Tänane kuupäev Reede Mär 29, 2024 12:52 pm
  

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi



Tee uus teema Vasta teemale  [ 61 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
  Printerivaade Eelmine teema | Järgmine teema 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: mepu
PostitusPostitatud: Kolmapäev Jaan 23, 2008 6:21 pm 
Eemal

Liitunud: Neljapäev Jaan 17, 2008 6:43 pm
Postitusi: 1142
Asukoht: kesk-eesti
Jagage kogemusi mepu haagiskuivatite kohta,kas tasub osta?

_________________
56693751


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Jaan 25, 2008 8:52 am 
Eemal

Liitunud: Pühapäev Dets 02, 2007 11:29 pm
Postitusi: 295
Kui sul plaan osta haagiskuivatit ,siis palun võta minuga ühendust telefonil 50 84867. Kui tahad teada meie pakutava kuivati eeliseid Mepu ees ,siis helista 5101023
Edu soovide kaspar


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Jaan 25, 2008 6:32 pm 
Eemal

Liitunud: Neljapäev Jaan 03, 2008 6:09 pm
Postitusi: 286
Itaalia kuivateid müüvad ka Agriland ja Saare Talutehnika.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Jaan 25, 2008 8:07 pm 
Eemal

Liitunud: Neljapäev Jaan 17, 2008 6:43 pm
Postitusi: 1142
Asukoht: kesk-eesti
kaspar78 kirjutas:
Kui sul plaan osta haagiskuivatit ,siis palun võta minuga ühendust telefonil 50 84867. Kui tahad teada meie pakutava kuivati eeliseid Mepu ees ,siis helista 5101023
Edu soovide kaspar
Ole hea pane need eelised siia kirja.Teistel lugejatel äkki kah huvi.

_________________
56693751


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Jaan 25, 2008 10:10 pm 
Eemal

Liitunud: Neljapäev Jaan 03, 2008 6:09 pm
Postitusi: 286
Mepu ei paku kuivatit mis oleks käitatav traktori jõuvõtu võllilt. Katsu sa kusagil küla lõpus ilma hakkama saada.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Jaan 27, 2008 6:39 pm 
Eemal

Liitunud: Neljapäev Jaan 17, 2008 6:43 pm
Postitusi: 1142
Asukoht: kesk-eesti
Ma ei taha kindlasti seda traktori varjanti,küla lõpust tuleb vili ikka kuivati juurde tuua.Mepu kohta olen kuulnud et tema kettelevaator pidi olema nagu väike veski mis teeb palju teri katki.Äkki oskab seda keegi kommenteerida?

_________________
56693751


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Jaan 30, 2008 12:14 pm 
Eemal
Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Dets 02, 2007 10:09 pm
Postitusi: 28
Asukoht: Hüüru
Kaspari poolt pakutavate kuivatitega saab virtuaalselt tutvuda siin http://rodnas.ee/?Tootekataloog:Mecmar_haagiskuivatid
kuid kindlasti tasub kontakteeruda meestega kes need juba soetanud on, nemad oskavad head ja vead välja tuua.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Jaan 30, 2008 5:49 pm 
Eemal

Liitunud: Esmaspäev Jaan 21, 2008 7:23 pm
Postitusi: 138
Asukoht: Järvamaa
Tahaks ka teada Mepu või Mecmar kuivati eeliseid.
Foorumi eesmärk peakski olema arutelu, muidu on see lehekülg surnud koht. Siiski ootan, et müügimehed ärgitavad ise kuivati omanikke siin sõna võtma, või et siis Kaspar kirjutab ja võtab sõna oma kuivati poolt mitte ei musta konkurenti, nagu kultuursetele müügimeestele omane.
Jään huviga ootama.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Jaan 30, 2008 9:50 pm 
Eemal

Liitunud: Pühapäev Dets 02, 2007 11:29 pm
Postitusi: 295
Olen jälginud selle teema kulgu ja vargsi lootnud, et keegi mu klientidest võtab ise siin sõna.Paluma hakata, et keegi hakkaks mind või meie kuivatit kiitma, oleks kah natuke näotu. Minu eesmärk selle foorumi loomisel oligi rohkem see, et põllumehed saaks omavahel kogemusi vahetada, mitte, et ma saaks siin suurelt oma tehnikat promoda. Sellepärast panin oma eelmisesse teatesse kah ühe oma kliendi numbri, kes aastaid kuivatas mepu kuivatiga ja nüüd on ta kasutanud 3 hooaega meie kuivatit. Tema teab täpselt nende kahe kuivati erinevusi.
Panen siia ka mõned mecmar kuivati eelised mepu ees ( minu arust) ; kogu Mecmar kuivati konstruksiooni lihtsus ja tugevus, suur sisselaadimis ja väljalaadimis kiirus, suur kuivatus kiirus, ökonoomsus.
Samas, mis siin salata, mecmar kuivatil ümbrus on suht tolmune töötamise ajal.
Loodan, et ei teinud mepumeestele liiga, sest oleme firmas võtnud sihi müüa oma masinaid konkurente maha tegemata. Kui oleme kellelegi liiga teinud, siis vabandan .


