Pöttinger G800 paneb 24 tiiru, 8 tiiruga saab rullile ühe kihi peale ehk siis 3 kihti kilet. Ja sellest piisab.


Eksid .8 tiiru = 2 kihti , 24 tiiru = 6 kihti.

irwinaator kirjutas:
kas ma mitte ei eksi aga endal tanco kiletaja ja teeb ka 24 ringi kuid peaks olema 4 kihti. 7 ringi kopikatega katab ära aga arvestage ka ülekatet millest peaks tulema üks kiht juurde. minuteada on enamus kiletajaid mis on ühe rulliga ja rull pöörleb mitte kile kuskil 24 ringi soovituslik esimese niite korral. ise olen teise niite teinud 20 ringiga


Nagu öeldud 24 tiiru= 6 kihti. 20 ei ole mõtet panna, kuna pall on siis lihtsalt ebühtlaselt kaetud. Tahd kokkuhoida , pane 16 tiiru , mis teeb siis 4 kihti kilet.

Edu .


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kiletajad
PostitusPostitatud: Reede Okt 21, 2011 7:02 pm 
Eemal

Liitunud: Neljapäev Apr 07, 2011 8:42 am
Postitusi: 103
Asukoht: läänemaa
sellessuhtes tanco 580s kiletajad toetavad ka 1/3 ülekatet siis vist vaja veel rohkem keerutada v


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kiletajad
PostitusPostitatud: Reede Okt 21, 2011 10:18 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Nov 11, 2010 9:13 pm
Postitusi: 560
Asukoht: Põhja-Eesti
sammalselg kirjutas:
Kaido kirjutas:
.Teoreetiliselt peaks peale nelja tiiru olema pallil üks kiht kilet peal,aga ei ole terve pall katub kileaga alles 7,5-8 tiiru ajal. .


Meil Eestis kasutatavad kiletajad sõltumata tootjast kasutavad 50% ülekatet ja sellega seoses 1,3,5 jne paarituid kihte ei ole võimalik panna . Seege 8 tiiru = 2 kihti .

Altp2rtli kirjutas:
Meil Pöttinger G800 paneb 24 tiiru, 8 tiiruga saab rullile ühe kihi peale ehk siis 3 kihti kilet. Ja sellest piisab.


Eksid .8 tiiru = 2 kihti , 24 tiiru = 6 kihti.

irwinaator kirjutas:
kas ma mitte ei eksi aga endal tanco kiletaja ja teeb ka 24 ringi kuid peaks olema 4 kihti. 7 ringi kopikatega katab ära aga arvestage ka ülekatet millest peaks tulema üks kiht juurde. minuteada on enamus kiletajaid mis on ühe rulliga ja rull pöörleb mitte kile kuskil 24 ringi soovituslik esimese niite korral. ise olen teise niite teinud 20 ringiga


Nagu öeldud 24 tiiru= 6 kihti. 20 ei ole mõtet panna, kuna pall on siis lihtsalt ebühtlaselt kaetud. Tahd kokkuhoida , pane 16 tiiru , mis teeb siis 4 kihti kilet.

Edu .


Õige, ma ei arvestanud ülekatet, ehk siis üheks kihiks lugesin selle, kui esimese kihi puhul enam rohelist ei paista. Tõlgendamise küsimus, või nii...

_________________
Mis kuradi sõnnik, see on puhas sitt!
Ärge te öelge mulle, mida ma pean tegema, ja ma ei ütle teile kuhu te peate minema!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kiletajad
PostitusPostitatud: Teisipäev Nov 29, 2011 10:50 pm 
Eemal

Liitunud: Teisipäev Veebr 01, 2011 10:06 pm
Postitusi: 37
Kumbat te eelistaks, kas mchale 991 be või lely attis pt 160? Võiks öelda tugevused ja nõrkused.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kiletajad
PostitusPostitatud: Teisipäev Nov 29, 2011 11:00 pm 
Eemal

Liitunud: Kolmapäev Mär 05, 2008 6:51 pm
Postitusi: 1165
Asukoht: Sangaste.
Kas see be mchale on joistikuga.Endale sai see mchale bc ostetud ja proovida sai sügisel vähe aga vahe võrreldes poolakaga on nagu öö ja päev.Ja kuna tema automaatika jättis veitsa vales kohas selle valmis palli seisma,et maha kallutada siis peale mõningast mõõtmist ja arvutamist jätab seal kus vaja seisma.Pole vaja enam korrikeerida.Arvan,et hea tööriist kuna juba raami ehitus on mehine mis ei peaks kohe laiali minema.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kiletajad
PostitusPostitatud: Kolmapäev Nov 30, 2011 6:37 am 
Eemal

Liitunud: Reede Jaan 18, 2008 6:33 am
Postitusi: 2311
Asukoht: läänemaa
mõlemad peaks olema tegijad,aga ise näinud töös aind mc hale ja see jättis küll hea mulje.

_________________
Tark ei torma!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kiletajad
PostitusPostitatud: Kolmapäev Nov 30, 2011 2:17 pm 
Eemal

Liitunud: Teisipäev Veebr 01, 2011 10:06 pm
Postitusi: 37
Ei mchale be on puldist ja lely attis pt 160 on ka sama puldiga ning mõlema kiletaja minu tahtmiste järgi pakkumised olid euro pealt samad.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kiletajad
PostitusPostitatud: Kolmapäev Nov 30, 2011 2:45 pm 
Eemal

Liitunud: Kolmapäev Mär 05, 2008 6:51 pm
Postitusi: 1165
Asukoht: Sangaste.
Kui ma ei eksi siis peaks olema ainult puldiga mchalesid eestis üks.Seda väitis Stokkeri hooldemees.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 105 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  





Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
et 3.0.10

greenmiles v1.1 designed by CodeMiles Team -TemplatesDragon-.