Tänane kuupäev Esmaspäev Mai 13, 2024 8:05 pm
  

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi



Tee uus teema Vasta teemale  [ 5 postitust ] 
  Printerivaade Eelmine teema | Järgmine teema 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Suurpakipress
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mai 22, 2013 10:06 pm 
Eemal

Liitunud: Teisipäev Sept 14, 2010 8:15 am
Postitusi: 43
Saan siis maha järjerkordse lolli küsimusega-millist kasutatud suurpakipressi osta? Kuna eelarve on eriti väike,siis sooviksin hankida võimalikult odavalt kasutatud suurpakipressi(ma tean juba seda hala et kasutatud masina ost tuleb alati kallim uuega võrreldes!). Eelmisel aastal piidlesin Maaritsas Forscriti pressi ja kuna ma ei osanud seisukohta võtta,siis võtsid seda minu eest teised ja ostsid pressi ära. Nüüd olen avastanud et Rootsimaal sellised nagu Hesston ! Eristuvad teistest madala hinna poolest. Hiina oma ei tohiks vist olla. Kas kellelgi on kokkupuuteid eelpoolnimetatud isenditega või oskab niisama soovitada erakordselt madala hinnaga töötavat pressi? Olen juba enne tänulik!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suurpakipress
PostitusPostitatud: Neljapäev Mai 23, 2013 8:39 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Dets 27, 2008 12:38 pm
Postitusi: 553
Asukoht: Lääne virumaa
Agronaut kirjutas:
Saan siis maha järjerkordse lolli küsimusega-millist kasutatud suurpakipressi osta? Kuna eelarve on eriti väike,siis sooviksin hankida võimalikult odavalt kasutatud suurpakipressi(ma tean juba seda hala et kasutatud masina ost tuleb alati kallim uuega võrreldes!). Eelmisel aastal piidlesin Maaritsas Forscriti pressi ja kuna ma ei osanud seisukohta võtta,siis võtsid seda minu eest teised ja ostsid pressi ära. Nüüd olen avastanud et Rootsimaal sellised nagu Hesston ! Eristuvad teistest madala hinna poolest. Hiina oma ei tohiks vist olla. Kas kellelgi on kokkupuuteid eelpoolnimetatud isenditega või oskab niisama soovitada erakordselt madala hinnaga töötavat pressi? Olen juba enne tänulik!

Hesstoni (tänapäeval Massey Fergusoni) pressid on suhteliselt laialt levinud tänu sellele, et ta teeb konkurentidest suuremaid pakke. Ma usun, et ta peaks väga kindel tööriist olema, paljudes Taani ja Inglismaa farmides võib neid ikka veel pressimas näha.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suurpakipress
PostitusPostitatud: Reede Mai 24, 2013 3:13 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Juun 15, 2008 3:08 pm
Postitusi: 1434
Asukoht: Rakvere
Hesston kuulub siiani AGCO gruppi ja teeb suurpaki presse Massey tarvis nagu Henrik juba mainis, brittide ja jänkide arvates üks asjalikemaid masinaid.

_________________
Farming360


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suurpakipress
PostitusPostitatud: Neljapäev Juul 11, 2013 6:25 am 
Eemal

Liitunud: Reede Jaan 18, 2008 6:33 am
Postitusi: 2311
Asukoht: läänemaa
Mis press tuli siis?

_________________
Tark ei torma!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suurpakipress
PostitusPostitatud: Esmaspäev Juul 15, 2013 8:03 pm 
Eemal

Liitunud: Teisipäev Sept 14, 2010 8:15 am
Postitusi: 43
Jürto,nagu sa ütled-tark ei torma! pole veel toonud ,pole head pakkumist olnud,raha ka nagu liiv näppude vahel. Võibolla reanimeerin oma rulooni aga see on juba teine teema. Kindlasti jälgin mängu!


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 5 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  





Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
et 3.0.10

greenmiles v1.1 designed by CodeMiles Team -TemplatesDragon-.