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Mär 06, 2008 9:03 am 
Eemal

Liitunud: Neljapäev Jaan 03, 2008 6:09 pm
Postitusi: 286
Ootame kõik kaspari väljamõeldud "vanamehe" targutusi igal lehel. Kes oma kommentaare "Ehhee poisid, poisid, poisid nii ikka ........"!
"Olen olnud siin mitmete kuivatite peal. Enne sõda plaatkuivatite, hiljem juba igasugu trummel- ja muidugi nende suurte šahtkuivatitega mässitud. Krooni alguses sai neid Soomest toodud Antisid ka proovitud. Ärge parem tuletage meelde. Mänguasjad, tead."
"Viis aastat tagasi sai siis vanaeidega, vanaeit mul juhatab suurt, suurt firmat-ühistut, terve Eesti läbi kaarutatud ja lõpuks leitud firmast RODNAS, FIRMA MECMAR kuivati (mudel mis praegu laos kõige rohkem ruumi võtab). Ausõna, mehed, käsi südamele........"
Ja siis. Ja siis hakkame meie ....... Praegu polegi kedagi ********. :? Kellegagi diskuteerida.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Mär 06, 2008 12:50 pm 
Eemal

Liitunud: Neljapäev Jaan 17, 2008 6:43 pm
Postitusi: 1142
Asukoht: kesk-eesti
kaspar78 kirjutas:
Olen jälginud selle teema kulgu ja vargsi lootnud, et keegi mu klientidest võtab ise siin sõna.Paluma hakata, et keegi hakkaks mind või meie kuivatit kiitma, oleks kah natuke näotu. Minu eesmärk selle foorumi loomisel oligi rohkem see, et põllumehed saaks omavahel kogemusi vahetada, mitte, et ma saaks siin suurelt oma tehnikat promoda. Sellepärast panin oma eelmisesse teatesse kah ühe oma kliendi numbri, kes aastaid kuivatas mepu kuivatiga ja nüüd on ta kasutanud 3 hooaega meie kuivatit. Tema teab täpselt nende kahe kuivati erinevusi.
Panen siia ka mõned mecmar kuivati eelised mepu ees ( minu arust) ; kogu Mecmar kuivati konstruksiooni lihtsus ja tugevus, suur sisselaadimis ja väljalaadimis kiirus, suur kuivatus kiirus, ökonoomsus.
Samas, mis siin salata, mecmar kuivatil ümbrus on suht tolmune töötamise ajal.
Loodan, et ei teinud mepumeestele liiga, sest oleme firmas võtnud sihi müüa oma masinaid konkurente maha tegemata. Kui oleme kellelegi liiga teinud, siis vabandan .

Paar küsimust.Kas ahi on soojusvahetiga ja kas ilma traktorilt käitamata ka saab?

_________________
56693751


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Mär 07, 2008 10:00 am 
Eemal

Liitunud: Esmaspäev Veebr 25, 2008 8:43 pm
Postitusi: 614
ants kirjutas:
Ootame kõik kaspari väljamõeldud "vanamehe" targutusi igal lehel. Kes oma kommentaare "Ehhee poisid, poisid, poisid nii ikka ........"!
"Olen olnud siin mitmete kuivatite peal. Enne sõda plaatkuivatite, hiljem juba igasugu trummel- ja muidugi nende suurte šahtkuivatitega mässitud. Krooni alguses sai neid Soomest toodud Antisid ka proovitud. Ärge parem tuletage meelde. Mänguasjad, tead."
"Viis aastat tagasi sai siis vanaeidega, vanaeit mul juhatab suurt, suurt firmat-ühistut, terve Eesti läbi kaarutatud ja lõpuks leitud firmast RODNAS, FIRMA MECMAR kuivati (mudel mis praegu laos kõige rohkem ruumi võtab). Ausõna, mehed, käsi südamele........"
Ja siis. Ja siis hakkame meie ....... Praegu polegi kedagi ********. :? Kellegagi diskuteerida.


Kaspari poolt öeldud numbri taga on suhteliselt asjalik inimene. Soovitan Sul temaga teemat arutada- ta ei ole müügimees vaid põllumees ja räägib asjast nii nagu on.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Mär 07, 2008 10:08 am 
Eemal

Liitunud: Neljapäev Jaan 03, 2008 6:09 pm
Postitusi: 286
Ma pidasin silmas teisi teemasid, kus kaspari ("vanamehe") sugused ilma näinud müügimehed (remondimehed) võiksid oma teadmisi jagada. Mitte teisi mehi ja masinaid pekki saates ning neile needust peale pannes. :wink:


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Mär 07, 2008 6:51 pm 
Eemal

Liitunud: Pühapäev Dets 02, 2007 11:29 pm
Postitusi: 295
Jürtole
Meie tootevalikus on otsepõletiga, kui ka soojusvahetiga kuivatid. Eestisse olen müünud, tänase seisuga, 20 kuivatit ja kõik on ilma soojusvahetita. Maailmas pidi olema ainult Rootsis seadus, mis ei luba kasutada otsepõletiga kuivatit. Kuna otsepõletiga süsteem viljale mingisugust maitset ega lõhna külge ei jäta ,siis mehed tellivad kuivati otsepõletiga ja põleti väliskorpusele monteerivad korstna kuju. Eestis on mehed võtnud otsepõletiga kuivati, kuna sellega ei kaota nad seda 12-13 % soojust, mis muidu korstnasse läheb. Ja muidugi on otsepõletiga kuivati tunduvalt odavam.
Meie tootevalikus on kuivati käitamiseks 3 erinevat varianti; esimene on traktori jõuvõtuvõllilt käitatav,teine on 4 rineva elektri mootoriga käitatav ja kolmandat varianti saab käitada nii traktoriga kui ka elektriga.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Mär 07, 2008 6:56 pm 
Eemal

Liitunud: Pühapäev Dets 02, 2007 11:29 pm
Postitusi: 295
ahh!! Ajasin nimed segamini. Eelmine jutt oli vastus Janekile


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 61 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  





Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
et 3.0.10

greenmiles v1.1 designed by CodeMiles Team -TemplatesDragon-.